Слухати Радіо

Зараз в ефірі

02:00

Катехиза

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

Не бійся! Я розумію та прощаю тебе. Які твої відносини з батьком?, - отець Міхал Бранкевич

Про правдивість у відносинах із батьком на прикладі історії з Євангелія від Матея 21: 28 розповідає отець Міхал Бранкевич.
Ця історія про двох братів вказує нам про два способи мислення. Перший брат був щирим хоч і категоричним, а другий мав поставу чимось подібну до фарисейської - ззовні усе виглядає гарно, але не в ділах. Хоч другий син і звернувся до батька визнаючи його авторитет проте не зміг виконати своєї обіцянки, - отець Міхал Бранкевич.

Кожен із нас у житті переживає ці два стани. Ми хочемо вести себе так, як би хотіли, щоб до нас відносилися люди тому й намагаємося вести себе відповідно. Але перший син був більше щирим багатьох із нас сьогодні хоч і дещо різким.

Може бути так, що ми зустрічаємося з людьми, які нас дратують, але через страх здатися грубими утримуємося від заперечень. Через це сьогодні в суспільстві популярне віртуальне спілкування де можна в будь який час вимкнути телефон. Так людина намагається уникати можливих конфліктів.

Наступне, на що вказує це Євангеліє - це відносини з Батьком. Це коли діти хочуть догоджати та подобатися батькам. Той син котрий різко відповів "не хочу" не побоявся, що батько його перестане любити. Його відносини з батьком були більш здоровими та опиралися тільки на досвід. Він досвідчив, що батько любить його незалежно від поведінки сина. Така поведінка хоч і ранить тата, але він приймає та любить цього сина попри все.

Другий син заховався - пообіцяв і не виконав. Може бути, що він не шанував тата та дозволив собі обманювати - це родинний рівень. Тому Христос і говорив, що прийшов принести вогонь, а не мир, коли повстане син проти батька і навпаки...

Це рівень відповідальності у відносинах з Богом. Коли ти усвідомлюєш, що Він тебе розуміє та знає і не буде дивуватися, що ти відмовиш Йому, адже згодом ти усвідомиш і ти виконаєш Його заклик.

Які ти маєш стосунки з Богом? Як ти Його шануєш? Євангелист хотів продемонструвати рівень відповідальності у відносинах із Батьком. 
Ти можеш сказати в пориві що не бажаєш робити так, як Він закликає, але згодом, переоцінивши ситуацію приймаємо Його волю.

На прикладі другого сина ми бачимо проблему сьогодення, коли людина бажає догодити усім на словах, але справами своїми є неправдивою. Митники та повії є публічними людьми, яким нічого приховувати себе - усім зрозуміло хто вони та чим займаються. Говорячи про митників та грішників Бог хоче засоромити нас. В час Христа вони не мали шансу зустрітися з людиною, яка скаже, що пробачає їхні діяння та розуміє їх.

Господь хоче сьогодні сказати тобі: Не бійся, Я розумію тебе та прощаю тебе. Не бійся бути щирим, приймати правду, що ти грішник і потребуєш допомоги. Тут Бог хоче з великої любові допомогти нам. Бог сьогодні говорить до нас, що не перестає любити тебе, але бажає змінити твоє життя, щоб ти перестав жити в гріху. Ісус Христос прийшов не тільки примирити нас із Собою, а в першу чергу примирити та обєднати нас із собою, прийняти себе.

Щоб виправити хиби обіцяти і не виконувати, бути всім добрими та милими потрібно практикувати звичку говорити "НІ". Тобто, коли ви не можете щось виконувати, або сумніваєтеся то ліпше пояснити, що тобі варто подумати над цим питанням. Потрібен час. Проте ви будете правдивими. 

Отець Міхал Бранкевич

Слухати програми отця Міхала Бранкевича

Святий Петро Хризолог

Святий Петро Хризолог

Про історію життя святого Петра Хризолога розповідає священник парафії Володимира та Ольги УГКЦ, викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті (м. Львів) отець Олег Кіндій.
"Згромадження сестер від Ангелів є невидимим продовженням рук священників", - с. Юлія Заводовська

"Згромадження сестер від Ангелів є невидимим продовженням рук священників", - с. Юлія Заводовська

"Бути невидимими продовженням рук священника. Ми не носимо хабіт, а працюємо в лікарнях, школах та інших закладах, де свідчимо про Бога та Церкву", - про Згромадження Сестри від Ангелів розповідає сестра Юлія Заводовська.


10 років Комісії душпатирства молоді. "Ми маємо багато ідей, щодо комунікації з молоддю та можливості їх реалізації", - єпископ Ян Собіло

10 років Комісії душпатирства молоді. "Ми маємо багато ідей, щодо комунікації з молоддю та можливості їх реалізації", - єпископ Ян Собіло

"В дієцезіях, де є активні душпастирі молоді, відбуваються численні зустрічі та паломництва - народжується більше покликань. Беручи участь у житті Церкви молоді люди залучаються до служіння і так з'являються нові ідеї, які передаються Комісії для реалізації та залучення", - єпископ-помічник Харківсько Запорізької дієцезії, Голова Комісії душпатсирства молоді, Ян Собіло.

"Єпископ Броніслав був мотиватором відродження монашого францисканського життя в Україні", - бр. Андрій Немченко

"Єпископ Броніслав був мотиватором відродження монашого францисканського життя в Україні", - бр. Андрій Немченко

Брат менший, францисканець Андрій Немченко в програмі "У Ваших намірах" розповідає, чим запам'ятався блаженної пам'яті єпископ Броніслав Бернацький. Отець Андрій з єпископом знайомі давно, адже народилися в одній місцевості, потім перебували в одному ордені. "Єпископ з вигляду був серйозним і суворим, однак, перебуваючи з підлітками, часто сміявся", - згадує о. Андрій.
“Де панує темрява, біль і смерть, там дуже гарно видно світло”, - Марія Томишинець про відвідування поранених

“Де панує темрява, біль і смерть, там дуже гарно видно світло”, - Марія Томишинець про відвідування поранених

На передачу “У Ваших намірах” завітали незвичайні гості - дві рідні сестри Марія і Василина Томишинець. Більше десяти років вони невтомно відвідують поранених захисників, які перебувають на лікуванні у госпіталях Києва та Ірпеня.