Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Духовні читання
Слово на кожен день
Літургія годин (Бревіарій)
Розарій
Катехиза
Розмова з екзорцистом
Духовні читання
Катехиза
Біблійні читання
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Житія святих
Часопису “Місіонар” – 120 років! Це і є темою програми. Розмову ведемо з головним редактором журналу о. Христофором Ганинцем, ЧСВВ, автором книги про часопис “Листи до народу. Історії Людей Слова”
Часопис "Місіонар" був заснований для кращого охоплення поля праці ченців і як продовжувач духу святого Василія Великого – патрона Чину. Його засновник, отець Андрей Шептицький, вважав, що..."замало голосити слово Боже тільки з проповідальниці, потрібно видавати народний релігійний часопис, призначений для широких мас вірних, так як ним можна буде і місію приготувати, і місію голосити, і що найважливіше, плоди місії підтримувати." Ініціативу молодих душпастирів о. Андрея Шептицького й о. Платоніда Філяса високо оцінив і благословив тодішній глава УГКЦ Сильвестр Сембратович. Тому василіянські місіонари розпочали писати місіонерські листи до народу, а часопису який друкував ці листи, місіонарі – василіяни дали назву "Місіонар". Львів, 1987
Журнал, який за своєю тематикою є дещо консервативним, завжди сприймався в народі й був світлом у темних часах життя вірних, адже ввесь матеріал часопису є аналітичною й доступною проекцією слова Божого, яке передають не один десяток літ Люди Слова – ченці й миряни через письмо. У понадсторічній тяглості цього друкованого видання можна відчитувати державні, церковні й душевні настрої окремих осіб і груп людей, які завжди перебувають у полі історичного та наукового інтересу.
Програма "Захристія" присвячена 100-річчю відновлення Сестер Студиток. Сестра Катерина Кіт розповідає історію чину, який розпочався 100 років тому поблизу Унева. У програмі ви також дізнаєтеся зворушливу історію монахині, яка, ризикуючи власним життям під час нацистської окупації, рятувала єврейських дівчат. Одна з цих дівчат згодом прийняла хрещення та стала монахинею, а сестра, яка їх переховувала, була вшанована титулом Праведника народів світу.