Житія святих
Годинки
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
Розарій
Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)
Пісня Перемоги
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
Катехиза
Дитяча молитва
Дитяча катехиза
Розарій
Літургія годин (Бревіарій)
Трансляція із Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію (Бердичів)
Часопису “Місіонар” – 120 років! Це і є темою програми. Розмову ведемо з головним редактором журналу о. Христофором Ганинцем, ЧСВВ, автором книги про часопис “Листи до народу. Історії Людей Слова”
Часопис "Місіонар" був заснований для кращого охоплення поля праці ченців і як продовжувач духу святого Василія Великого – патрона Чину. Його засновник, отець Андрей Шептицький, вважав, що..."замало голосити слово Боже тільки з проповідальниці, потрібно видавати народний релігійний часопис, призначений для широких мас вірних, так як ним можна буде і місію приготувати, і місію голосити, і що найважливіше, плоди місії підтримувати." Ініціативу молодих душпастирів о. Андрея Шептицького й о. Платоніда Філяса високо оцінив і благословив тодішній глава УГКЦ Сильвестр Сембратович. Тому василіянські місіонари розпочали писати місіонерські листи до народу, а часопису який друкував ці листи, місіонарі – василіяни дали назву "Місіонар". Львів, 1987
Журнал, який за своєю тематикою є дещо консервативним, завжди сприймався в народі й був світлом у темних часах життя вірних, адже ввесь матеріал часопису є аналітичною й доступною проекцією слова Божого, яке передають не один десяток літ Люди Слова – ченці й миряни через письмо. У понадсторічній тяглості цього друкованого видання можна відчитувати державні, церковні й душевні настрої окремих осіб і груп людей, які завжди перебувають у полі історичного та наукового інтересу.
В ефірі брат-капуцин Леонід Міхалець, священник римсько-католицької парафії у місті Красилів. Темою катехитичної науки є протиставлення християнського персоналізму сучасному індивідуалізму. Головна думка отця Леоніда полягає в тому, що кожна людина покликана стати дитиною Божою і увійти в життя Бога – а це можливо лише через любов. Християнський персоналізм, на його думку, не знецінює особистість, але навпаки – розкриває її гідність у спільноті та у взаєминах любові з Богом та ближніми.
У програмі «У Ваших намірах» брат-францисканець Андрій Немченко розмірковує над темою страху: звідки він виникає, у чому полягає його небезпека і як він впливає на духовне життя. Священник чітко розрізняє страх перед Богом і страх перед небезпекою. За його словами, будь-який страх можна подолати – у цьому допомагають віра, молитва та довіра до Бога. Про практичні кроки у боротьбі зі страхами й фобіями брат Андрій розповідає у програмі.
У програмі отця Віталія Козака розглядається тема чутливості, інтуїції та внутрішньої цілісності жінки. Саме ця остання якість, як наголошує священник, і є проявом так званого «жіночого генія». Автор звертає увагу на приклади святих жінок, які зуміли повноцінно розкрити та втілити ці риси у своєму житті. На його думку, в сучасному світі особливо важливо, щоб жінка не втратила своєї жіночності та духовної глибини.