Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Коротко про головне

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Поділитись з друзями
Розпізнання покликання. Коментар до Апостольського післясинодального повчання "Christus vivit" Святішого Папи Франциска молоді та всьому Божому народу. 
Сьогодні ми завершимо аналізувати лист Папи Франциска до молоді та всього Божого народу "Christus vivit" де йдеться про інструменти які дає Церква молоді.  Цього разу розглянемо 9-й розділ де мова йде про розпізнання покликання, щоб молоді люди могли вибрати вірний шлях.

У 9-му розділі "Christus vivit" Папа пише про вигорання, якому передує втома. Папа пише, що розпорошеність заважає продуктивній діяльності та наголошує на вмінні переживати період вигорання. Тут важливим фактором є розпізнання покликання. Важливо, щоб наш життєвий шлях вів до особистої святості. Потрібно прийняти рішення через призму життя Ісуса Христа, щоб показати добро всередині нас. Нам варто провести переосмислення свого життя через розпізнання свого покликання.

Розпізнання покликання потребує багато часу, особливо в тиші. Молодим людям для цього протрібні: час, місце та наставник, який допоможе розпізнати волю Божу в житті. Побачити мету свого життя в тиші Божого слова.

Молитовне розпізнання потребує створення умов, щоб почути Його голос. У такому випадку інколи потрібно навіть відкласти свої справи та свою думку, адже через розсіяність нам важко зосередитись на тиші та спокої.

Тиша показує правду про нас, якими ми є, тому сьогодні важлива правдивість, жити справжнім, реальним життям. Але цього не варто боятися. 

Господь не хоче, щоб ми нас тримало минуле чи в майбутнє - цим манупулює сатана, який хоче щоб ми не почали жити тут і зараз. Тільки в цей момент ми можемо жити та формувати себе. Тільки сьогоднішній момент має значення. А з минулого ми маємо зробити висновки - саме вони мають значення та можуть допомогти нам краще жити сьогодні. Прийміть себе зі своїми болями.

Для Господа важливе СЬОГОДНІ. Минуле та майбутнє в Божих руках. Поміркуйте, як я можу СЬОГОДНІ використати дари та таланти даровані Богом.

Відкрити свою життєву дорогу, місію - головне завдання на сьогодні для нас. Для цього тиша є необхідним інструментом. Оточуйте себе духовним середовищем, шукайте цього. Для духовного відпочинку та переосмислення нам допоможуть монастирі, храми. Я практикую щодня 10 хвилин тиші, адже в стані спокою та мовчання Господь говорить до нас. Такий спосіб стосується не тільки монахів, але  й кожного з нас. Саме в тиші ми можемо розпізнати свою дорогу. Багато подружніх пар свідчать про укріплення стосунків завдяки реколекціям та перебуванню в роздумах, тиші. 

Для створення тиші готуйтеся різносторонньо. Забезпечте зовнішній спокій, щоб вас не розпорошували та не відволікали різні шуми, новини, розмови. 

Умови для створення тиші.

1. Без зовнішньої тиші не може бути внутрішньої тиші. 
2. Не бійтеся розпорошеності, але віддайте Господу свої переживання і нехай Він опікується про ваші: біль, страх, сумніви, розпач, відчай тощо.

Дар покликання - це подарунок від нашого Друга Ісуса Христа. Папа говорить що для розпізнання життєвого шляху потрібні: слухання, супровід та чутливість.
Нам в моменті розпізнання потрібні не розмова, а слухання. Тобто, слухання - це час, який ми присвячуємо для СЛУХАННЯ Господа, Його переживання, рекомендації, турботу...

Увага. Потрібно відкинути від себе те, що відволікає нас. Ми можемо відволікатися від Бога захоплюючись іншими активностями, які призводять до поганих наслідків. 
Попередження та профілактика. Важливий елемент аналізу своїх дій та вчинків задля уникнення поганого результату в майбутньому.

Результатом правильного застосування цих інструментів, про які ви читали вище, є спокій. 

Вірте та пам'ятайте, що Церкві потрібен новий запал, сила, оновлена молодь. 

Відгуки

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Мета антихриста - відірвати людей від Христа та зосередити їхню увагу на цьому світі, переконати що немає життя вічного. Наше завдання - навчитися розпізнавати знаки часу та принести Христа якомога більшій кількості людей. Про останнє випробування Церкви розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.
Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Про навернення в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець. 
Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Друга катехиза із циклу програм на тему "Пророцтва". В ефірі босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак. "Про сновидіння, божества та ворожіння"
В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, -  отець Микола Бєлічев.

В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, - отець Микола Бєлічев.

Отець Микола Бєлічев, маріанин, головний редактор журналу "Слово між нами" Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.

"Кожен окремо має практикувати сповідь, піст, вчинки милосердя в інтенції покаяння за гріхи свого народу. Потім усі разом, як країна маємо розпочати з нуля свій християнський шлях".
Сучасні магічні явища, які сповідує людина та реакція Церкви.

Сучасні магічні явища, які сповідує людина та реакція Церкви.

Про релігійні, психологічні, моральні зміни як наслідок технологічних змін у світі розповідає отець Міхал Бранкевич. Розглядаємо "Пастирську конституцію про Церкву у сучасному світі (Gaudium et spes)".