Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

Чого хоче диявол? "Обмежений світом Ісус - головний наратив, який поширює сатана", - отець Олександр Могильний

Поділитись з друзями
Чого хоче диявол та як хоче представити нам Ісуса Христа? На запитання відповідає брат-капуцин Олександр Могильний.
Кожен із нас, в умовах війни, запитує у Бога, як далі жити? Людина хоче почути Бога, що Він думає про її майбутнє. Історія спасіння в Біблії та вся традиція Церкви дає відповідь не це питання. Але є той, хто має інше бачення - це диявол. Церква чітко стверджує, що диявол - батько брехні, який постійно оскарджує нас перед Богом та бажає поширювати хаос на землі. Диявол страждає і його прояви відображаються в злості, що він поширює. 

Зазвичай, ми уявляємо диявола, як того, хто хоче зла та руйнує все. Ми знаємо, що він збунтувався проти Бога, але дари, дані йому Богом, залишилися з ним. Використовуючи свої можливості він хоче, щоб ми вірили в Ісуса земного. Тобто вірили в просту людину, яка жила, творила чуда, навчала, проповідувала Царство Боже і все... Погане в цьому те, що він зацікавлений в обмеженості Христа цим світом, що знаходиться у міці та владі злого духа. 

Обмежений світом Ісус - головний наратив, який поширює диявол серед людей. Така герметичність, закритість Ісуса дає лукавому можливість керувати людиною. Цей світ створений Богом про що ми читаємо в книзі Буття. І шедевром створіння є людина, яка прикрашає цей світ. Але прийшов гріх, що призвело до розділення. Так людина втратила вічне життя з Богом та розуміння, що існує два світи - видимий та невидимий. 

Брат капуцин Олександр Могильний.

Слухати інші програми

Відгуки

Хто придумав Пресвяту Трійцю та як Її зрозуміти

Хто придумав Пресвяту Трійцю та як Її зрозуміти

Одна з найбільших таємниць Божого життя — це Пресвята Трійця. Церква вірить в єдиного Бога в трьох особах — Отця, Сина і Святого Духа. Отець Олексій Самсонов у своїй катехезі розповідає про таїнство Пресвятої Трійці та пояснює основи нашої віри.
Де знайти підтримку під час випробувань? - відповідає брат Микола Орач.

Де знайти підтримку під час випробувань? - відповідає брат Микола Орач.

"Все, що відбувається навколо можна порівняти із хвилями, які накривають людину. Опору, підтримку, настанову та втіху, ми можемо віднайти в Слові Божому, Службі Божій, сповіді, молитві та дотриманні інформаційної гігієни". Про мир та спокій під час випробувань розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
"Говоріть із Богом про свої рани, адже через них Він хоче вилікувати вашу душу", — отець Станіслав Свурка

"Говоріть із Богом про свої рани, адже через них Він хоче вилікувати вашу душу", — отець Станіслав Свурка

Про убогість духом розповідає настоятель парафії Пресвятої Діви Марії з гори Кармель, смт. Томашпіль, модератор руху Назаретських родин, отець Станіслав Свурка.
Як радіти в Господі у час війни? - катехиза отця Тараса Фітьо

Як радіти в Господі у час війни? - катехиза отця Тараса Фітьо

Отець Тарас Фітьо продовжує цикл сімейних катехез, коментуючи лист святого Апостола Павла до Филип'ян у якому він закликає завжди радіти у Господі.
"Апостоли подолали страх завдяки надії, яку їм дала Марія", — о. Матеуш Годек

"Апостоли подолали страх завдяки надії, яку їм дала Марія", — о. Матеуш Годек

Отець Матеуш Годек, настоятель парафії Архангела Михаїла в Павлограді, провів катехезу на Радіо Марія. Тема програми: "Марія — Мати надії". Катехеза поділена на чотири частини. У першій частині слухачі дізнаються про християнське розуміння надії, у другій — про надію в житті Марії. У третій частині священник практично пояснює, як людина може розвивати в собі християнську надію, а четверта частина катехези присвячена книзі отця Матеуша "Запитання про Марію".