Слухати Радіо

Зараз в ефірі

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

В ефірі

Концерт привітань та гарного настрою

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Дайджест від Credo

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

Довіряйте Богу, як це робив Ісус! Живіть в Церкві та живіть Таїнствами, - отець Гжегож Вавжиняк

Поділитись з друзями
Про джерело нашої віри на прикладі жертвоприношення агнця розповідає отець Гжегож Вавжиняк. Парафія Святого Івана Павла ІІ, м. Рівне.
На річці Йордані Йоан Хреститель, коли побачив Ісуса промовив: "Ось Агнець Божий, який бере гріхи світу". Сьогодні, ми з вами чуємо багато новин про війну, страх, смерть, але нам краще зосередити свою увагу на Ісусі Христі. Згадайте, що також ці слова звучать і під час Євхаристії: "Ось Агнець Божий, який бере гріхи світу". Ретельний переклад цього звернення детально розкриває слова Йоана Хрестителя, що дослівно звучать як: "...несе на собі гріхи світу", - розповідає отець Гжегож Вавжиняк.

Коли ми говоримо про Діву Марію, як про непорочну, то розуміємо, що вона не пручалася та не бунтувала проти своєї історії. Тобто, повністю віддала себе в руки Отця. Так само й Ісус Христос на 100% довірив себе Богу. Саме тому Спаситель і закликає суспільство не опиратися злу та не відплачувати злом на зло, а довіритися Богу, щоб виконати свою місію.

Ми сьогодні через жертву Христову можемо взивати до Бога за інших, щоб Він врятував їх від труднощів та смерті. Щоб виконати свою місію Ісус мовчав і добровільно віддав себе на смерть. Він як ягнятко покірно довірився своїй долі.

Ми запрошені постійно входити в Пасху жертвоприношення Ісуса Христа. Як каже апостол Павло: "Ми постійно носимо в собі жертву Ісуса Христа". І важливо, щоб у переживанні жахливих подій, ми могли мати Його Духа, який дарований нам Богом. Саме тому, сьогодні важливо проявляти довіру Богу, щоб добровільно входити в історію воскресіння. Бог, в решті решт, бажає нас врятувати.

Тому дійте, як Ісус в Гетсиманському саду коли сказав: "Отче, віддали від Мене цю чашу. Тільки хай не Моя, а твоя буде воля". Це потужний приклад для кожного із нас. І це не поодинокий випадок у Його житті, адже Він практикував довіру Отцю протягом усього свого життя. Щоб діяти як Ісус рекомендовано жити в Церкві та жити таїнствами.

Отець Гжегож Вавжиняк, парафія Святого Івана Павла ІІ, м. Рівне.

Слухати інші програми


Відгуки

"Або ми  навертаємось, або опиняємось у прірві", - Оксана Дмитерко коментує нове послання Богородиці

"Або ми навертаємось, або опиняємось у прірві", - Оксана Дмитерко коментує нове послання Богородиці

Нове послання Богородиці у Меджугор'є від 25 березня візіонерці Марії Лунетті було рекордно коротким і по суті, складалося з одного речення, що викликало тривожні передчуття вірних.
"Страждання формують людину що вміє любити", - о.Вальдемар Павелець

"Страждання формують людину що вміє любити", - о.Вальдемар Павелець

В цій катехезі отець Вальдемар Павелець завершує коментувати енцикліку Папи Бенедикта XVI Spe salvi (спасенні надією). До уваги беруться розділи де Папа пише про вічне життя, індивідуалістичність християнської надії, та про Марію, яка є Зіркою надії.
"Зцілення св.Терези від таємної хвороби через усмішку Богородиці", - катехеза від о.Віталія Козака

"Зцілення св.Терези від таємної хвороби через усмішку Богородиці", - катехеза від о.Віталія Козака

Продовження циклу катехез про святу Тезезу від Дитяти Ісус від настоятеля Національного Санктуарію Матері Божої з гори Кармель, що в Бердичеві. В цьому випуску почуєте про перші спроби Терези піти в монастир. Також священник розповідає про таємну хворобу святої Терези (назва хвороби не згадується) яку в дев'ятилітньому віці переживає свята. Зцілення від цього недугу Тереза отримує після посмішки Богородиці, вона її розгледіла на фігурі Непорочної Марії яку називають "Переможна". 
Таємниця нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи

Таємниця нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи

Слова Матері Божої до Хуана Дієго. Про таємницю нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи розповідає сестра гоноратка Каміла Кармалюк.
Чому шлюб є святим? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Чому шлюб є святим? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Отець Міхал Бранкевич коментує Gaudium et Spes (лат. Радість і надія) пастирську конституцію Другого Ватиканського собору Католицької церкви.

В епіцентрі тема сім'ї.