Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:20

Пісня Перемоги

В ефірі

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

Довіряйте Богу, як це робив Ісус! Живіть в Церкві та живіть Таїнствами, - отець Гжегож Вавжиняк

Поділитись з друзями
Про джерело нашої віри на прикладі жертвоприношення агнця розповідає отець Гжегож Вавжиняк. Парафія Святого Івана Павла ІІ, м. Рівне.
На річці Йордані Йоан Хреститель, коли побачив Ісуса промовив: "Ось Агнець Божий, який бере гріхи світу". Сьогодні, ми з вами чуємо багато новин про війну, страх, смерть, але нам краще зосередити свою увагу на Ісусі Христі. Згадайте, що також ці слова звучать і під час Євхаристії: "Ось Агнець Божий, який бере гріхи світу". Ретельний переклад цього звернення детально розкриває слова Йоана Хрестителя, що дослівно звучать як: "...несе на собі гріхи світу", - розповідає отець Гжегож Вавжиняк.

Коли ми говоримо про Діву Марію, як про непорочну, то розуміємо, що вона не пручалася та не бунтувала проти своєї історії. Тобто, повністю віддала себе в руки Отця. Так само й Ісус Христос на 100% довірив себе Богу. Саме тому Спаситель і закликає суспільство не опиратися злу та не відплачувати злом на зло, а довіритися Богу, щоб виконати свою місію.

Ми сьогодні через жертву Христову можемо взивати до Бога за інших, щоб Він врятував їх від труднощів та смерті. Щоб виконати свою місію Ісус мовчав і добровільно віддав себе на смерть. Він як ягнятко покірно довірився своїй долі.

Ми запрошені постійно входити в Пасху жертвоприношення Ісуса Христа. Як каже апостол Павло: "Ми постійно носимо в собі жертву Ісуса Христа". І важливо, щоб у переживанні жахливих подій, ми могли мати Його Духа, який дарований нам Богом. Саме тому, сьогодні важливо проявляти довіру Богу, щоб добровільно входити в історію воскресіння. Бог, в решті решт, бажає нас врятувати.

Тому дійте, як Ісус в Гетсиманському саду коли сказав: "Отче, віддали від Мене цю чашу. Тільки хай не Моя, а твоя буде воля". Це потужний приклад для кожного із нас. І це не поодинокий випадок у Його житті, адже Він практикував довіру Отцю протягом усього свого життя. Щоб діяти як Ісус рекомендовано жити в Церкві та жити таїнствами.

Отець Гжегож Вавжиняк, парафія Святого Івана Павла ІІ, м. Рівне.

Слухати інші програми


Відгуки

"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

Про покликання до священства та роль неокатехуменальної спільноти на життєвому шляху розповідає вікарій парафії Успіння Пресвятої Діви Марії отець Андрій Педай (м. Київ).
Військова освіта: "Наші випускники працюють в усіх силових структурах України", - підполковник Антон Ланко

Військова освіта: "Наші випускники працюють в усіх силових структурах України", - підполковник Антон Ланко

В Україні триває вступна кампанія, а в умовах повномасштабної війни особливо актуальними залишаються військові спеціальності. Які престижні професії можна здобути у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут розповідає заступник начальника факультету телекомунікаційних систем, підполковник Антон Ланко.
"Богородиця має особливу духовну владу", - Матеуш Годек

"Богородиця має особливу духовну владу", - Матеуш Годек

Отець Матеуш Годек говорить про Богородицю Діву, як Царицю святого Розарію.
Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

В інтернеті та засобах масової інформації можна зустріти багато заголовків на кшталт "Найсильніша молитва" або "Молитва, якою ти обовʼязково ти маєш молитися". Що говорить Святе Писання та Ісус Христос про молитву та як молитися, щоб твоє прохання було почуте Богом? На ці питання відповідає о. Олексій Самсонов.
Святий Бенедикт - покровитель Європи

Святий Бенедикт - покровитель Європи

"Благословляти все, що зустрічаємо та приймаємо у житті". Про Покровителя Європи - святого Бенедикта, з нагоди урочистості 11 липня, розповідає абатиса Клара Свідерська. Абатство сестер Бенедиктинок, м. Житомир.