Слухати Радіо

01:40

Духовні читання

В ефірі

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

Зцілення пам'яті від болю. Або, як не наступати на одні й ті ж граблі?

Сестра Тетяна Богославець про болючі ситуації життя, які постійно повторюються. "Ми свідомо та несвідомо вибираємо деструктивні зв'язки бо знаємо саме таку модель поведінки. І якщо ми не вирішимо ситуацію та не пропрацюємо помилки то  повторення буде відбуватися до тих пір, поки не здамо цей екзамен".
Найчастіше ми приходимо до сповіді де відкриваємо свої болі та помилки. Протягом життя помічаємо, що часто повторюються одні й тіж самі гріхи. В такому випадку ми запитуємо себе - чому ж існує моя привязаність до гріха? Буває, що ми зарікаємося, мовляв ніколи більше, але всеодно падаємо. Тут важливо проявити милосердя до себе, - розповідає сестра Тетяна Богославець.

Причиною постійних помилок може бути ситуація в дитинстві, коли батьки казали, що ти безнадійний\а чи будеш як батько, або у тебе нічого не вийде тощо. І ми несемо це повідомлення з дитинства на підсвідомому рівні в доросле життя. Подібний прояв можна побачити на прикладі сім'ї алкоголіків, коли дівчина шукає та знаходить собі чоловіка алкоголіка, хоча й не хоче такого. 

Ми свідомо та несвідомо вибираємо деструктивні зв'язки бо звикли та знаємо саме таку модель поведінки. І якщо ми не вирішимо таку ситуацію та не пропрацюємо помилки то буде повторення до тих пір, поки не здамо цей екзамен.

Ми постійно в залежностях тому, що маємо стійкі внутрішні опори вирішення проблеми. Щоб не повторювати один і той же гріх потрібно вийти за межі звичного його вирішення, адже мозок знає лише один звичний шлях реакції.

Щоб не наступати на одні й ті ж граблі починайте діяти по іншому, використовуйте нові методи та вчинки. 

Потрібне зцілення пам'яті від травмуючих моментів життя.
Для зцілення пам'яті від болю потрібно поставити правильний діагноз - це вже 50% роботи. Зцілення пам'яті складається з пробачення та прийняття. Нам потрібна допомога духівника, або терапевта. Рекомендовано, щоб поруч була людина, якій ми довіряємо та можемо відкритися. 

Нам всім трапляються грубі сказані в серцях слова. Непрощення та образи повторюються - це як незалічені рани і їх потрібно системно лікувати розмовою з другом, священником, спеціалістом.

Придушенні емоції в майбутньому можуть вийти в інший спосіб, тому потрібно говорити про свої болі. Ті, хто не знають свою історію приречені на її повторення. 

Рубець залишається, але він не болить, а лише нагадує спокійно про ситуацію.
Чи можливе спасіння поза церквою? "Відкрийте серця на милосердя", - отець Андрій Пальчик

Чи можливе спасіння поза церквою? "Відкрийте серця на милосердя", - отець Андрій Пальчик

"Бог більший за наші уявлення про кордони. Його благодать діє там, де серце відкрите, де є прагнення добра, де є пошук правди", - отець Андрій Пальчик, настоятель парафії Матері Божої Чудотворного Медальйона у м.Мерефа Харківської області.

2025-07-18 00:00:00
«Навернення - це шлях, а не мить»: історія служіння Андрія Павлуніка

«Навернення - це шлях, а не мить»: історія служіння Андрія Павлуніка

Про служіння та покликання в церкві розповідає делегат молоді від Харківсько-Запорізької дієцезії, Андрій Павлунік. Програма Комісії душпастирства молоді "Виховання - справа серця".
2025-07-18 00:00:00
Кремлівський фараон впертий, але ви робіть своє. Не полишайте віру, що війна закінчиться швидко"  - єпископ Станіслав Широкорадюк

Кремлівський фараон впертий, але ви робіть своє. Не полишайте віру, що війна закінчиться швидко" - єпископ Станіслав Широкорадюк

У ці дні з різних куточків України вирушають паломницькі групи до святинь, де прославилася Діва Марія в чудотворних іконах. Якщо ви бачите в дорозі колону людей із хрестом на чолі, найімовірніше, це паломники, які прямують до Бердичева або Зарваниці. У цій програмі спілкуємося з учасниками паломництва Шепетівка-Бердичів. Про свій досвід прочанина ділиться єпископ Станіслав Широкорадюк, ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії.
2025-07-17 00:00:00
Яка твоя молитва?

Яка твоя молитва?

"Молитва може бути навіть тоді, коли вуста закриті", - священник Мукачівської Греко-Католицької єпархії о.Руслан Бурдюх у програмі "У ваших намірах" пояснює, якою має бути добра молитва і як можливо налаштуватися душею й тілом на діалог із Богом.
2025-07-16 00:00:00
"Що ви просите у Бога? Суть Його мудрості полягає в любові до інших", - отець Андрій Педай

"Що ви просите у Бога? Суть Його мудрості полягає в любові до інших", - отець Андрій Педай

"Бог хоче щоб ми просили те, що служитиме для нашого навернення", - про правдиву мудрість, яка походить від Бога розповідає вікарій парафії Успіння Пресвятої Діви Марії отець Андрій Педай (м. Київ).
2025-07-16 00:00:00