Духовні читання
Катехиза
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Біблійні читання
Молитва
Дитяча катехиза
Голос народу, голос Божий
Меса
Дитяча катехиза
Житія святих
Слово на кожен день
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
Гостя авторської програми "Сила Духу" – Ганна Іванівна Дудка, українська поетеса, член Національної спілки письменників України, автор шести поетичних збірок: "Лелече гніздо", "Пензликом душі", "Храм любові", "Царівна без корони", "Меди квітучої акації", "Танок Саломеї".
Ганна Іванівна народилася на Чернігівщині,25 років пропрацювала у школі вчителем української мови та літератури, зарубіжної літератури. Відмінник освіти України.
Кожна збірка віршів – особлива. У творах Ганни Іванівни – зв'язок зі світовою культурою, біблійні образи, честь українському Воїну, що віддає своє життя заради волі своєї країни.
У новій збірці віршів "Танок Саломеї" і біль, і тривога за долю України, її минуле, сучасне і майбутнє. Та все ж головне – це те, що болить кожному українцю: Революція Гідності, жертовність героїв Небесної Сотні, війна на сході України.
У програмі Ганна Іванівна поділилася своїми новими віршами – поетеса почала писати біографічні вірші про кожного Героя Небесної Сотні. Поетеса вирішила глибше дізнатися про Воїнів Світла, тому її вірші торкаються найглибших струн душі. Вірші – вражають,захоплюють, а ще – навчають та прищеплюють любов до України,до свого коріння. Ганна Іванівна почала писати у десятирічному віці, та усі її вірші сповнені віри, любові, надії, поваги до правди. Така поезія розширює духовні обрії. І особливо добре її сприймають школярі, тому саме їм потрібно дати можливість зустрічей з сучасними письменниками,що Словом будують Храм Любові, Пензликом Душі передають істинне розуміння добра, щирості, чесності – найвищі духовні цінності, які прищеплюють у батьківському Лелечому Гнізді.
Багато віршів – пророчі, які були написані декілька років тому та і досі актуальні. Ганна Іванівна наголошує, що ми маємо пам’ятати про кожного Героя не тільки раз у рік, вшановуючи річницю, але знати про їхній героїчний вчинок, коли беззбройних розстрілювали у потилиці.
Ганна Іванівна зауважила, що люди зазвичай не можуть згадати імен загиблих Воїнів Світла, хіба що перших декілька. На жаль, суспільство стало забувати величезне подвижництво цих людей, які свідомо пішли на смерть. А скільки імен Героїв Небесної Сотні ми можемо назвати? Йдеться не про формальне, енциклопедичне знання, про кількість загиблих, сумну статистику, йдеться про глибинне розуміння кожного загиблого та його життя, адже вони так само мріяли як і ми, так само хотіли жити, так само їх любили батьки. Тому дуже важливо пам’ятати про це та мати відповідальність за те, щоб їхня жертва не була марною…
Активність наших слухачів ще раз підкреслила, що у нас дві реальності, два світи. Важливо, у якому живемо ми.
Своїми віршами сучасна українська поетеса торкнулася найглибших струн душі кожного з нас, бо її вірші – особливі.На фоні війни на сході України подвиг Героїв Небесної Сотні відходить на інший план,бо люди уже стали звикати до втрат, що неприпустимо. Тому ми маємо пам'ятати про таку велику Жертву. Ісус також віддав своє Життя за нас, щоб ми мали Надію на спасіння. Так само і ці хлопці жертвували собою,щоб ми мали надію на вільну Україну, щоб пам’ятали про велику цінність – свободу. Ганна Дудка щиро вірить, що любов врятує світ, любов до своєї країни, до рідних, до Бога.
ВОЇНИ
Їх видно одразу: обпалені крила у них.
Ідуть обережно, ступають на кахлі блискучі.
Вони на узбіччі всіх радощів звичних земних,
Здається – ось двері. Ще мить… Та загублено ключик.
В шпаринку заглянуть на щастям заповнений світ,
Де квіти, усмішки, цілунки, і тиша, і спокій.
Присядуть на хвильку на чорний суворий граніт,
І спогади душать. І друзів їм чуються кроки.
Дві реальності,
Два світи…
У якому
Сьогодні ти?
Рюкзак на плечі. І на стоптаних чоботях пил.
Душа закіптюжена, й нервам незатишно й голо.
Які ж кровожерні ті молоти чорні й серпи!
Докошують війни, де ще не докошено в голод.
Націлились танки у вічний , як небо, тризуб,
У натовпі дихати важко – й хмурнішають лиця.
Вони полишають цю тишу і йдуть у грозу,
Відводять від нас і громи, і лихі блискавиці.
Дві реальності,
Два світи…
У якому
Сьогодні ти?
На програму «Сила Духу» ми запросили автора видання «Ковчег отця Ковча», письменника Олега Крука який у прямому ефірі поділився з радіослухачами фактами з життя Блаженного та розповів про цю надзвичайну людину, яка врятувала тисячі життів та віддала своє життя, рятуючи євреїв, у той час залишивши своїх шестеро дітей круглими сиротами.
4 грудня 2017 року у програмі «Сила Духу» ми поспілкуватися з Павлом Мамонтовим, колишнім воїном АТО, студентом Українського Католицького Університету, одним із учасників Ігор Нескорених у Торонто 2017 року, де він став бронзовим призером з веслування на тренажерах.
Теодор Дячун, керівник Білоцерківської станиці братства ОУН-УПА ім. Василя Якуб'яка, Київського крайового братства ОУН-УПА, комбатант Української Повстанської Армії – людина великої віри в Бога та глибокої любові до України. Це образ українських повстанців, для яких найважливішим було гасло: «Бог і Україна» і усім своїм життям вони стверджували свою безмежну любов до України.