Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Рецепти Життя

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

Двоєдушність може призвести до шизофренії та соціопатичного розладу, - отець Міхал Бранкевич

Поділитись з друзями
Про причини та наслідки лицемірства розповідає отець Міхал Бранкевич. "В такому стані людина магається догодити всім: одне говорить, інше робить, а третє має на увазі. Це лицемірна позиція, як кажуть в народі: "І Богу свічку поставить і дияволу". 
Наблизьтесь до Бога і Він наблизиться до вас. Очистіть руки, грішники і очистіть серця двоєдушні. (Якова 4:8)

Поняття ДВОЄДУШНИЙ має в Українській мові 15 синонімів, серед яких: лицемірний, нещирий, брехливий, слизький, фальшивий.


Двоєдушність - це небезпечний стан який може привести до шизофренії. В такому стані людина магається догодити всім, одне говорить, інше робить, а третє має на увазі. Це лицемірна позиція, як кажуть в народі: "І Богу свічку поставить і дияволу". 


Багато зла в поширенні двоєдушності зробив комунізм, коли люди недовіряли, лукавили. Є таке поняття "гомосовєтікус", що характеризує людей пострадянського періоду, які залишили совіцький спосіб мислення, невігластво. Така людина одне думає, друге говорить, а третє робить. 

В Євангелії Ісус Христос застерігає нас, щоб ми остерігалися фарисейської закваски. Він викривав лицемірів та вказував, що вони ззовні виглядають поважно, а всередині повні лицемірства.


Двоєдушність проявляється в тому, що людина намагається захистити своє лице. Причиною двоєдушності є страх. Це повсякденна форма лицемірства, але в цьому немає нічого катастрофічного бо тут є шанс видужати спілкуючись зі щирими людьми.


Але є дуже небезпечна форма двоєдушності під назвою практичний атеїзм. Це коли особа ходить до Церкви та не сумнівається в існуванні Бога, а також використовує Його для досягнення своїх цілей. І до певного часу Бог буде допомагати такій людині.


Христос застерігав, що: "Не можете служити Богу та мамоні". Тут Спаситель вказує на небезпеку, що людина намагається підстрахувати себе покладаючись тільки на свої сили, а Бога кличе коли проблеми.

Не забувайте, що диявол не спить, а завжди хоче згіршити нас.
Людина, яка щира перед Богом побачить небезпеку лицемірства. Причиною та рушійною силою лицемірства є СТРАХ. Якщо цим не займати то страх може стати постійним переживанням та причиною лицемірного стилю життя.

Аналізуйте себе! Коли захочеться критикувати та осудити когось - згадайте слова Христа: "Не судіть то й Вас не будуть судити". ОСУД є ознакою лицемірства. Бо ти не можеш знати чому людина вчинила так чи інакше, а вже висловлюєш критику. 
У випадку токсичного лицемір'я нам найкраще допоможе змінити себе ПОКОРА. Коли ти сприймаєш ситуацію т адієш згідно зі Словом Божим. 

Цей світ постійно сприяє, щоб людина не була щирою, природньою і тут є причина лицемірства - кумири. Тобто людина перестає жити природним життям, а намагається бути схожою на іншу людину. Люди намагаються стати кращими, успішними, багатими і не помічають, що втрачають свою ідентичність.


Але наша мета - це любов, яка не можлива без другої особи. Бог любить нас такими, якими ми є.

Відгуки

Навіщо Богу "тихі" люди?

Навіщо Богу "тихі" люди?

"Блаженні тихі, бо вони успадкують землю" Мт. 5:4
З сестрою Василією Гальцовою продовжуємо розглядати блаженства виголошені Ісусом Христом у Нагірній проповіді.
Хто не увійде в Царство Небесне? Скільки б років тобі не було пам'ятай, твоє життя залежне, - отець Міхал Бранкевич

Хто не увійде в Царство Небесне? Скільки б років тобі не було пам'ятай, твоє життя залежне, - отець Міхал Бранкевич

Тієї години Ісус звеселився у Святому Духові і сказав: «Славлю Тебе, Отче, Господи неба й землі, бо втаїв Ти це від мудрих та розумних і відкрив те немовлятам". Луки 10:21
Не маєте майбутнього, якщо не вирішите вибрати Бога. Про послання Богородиці до Українців

Не маєте майбутнього, якщо не вирішите вибрати Бога. Про послання Богородиці до Українців

25 листопада в Меджугор'є відбулося об'явлення Діви Марії. Традиційно, після цього, на італійському Радіо Марія в ефір виходять програми присвячені цій події. Падре Лівіо, директор радіо Марія, разом з візіонеркою Марією Павлович-Лунетті коментують це послання. Перекладом на українську мову цих роздумів займається українка, пані Оксана Дмитерко з якою ми спілкуємося в денній катехизі.
В Україні діти отримують безпечне навчання в католицьких школах

В Україні діти отримують безпечне навчання в католицьких школах

18-20 листопада у Львові (в Брюховичах) відбулася зустріч керівників і відповідальних за католицькі навчальні заклади, організована Комісією Душпастирства молоді. Сестра Наталія Вакулішина обговорила результати зустрічі з директоркою приватного салезіянського ліцею "Всесвіт", м. Житомир Марією Левченко та ученицею 11 класу, головою учнівського самоврядування Лізою Поліщук.
Климент Олександрійський. Християнин має жити так, щоб кожен міг долучитися до Церкви Божої

Климент Олександрійський. Християнин має жити так, щоб кожен міг долучитися до Церкви Божої

Язичник, який став християнином. Про життя та вчення Климента Олександрійського розповідає отець Олег Кіндій - священник Церкви Володимира та Ольги (м. Львів), викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті.