Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:30

Годинки

В ефірі

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

Принципи побудови здорового та зрілого суспільства

Поділитись з друзями
Принципи побудови суспільного життя згідно пастирської конституції "Gaudium et Spes". Більшість держав та конституцій ставлять на перше місце добро людини, адже держава покликана допомагати розвитку людини та захищати її.
Говорячи про людину та суспільство ми маємо розуміти, що вони взаємозалежні. Сучасні ідеологічні тенденції розвитку атеїзму пропагують незалежність та індивідуальність людини, її відокремлення від суспільства та зосередження тільки на самій собі. Головна мета атеїзму - переконати людину, що вона може бути Богом. Хоч особа і може переконатися, що є творцем, але Богом вона не стане ніколи. В цьому й ховається головна помилка гендерної ідеології, - отець Міхал Бранкевич.

Принципи суспільства згідно пастирської конституції "Gaudium et Spes"

1. Сприяти спільному благу. Слід надати людині все необхідне, щоб вона могла вести добре життя та мала право на: їжу, захист, матеріальні блага, пошану, добре ім'я, гідність, гідне життя, релігійну свободу тощо.

Тут пошана людської особи є на першому місці та є практичним висновком ІІ Ватиканського Собору. "Кожен має шанувати іншого, як другого себе та не уподібнуватися до того багатія, який знехтував бідним Лазарем". Головна провина багатія була в тому, що він не бачив біду безхатченка перед собою.

2. Будування суспільства ми маємо розпочати із самих себе по відношенню до інших. Такий принцип окреслено і в Старому Завіті у заповідях.

Сучасне суспільство змушує часто людей до нелюдського трактування Закону Божого про гідну поведінку по відношенню до інших людей. Тільки шануючи людську особу можна будувати гідне суспільство.

3. Право пошани до ворогів. Конституція пише, що пошану варто поширювати навіть до тих, хто думає не так, як ми. В умовах війни нам рекомендовано відноситися з повагою до наших ворогів. Тут особливо зауважу про наше відношення до нехристиянських релігій, а ще до християнських, які не мають миру з іншими. Особливо наголошу на тому, що Церква пережила у свій час болючий розкол і досі переживає цю біль.

Надіюсь, що Господь дасть нам духа прощення. З Божою допомогою це можливо.

Отець Міхал Бранкевич

Слухати програми отця Міхала Бранкевича

Він прийшов принести не мир, а вогонь
Відчай та розпач
Страх смерті
Не бійтеся служити!
Хвороба - це дар Бога та хрест
Що змінилося в Літургії після ІІ Ватиканського СоборуВідгуки

Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

В інтернеті та засобах масової інформації можна зустріти багато заголовків на кшталт "Найсильніша молитва" або "Молитва, якою ти обовʼязково ти маєш молитися". Що говорить Святе Писання та Ісус Христос про молитву та як молитися, щоб твоє прохання було почуте Богом? На ці питання відповідає о. Олексій Самсонов.
Святий Бенедикт - покровитель Європи

Святий Бенедикт - покровитель Європи

"Благословляти все, що зустрічаємо та приймаємо у житті". Про Покровителя Європи - святого Бенедикта, з нагоди урочистості 11 липня, розповідає абатиса Клара Свідерська. Абатство сестер Бенедиктинок, м. Житомир.
Страх перед невідомим та мобілізація

Страх перед невідомим та мобілізація

Про мобілізацію та вплив інформаційної війни на суспільство дізнаємося у програмі Люди Справи. Гість прямого ефіру - полковник Олег Домбровський, військовий експерт з питань морально-психологічної підтримки особового складу та інформаційної протидії.
"В паломництві можна вимолити багато речей", - о.Вальдемар Павелець

"В паломництві можна вимолити багато речей", - о.Вальдемар Павелець

В ранковій катехезі з отцем Вальдемаром Павельцем ви почуєте про богословські підстави паломництва. 
"Я постійно досвідчую Божі чудеса на фронті та бачу позитивні зміни", - парамедик Артем Семенець

"Я постійно досвідчую Божі чудеса на фронті та бачу позитивні зміни", - парамедик Артем Семенець

Гість програми "Люди Справи" - доброволець, військовослужбовець, парамедик та волонтер Радіо Марія, Артем Семенець. "Наша проблема - вузький погляд на події в країні, адже відбувається багато позитивних змін".