Слухати Радіо

Зараз в ефірі

02:50

Біблійні читання

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Відкрите питання

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Катехиза продовження

Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Поділитись з друзями
Розпізнання покликання. Коментар до Апостольського післясинодального повчання "Christus vivit" Святішого Папи Франциска молоді та всьому Божому народу. 
Сьогодні ми завершимо аналізувати лист Папи Франциска до молоді та всього Божого народу "Christus vivit" де йдеться про інструменти які дає Церква молоді.  Цього разу розглянемо 9-й розділ де мова йде про розпізнання покликання, щоб молоді люди могли вибрати вірний шлях.

У 9-му розділі "Christus vivit" Папа пише про вигорання, якому передує втома. Папа пише, що розпорошеність заважає продуктивній діяльності та наголошує на вмінні переживати період вигорання. Тут важливим фактором є розпізнання покликання. Важливо, щоб наш життєвий шлях вів до особистої святості. Потрібно прийняти рішення через призму життя Ісуса Христа, щоб показати добро всередині нас. Нам варто провести переосмислення свого життя через розпізнання свого покликання.

Розпізнання покликання потребує багато часу, особливо в тиші. Молодим людям для цього протрібні: час, місце та наставник, який допоможе розпізнати волю Божу в житті. Побачити мету свого життя в тиші Божого слова.

Молитовне розпізнання потребує створення умов, щоб почути Його голос. У такому випадку інколи потрібно навіть відкласти свої справи та свою думку, адже через розсіяність нам важко зосередитись на тиші та спокої.

Тиша показує правду про нас, якими ми є, тому сьогодні важлива правдивість, жити справжнім, реальним життям. Але цього не варто боятися. 

Господь не хоче, щоб ми нас тримало минуле чи в майбутнє - цим манупулює сатана, який хоче щоб ми не почали жити тут і зараз. Тільки в цей момент ми можемо жити та формувати себе. Тільки сьогоднішній момент має значення. А з минулого ми маємо зробити висновки - саме вони мають значення та можуть допомогти нам краще жити сьогодні. Прийміть себе зі своїми болями.

Для Господа важливе СЬОГОДНІ. Минуле та майбутнє в Божих руках. Поміркуйте, як я можу СЬОГОДНІ використати дари та таланти даровані Богом.

Відкрити свою життєву дорогу, місію - головне завдання на сьогодні для нас. Для цього тиша є необхідним інструментом. Оточуйте себе духовним середовищем, шукайте цього. Для духовного відпочинку та переосмислення нам допоможуть монастирі, храми. Я практикую щодня 10 хвилин тиші, адже в стані спокою та мовчання Господь говорить до нас. Такий спосіб стосується не тільки монахів, але  й кожного з нас. Саме в тиші ми можемо розпізнати свою дорогу. Багато подружніх пар свідчать про укріплення стосунків завдяки реколекціям та перебуванню в роздумах, тиші. 

Для створення тиші готуйтеся різносторонньо. Забезпечте зовнішній спокій, щоб вас не розпорошували та не відволікали різні шуми, новини, розмови. 

Умови для створення тиші.

1. Без зовнішньої тиші не може бути внутрішньої тиші. 
2. Не бійтеся розпорошеності, але віддайте Господу свої переживання і нехай Він опікується про ваші: біль, страх, сумніви, розпач, відчай тощо.

Дар покликання - це подарунок від нашого Друга Ісуса Христа. Папа говорить що для розпізнання життєвого шляху потрібні: слухання, супровід та чутливість.
Нам в моменті розпізнання потрібні не розмова, а слухання. Тобто, слухання - це час, який ми присвячуємо для СЛУХАННЯ Господа, Його переживання, рекомендації, турботу...

Увага. Потрібно відкинути від себе те, що відволікає нас. Ми можемо відволікатися від Бога захоплюючись іншими активностями, які призводять до поганих наслідків. 
Попередження та профілактика. Важливий елемент аналізу своїх дій та вчинків задля уникнення поганого результату в майбутньому.

Результатом правильного застосування цих інструментів, про які ви читали вище, є спокій. 

Вірте та пам'ятайте, що Церкві потрібен новий запал, сила, оновлена молодь. 

Відгуки

Отець Юрій Блажиєвський про історичну роль папства у вірі, Церкві та політиці

Отець Юрій Блажиєвський про історичну роль папства у вірі, Церкві та політиці

Отець Юрій Блажиєвський говорив про Папу Франциска, його вислови та роль Понтифіка у ХХІ столітті у політиці та вірі.
Співзалежні. Чому в дорослому віці людина переживає біль самоосуду, непотрібність, провину, страх?

Співзалежні. Чому в дорослому віці людина переживає біль самоосуду, непотрібність, провину, страх?

Співзалежність, серед іншого, є причиною самоосуду, невпевненості та стану жертви людини, - сестра Марія Слезяк зі згромадження Сестер Служниць Святого Духа, SSpS. 
"Ця темрява і нам наука!" - отець Андрій Немченко про те, як правильно нести свій хрест

"Ця темрява і нам наука!" - отець Андрій Немченко про те, як правильно нести свій хрест

Не варто боятися свого хреста, бо саме в цьому полягає наше спасіння! - доводить у своїй катехизі отець Андрій Немченко.
Як розпізнати Месію? Це той хто страждає, чи той хто перемагає?

Як розпізнати Месію? Це той хто страждає, чи той хто перемагає?

Отець Гжегож Вавжиняк в продовжені свого циклу катехез під назвою "До джерел нашої віри у Святій Землі" говорить на тему: "Месія - Цар миру". Ціла сорокахвилинна наука дає відповідь на запитання: Як розпізнати Месію? Хто він таки? Це той, хто страждає, чи той хто перемагає?
Я етнічний Українець, якому не пощастило народитися в Росії, - військовослужбовець ЗСУ Ілля Богданов

Я етнічний Українець, якому не пощастило народитися в Росії, - військовослужбовець ЗСУ Ілля Богданов

"У свій час я був прихожанином Московського Патріархату РПЦ і так доходився, що на 8 років потрапив в окультизм. Там відсутня духовність та панують бізнес інтереси".

В ефірі військовослужбовець ЗСУ Ілля Богданов. У 2014 році став на захист України в лавах Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор". Брав участь в обороні Донецького аеропорту. В лютому 2022 році захищав Гостомель, Бучу та Ірпінь де отримав поранення.