Слухати Радіо

Зараз в ефірі

16:45

Дитяча молитва

В ефірі

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

Чому плаче Богородиця? Діва Марія закликає нас переосмислити своє життя, - отець Збігнєв Бескур

Поділитись з друзями
Створено: 2022-09-19
Передача: Катехиза
"Зверни увагу наскільки багато Бог робить сьогодні для людини того, що міг би й не робити". В ефірі Радіо Марія отець Збігнєв Бескур - настоятель парафії Матері Божої Салетинської та Святого Антонія Падуанського, місто Нікополь.
Нікополь знаходиться неподалік міста Енергодар окупованого російськими загарбниками та постійно перебуває під обстрілами. Протягом активної фази війни ми пересвідчилися вкотре, що наша надія на Бога, а добро завжди перемагає зло. Сьогодні все більше людей шукає Господа та переживає навернення, - розповідає отець Збігнєв Бескур.

Нікополь переважно невіруюче місто. Тут більшість людей просто не помічали Католицьку Церкву. Протягом періоду війни багато людей вперше переступило поріг костьолу. Вони були здивовані нашою простотою та увагою, відчули нашу турботу, повагу.

Багато людей шукають відповіді на запитання: Що ж нам робити під час загрози життю? Чому на нас напали і за що нам таке випробування? Коли люди приходять, щоб отримати гуманітарну допомогу то ми спілкуємося і вони щиро ставлять запитання про сімейні проблеми, душевні переживання, тощо.

Я вважаю, що Богородиця не тільки Божа мати, а й наша. Діва Марія може потурбуватися та надати необхідну опіку та відповіді завжди.

Марія сьогодні плаче від того, що люди нехтують Божими законами та правилами, відвертаються від Нього. Діти Максим та Меланія, які стали свідками об'явлення Матері Божої на горі Ля Салет 1846 року, були здивовані щирою опікою Богородиці та Її турботою. 

Як ми нехтуємо Богом та зневажаємо Його?
Богородиця закликає нас провести аналіз свого життя.

1. Шанувати Божий день. Господь заповів нам 6 днів працювати, а 7-й день присвятити Йому. Але люди забирають у Нього і цей день допрацьовуючи те що не доробили.

2. Відведення Бога на другий план. Тобто, призиваємо Бога тоді, коли Він буде потрібен. Відкидаємо спілкування з Богом на задвірки життя.

3. Перестали піклуватися про Бога в своєму житті. Ми турбуємося про що завгодно, але за цим усім не турбуємося про Його присутність в кожному дні.

4. Лихоослів'я. Одного разу я зробив зауваження чоловікові, чи може він не матюкатися? І наступні 2 години він говорив чистою мовою. Зверніть увагу, ЩО ми говоримо та ЯК ми говоримо! Що чує людина від нас - матюки, злість чи гідну поведінку? Матюки - це прояв гніву, що дає відчуття домінування над іншими. Переосмисліть своє спілкування з іншими.

5. Обвинувачення Бога у війні та злі, що переживаємо. Чомусь люди не аналізують свої гріхи та наслідки від них, але обвинувачують інших. Марія ж закликає переосмислити своє життя, щоб побачити чудеса Божі в своєму житті. В такому випадку наші основні потреби будуть задоволені.

Святий Іван Павло ІІ сказав: "Якщо Марія плаче то на це є причини. Кожна мати відчуває та переживає, коли бачить небезпеку до своєї дитини".

Під час об'явлення Діва Марія звернулася до дітей французькою мовою, а коли стало зрозуміло що вони не розуміють то звернулася на їхньому діалекті. Вона розуміє потреби людини. Свята Марія закликала молитися безперестанку день і ніч.

Настоятель парафії Матері Божої Салетинської та Святого Антонія Падуанського, місто Нікополь, отець Збігнєв Бескур.

Слухати програми про об'явлення Богородиці

Послання Богородиці в Меджугор'ї
Чудеса в Лурді стаються й досі
Послання Богородиці 25 листопада 2018 року
Об'явлення в Римі в 1947 році
Динаміка об'явлень Богородиці зростає
Об'явлення Богородиці в Бельгії
Богородиця об'явилися мусульманам
Об'явлення Діви Марії в Пельвуазені
Чому церква вказує на сльози Богородиці?
Фатімські об'явленняВідгуки

"Пісця цієї війни ми, як християни маємо дати суспільству конкретну пропозицію", - отець Олександр Могильний

"Пісця цієї війни ми, як християни маємо дати суспільству конкретну пропозицію", - отець Олександр Могильний

Що дає християнство у буремні та мирні часи? 
У чому полягає головна особливість Божої любові? - пояснює отець Валентин Матушевський

У чому полягає головна особливість Божої любові? - пояснює отець Валентин Матушевський

Отець Валентин Матушевський продовжує цикл програм присвячених Недільним Євангелієм (Мт 4, 12-23).
"Є велика надія для України!" - Тереза Гажійова про Послання Богородиці у Меджугор'є

"Є велика надія для України!" - Тереза Гажійова про Послання Богородиці у Меджугор'є

Засновниця спільноти "Світло Марії" в Меджугор'є Тереза Гажійова коментує свіже Послання Богородиці.
"Тато любив коли я роздавала милостиню біднякам", - о.Віталій Козак про малолітню св.Терезу від Дитяти Ісус

"Тато любив коли я роздавала милостиню біднякам", - о.Віталій Козак про малолітню св.Терезу від Дитяти Ісус

Хранитель Національного Санктуарію Матері Божої з гори Кармель що в Бердичеві, отець Віталій Козак, продовжує цикл катехез приурочений ювілею від Дня народження святої Терези від Дитяти Ісус. В цій серії катехит розпочинає розповідати про другий період життя святої, який окреслює вік від 4-х і до 6-ти років.
Він боровся за правду, але у боротьбі проявляв повагу до кожної людини, - єпископ Ян Собіло. Пам'яті запорізького правозахисника, зразкового християнина Дениса Тарасова

Він боровся за правду, але у боротьбі проявляв повагу до кожної людини, - єпископ Ян Собіло. Пам'яті запорізького правозахисника, зразкового християнина Дениса Тарасова

Окрім нас ніхто не змінить цю країну! Захищаючи Батьківщину загинув вірянин Санктуарію Бога Отця Милосердного, запорізький волонтер, правозахисник, адвокат та доброволець Денис Тарасов. Його головними принципами були: віра, родина, справедливість, незламність та милосердя.