Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:00

Житія святих

В ефірі

Катехиза з о. Олексієм Самсоновим

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Віталієм Козаком

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція з храму свв.ап Петра і Павла (Рівне)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

Домінування над іншими. Чи може християнин стати атеїстом?

Поділитись з друзями
Небезпека системного атеїзму та ставлення Церкви до цього явища. Катехиза отця Міхала Бранкевича.
  Головним місцем де був проголошений системний атеїзм був радянський союз. Там через ідейний комунізм пропагувалася відсутність Бога. Сьогодні атеїзм отримав іншу форму, яскравим прикладом якої стала ідеологія гендеру та сексуальної поведінки. 
  У такому випадку людина пробує практикувати атеїзм сповідуючи гендерні цінності. Був випадок, коли жінки відмовилися брати участь у спортивних змаганнях через присутність чоловіка, який назвав себе жінкою бо має такий гендер, але ж він залишається чоловіком та є сильнішим фізично, - розповідає отець Міхал Бранкевич.

Гендерна ідеологія ставить за мету виправити створене Богом. У книзі Буття ми читаємо, що Бог створив чоловіка та жінку та дав владу називати тварин. Бог дав нам можливість розуміти творіння, себе та  допомагає нам у цьому. Також допомагає нам у небезпеках.

Практичний атеїзм сповідує людські принципи та зневажає Божі.

Системний атеїзм. Це атеїзм який примусили прийняти жителям країни через системне пропагування, що Бог створив людину невільною, а завдання ж людства стати вільними. Системний атеїзм сповідує велич та досягнення технічного прогресу (літаки, мобільні телефони тощо), створює уявлення, що людина могутня як Бог.

Ставлення Церкви до атеїзму:

1. Церква вважає, що атеїзм є нерозумним. Адже, якщо ми використовуємо розум то він завжди підтвердить присутність Бога та приведе людину до Творця у дослідженні.

2. Досвід розвитку цивілізації. Через дослідження історії ми побачимо, що було безліч жахливих воєн, катастроф коли людство мало б зникнути, але виживало дивним чином.

3. Гідність людини. Церква відноситься з повагою до вибору та свободи людини та вважає шкідливим домінацію однієї раси, народу над іншими. Ми не маємо права вирішувати долю інших людей. Гідність людини підкреслює її неповторність та підтверджує, що вона створена в любові Божій.

Наслідки атеїзму яскраво демонструють комунізм, нацизм, фашизм. Такі явища дуже небезпечні. 

Цитати
- Людиною, яка сповідує атеїзм володіє ілюзія влади над життям. Одночасно така особа не взмозі довести, що саме людина є творцем життя.

- Атеїсти приходячи до влади жорстоко борються за пропагування цінностей цього явища особливо серед молоді.

- Атеїсти вірять, що можуть створити рай на землі. Ми знаємо як створювали "рай" Ленін, Сталін, Гітлер...

- Плід атеїзму - коли людина всіляко шукає радості в підкорені інших людей. Особлива небезпека в тому, що така людина насолоджується смертю інших.

- В Америці провели дослідження де виміряли IQ найжорстокіших вбивць. Як виявилося ними були люди з надзвичайно високим рівнем IQ. Він перевищив навіть показники великих вчених.

- Найбільшим здивуванням атеїста буде розчарування, що він не Бог. Приклад розчарування атеїста можна побачити у фільмі "Брати Коен".

Отець Міхал Бранкевич

Програми радіо Марія про атеїзм
Атеїзм - головна причина проблем сьогодення
Говорять про Бога, а живуть як атеїсти
Символи радянського союзу
Двоєдушність може призвести до шизофренії
Споживацтво та сексуальна революція - виклики перед ЦерквоюВідгуки

ТИ МАЄШ ПОЛЮБИТИ СЕБЕ! Отець Роман Братковський про створення Богом світу та людини

ТИ МАЄШ ПОЛЮБИТИ СЕБЕ! Отець Роман Братковський про створення Богом світу та людини

Про створення фізичного світу та людини в циклі програм про Євангеліє Царства. В ефірі священник парафії Преображення Господнього УГКЦ, (с. Преображенка, Дніпропетровська обл) та лідер харизматичної спільноти "Галилея", отець Роман Братковський.
У чому сенс страждань? - розповідає сестра Каміла Кармалюк

У чому сенс страждань? - розповідає сестра Каміла Кармалюк

Сестра Каміла Кармалюк говорить про страждання. Як навчитися приймати терпіння?
Хто такі надзвичайні роздавачі св.Причастя, і чи є вони в Україні?

Хто такі надзвичайні роздавачі св.Причастя, і чи є вони в Україні?

Продовжуючи тему традиції уділення святого Причастя у Католицькій Церкві, отець Вальдемар Павелець пояснює значення служіння надзвичайних роздавачів Святих Тайн. Священник перераховує умови за яких світська особа може отримати благословення від єпископа на таке важливе служіння. Під час програми дізнаєтеся в якій з українських дієцезій РКЦ присутня така практика.
Виграти в тилу війну за душу. "Допомога в персоні отця Піо, який є живою іконою Ісуса розп'ятого", - брат Сергій Воронюк

Виграти в тилу війну за душу. "Допомога в персоні отця Піо, який є живою іконою Ісуса розп'ятого", - брат Сергій Воронюк

"Що я можу зробити сьогодні такого, щоб полегшити страждання людей?". Про актуальність особи отця Піо для Українців сьогодні розповідає брат-капуцин Сергій Воронюк. Програма до 55-ї річниці смерті Святого 23 вересня 2023 року. 
Методика Монтессорі. Виховання цілісної особистості, яка впевнена в собі та знає, як отримувати знання

Методика Монтессорі. Виховання цілісної особистості, яка впевнена в собі та знає, як отримувати знання

"Тут педагог знаходиться на рівні з дітьми. Він нічого не розповідає, він не передає знання". Про методику Монтессорі у навчально-виховному процесі розповідає заступник директора з навально-виховної роботи, вчитель біології та екології салезіянського ліцею "ВСЕСВІТ" Антоніна Станішевська. м. Житомир.