Пропустити через особисту молитву віру, надію та любов пропонує нам брат-капуцин Леонід Міхалець зі Згромадження Ордену братів Менших Капуцинів у м. Красилів: "У кожного з нас є свій Гетсиманський сад. Молитва - це дім Ісуса, де він зустрічається з Отцем Небесним".
Віра є відповіддю людини на любов Божу. Бог є досконалою любов'ю, Він єдиний може зробити нас щасливими. Це оживляє нашу надію, ми знаємо, що не є самі, з нами завжди, в будь-яких обставинах, є Бог. Мотором живої віри та незгасаючої надії є любов, яка через Духа Святого сповнює наше серце. Нелюбов до ближнього може вбити в нашому серці любов Божу. Божі чесноти: віру, надію та любов ми отримуємо під час Таїнства Хрещення, коли змивається первородний гріх і починає діяти в нас Божа благодать. Але чи ми витривалі в молитві? Чи Ісус Христос є у центрі моєї уваги? Чи я лягаю спати з надією, що завтра стане краще? "Підвівшись від молитви, він підійшов до учнів і застав їх сплячими від смутку" (Лк 22:45).
Індивідуальна молитва показує, наскільки глибоко ми переживаємо зустріч з Ісусом: у Слові Божому, сповіді, Євхаристії. Коли я починаю вірити, що Ісус Христос є моїм Господом і Спасителем, в Ньому відкриваю повноту правди. Через прощення священника на сповіді я "воскресаю" до нового життя, а залишаючись після Служби Божої подякувати Богу в індивідуальній молитві, досвідчую радість зі сльозами покаяння, які є даром Божим.
Це друга катехиза з циклу "Антропологія Едити Штайн", де ставимо питання: "Що таке людина?" Виголошує науку отець Віталій Козак.
Напередодні Пасхального Тридення, найважливішого літургійного періоду року, о. Вальдемар Павелець дуже ґрунтовно пояснює значення усіх літургійних обрядів.
Тема реколекцій присвячена Пасхальному Триденню. Традиція святкування християнами Тридення бере початок у IV столітті. У перший день реколекцій єпископ помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький виголошує науку про Великий четвер: "Ісус залишає нам у подарунок три речі, без яких неможливе християнство: Таїнство Євхаристії, Таїнство Священства і заповідь любові, коли сам омиває ноги ближнім".
Про страждаюче Серце Пресвятої Богородиці та її співучасть у спасінні людства розповідає сестра-гоноратка Каміла Кармалюк.
Отець Міхал Бранкевич говорить про страждання Спасителя.