Слухати Радіо

Зараз в ефірі

03:40

Розарій

В ефірі

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Катехиза продовження

13:00

Літургія Східний обряд

14:00

Пісня Перемоги

Чому плаче Богородиця? Діва Марія закликає нас переосмислити своє життя, - отець Збігнєв Бескур

Поділитись з друзями
Створено: 2022-09-19
Передача: Катехиза
"Зверни увагу наскільки багато Бог робить сьогодні для людини того, що міг би й не робити". В ефірі Радіо Марія отець Збігнєв Бескур - настоятель парафії Матері Божої Салетинської та Святого Антонія Падуанського, місто Нікополь.
Нікополь знаходиться неподалік міста Енергодар окупованого російськими загарбниками та постійно перебуває під обстрілами. Протягом активної фази війни ми пересвідчилися вкотре, що наша надія на Бога, а добро завжди перемагає зло. Сьогодні все більше людей шукає Господа та переживає навернення, - розповідає отець Збігнєв Бескур.

Нікополь переважно невіруюче місто. Тут більшість людей просто не помічали Католицьку Церкву. Протягом періоду війни багато людей вперше переступило поріг костьолу. Вони були здивовані нашою простотою та увагою, відчули нашу турботу, повагу.

Багато людей шукають відповіді на запитання: Що ж нам робити під час загрози життю? Чому на нас напали і за що нам таке випробування? Коли люди приходять, щоб отримати гуманітарну допомогу то ми спілкуємося і вони щиро ставлять запитання про сімейні проблеми, душевні переживання, тощо.

Я вважаю, що Богородиця не тільки Божа мати, а й наша. Діва Марія може потурбуватися та надати необхідну опіку та відповіді завжди.

Марія сьогодні плаче від того, що люди нехтують Божими законами та правилами, відвертаються від Нього. Діти Максим та Меланія, які стали свідками об'явлення Матері Божої на горі Ля Салет 1846 року, були здивовані щирою опікою Богородиці та Її турботою. 

Як ми нехтуємо Богом та зневажаємо Його?
Богородиця закликає нас провести аналіз свого життя.

1. Шанувати Божий день. Господь заповів нам 6 днів працювати, а 7-й день присвятити Йому. Але люди забирають у Нього і цей день допрацьовуючи те що не доробили.

2. Відведення Бога на другий план. Тобто, призиваємо Бога тоді, коли Він буде потрібен. Відкидаємо спілкування з Богом на задвірки життя.

3. Перестали піклуватися про Бога в своєму житті. Ми турбуємося про що завгодно, але за цим усім не турбуємося про Його присутність в кожному дні.

4. Лихоослів'я. Одного разу я зробив зауваження чоловікові, чи може він не матюкатися? І наступні 2 години він говорив чистою мовою. Зверніть увагу, ЩО ми говоримо та ЯК ми говоримо! Що чує людина від нас - матюки, злість чи гідну поведінку? Матюки - це прояв гніву, що дає відчуття домінування над іншими. Переосмисліть своє спілкування з іншими.

5. Обвинувачення Бога у війні та злі, що переживаємо. Чомусь люди не аналізують свої гріхи та наслідки від них, але обвинувачують інших. Марія ж закликає переосмислити своє життя, щоб побачити чудеса Божі в своєму житті. В такому випадку наші основні потреби будуть задоволені.

Святий Іван Павло ІІ сказав: "Якщо Марія плаче то на це є причини. Кожна мати відчуває та переживає, коли бачить небезпеку до своєї дитини".

Під час об'явлення Діва Марія звернулася до дітей французькою мовою, а коли стало зрозуміло що вони не розуміють то звернулася на їхньому діалекті. Вона розуміє потреби людини. Свята Марія закликала молитися безперестанку день і ніч.

Настоятель парафії Матері Божої Салетинської та Святого Антонія Падуанського, місто Нікополь, отець Збігнєв Бескур.

Слухати програми про об'явлення Богородиці

Послання Богородиці в Меджугор'ї
Чудеса в Лурді стаються й досі
Послання Богородиці 25 листопада 2018 року
Об'явлення в Римі в 1947 році
Динаміка об'явлень Богородиці зростає
Об'явлення Богородиці в Бельгії
Богородиця об'явилися мусульманам
Об'явлення Діви Марії в Пельвуазені
Чому церква вказує на сльози Богородиці?
Фатімські об'явленняВідгуки

"Діяльність сатани проникне навіть у Церкву!" - вражаюче послання Богородиці в Акіто

"Діяльність сатани проникне навіть у Церкву!" - вражаюче послання Богородиці в Акіто

Отець Григорій Рассоленко розповідає про третє Об'явлення Богородиці у японському місті Акіто.
"Дорога світла" - книга, що допоможе покращити відносини з Христом Воскреслим

"Дорога світла" - книга, що допоможе покращити відносини з Христом Воскреслим

Про Хресну Дорогу та книгу "Дорога світла" говоримо із заступником Голови Комісії душпастирства молоді РКЦ в Україні, отцем Міхалом Воцялом. 
Бог - джерело гідності християнина, - отець Микола Бєлічев

Бог - джерело гідності християнина, - отець Микола Бєлічев

"На жаль, сьогодні, християнство немає помітного впливу на державу та народ, а багато людей зачиняються у своєму егоїзмі. Саме тут, в служінні ближньому, проявляєтья моя гідність", - пояснює отець Микола Бєлічев, головний редактор журналу "Слово між нами", Римо-Католицька парафія Святого Сімейства, м. Харків. 
"Богородиця в Меджугор'є прямо не говорить про наближення Апокаліпсису, але  переконливо просить про навернення людства", - Тереза Гажійова

"Богородиця в Меджугор'є прямо не говорить про наближення Апокаліпсису, але переконливо просить про навернення людства", - Тереза Гажійова

Засновниця спільноти "Світло Марії", Тереза Гажійова коментує нове послання Богородиці у Меджугор'є.
"Через мури брехні люди не бачать, що вбивати зачатих дітей - це велике зло", - о.Роман Казьмєрчак

"Через мури брехні люди не бачать, що вбивати зачатих дітей - це велике зло", - о.Роман Казьмєрчак

Катехеза з отцем Романом Казьмєрчаком у співпраці з Комісією у справах душпастирства родин РКЦ на тему: 'Значення молитви в боротьбі за захист людського життя до народження. Досвід молитовних рухів.'

Свідчення про значення молитви за дитину в утробі матері дають Володимир Блажеєв, батько 14-ти дітей, та Аліна Глущак, мати 5-х дітей.