Слухати Радіо

00:30

Катехиза

В ефірі

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

Як уникнути пастки забобонів і відкрити серце для Бога?

Про забобони і віру в Бога в програмі "У ваших намірах " говорить о.Руслан Бурдюх, священник Мукачівської Греко-Католицької Єпархії, що служить в Храмі  Святих Апостолів Петра й Павла (м.Хуст) та в Храмі Зіслання Святого Духа (с.Кіреші).

Один викладач-атеїст запевняв студентів, що Бога не існує, тому що ми не можемо Його побачити. Тоді студент поставив викладачеві запитання, на яке той не зміг відповісти: «А чи бачили ви свій розум?»

Віра — це більше, ніж те, що можна побачити. Із правдивої віри виникає довіра до Бога. Коли людина починає вірити в забобони, вона сприймає за реальність невідомі сили, які, нібито, здатні передбачати події чи впливати на них. Таким чином, людина надає дияволу можливості, яких він не мав раніше, і закриває простір для дії Бога у своєму житті.

Забобони викликають страх і вводять в оману. Якщо одного разу щось пішло не так, то наступного разу людина, яка вірить у забобони, починає боятися ще більше, шукаючи причини певних подій. Перша заповідь нагадує нам, кого ми маємо обирати у своєму житті й у що вірити: «Я — Господь Бог твій, нехай не буде в тебе інших богів, крім Мене».

Віра — це джерело, яке дає нам енергію та напрямок до спасіння і вічного життя.

"Навколо і вперед" роздумуючи над Євангелієм

"Навколо і вперед" роздумуючи над Євангелієм

Визнавати Ісуса перед людьми та робити вчинки згідно з вірою запрошує у катехезі о.Кшиштоф Бузіковський зі Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Діви Марії, м.Обухів.
2025-07-07 00:00:00
"Найкраща дорога до святості полягає у щоденній звичайній вірності", -  о. Тарас Фітьо

"Найкраща дорога до святості полягає у щоденній звичайній вірності", - о. Тарас Фітьо

Що означає бути вірним у сучасному світі? Роздуми над чеснотою вірності в подружньому та щоденному житті пропонує отець Тарас Фітьо, душпастир УГКЦ в місті Клагенфурт (Австрія).
2025-07-04 00:00:00
Дні духовної віднови, на що важливо звернути увагу?

Дні духовної віднови, на що важливо звернути увагу?

У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко розповідає про традицію днів духовної віднови, які зазвичай відзначають у перший четвер, п’ятницю та суботу кожного місяця. Ця практика пов’язана з особливим вшануванням Євхаристії, Пресвятого Серця Ісуса та Непорочного Серця Марії. Водночас священник наголошує, що зовнішні форми не мають стати порожнім ритуалом. Отець Андрій застерігає: важливо не лише дотримуватись умов, але й не втратити головного - глибини особистої віри. «Головна умова духовних практик - це любити молитву і Таїнства», – підкреслює він.

2025-07-04 00:00:00
Як Кров Ісуса звільняє і захищає: духовні поради екзорциста - о.Віктор Матушевський

Як Кров Ісуса звільняє і захищає: духовні поради екзорциста - о.Віктор Матушевський

Про силу Крові Ісуса Христа та її захист від злого духа - у програмі з отцем Віктором Матушевським, екзорцистом Київсько-Житомирської дієцезії.
Отець Віктор - настоятель парафії Христа Царя Всесвіту в Києві - ділиться духовним досвідом і пояснює, що означає для християнина Кров Ісуса і як вона діє в щоденному житті.
2025-07-03 00:00:00
"Паломництво вчить думати про Бога, і там відбувається багато навернень", - о.Андрій Немченко

"Паломництво вчить думати про Бога, і там відбувається багато навернень", - о.Андрій Немченко

Літо — це «гаряча» пора паломництв до відпустових місць.
У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко ділиться роздумами про традицію паломництв.

Священник зауважує, що першим паломником в історії людства можна вважати Авраама — адже саме він, почувши голос Бога, вирушив у незнане, довірившись повністю Його Провидінню.

Отець Андрій також розмірковує над значенням слів «паломник» і «прочанин», підкреслюючи духовний зміст цих понять.

Маючи багаторічний досвід участі в піших прощах — до Бердичева, Чечельника та інших санктуаріїв — отець Андрій переконаний: хоча б раз у житті варто пройти пішки цей шлях. Бо паломництво — це не лише подорож у просторі, а насамперед шлях віри, довіри та особистої зустрічі з Богом.

2025-07-03 00:00:00