Слухати Радіо

Зараз в ефірі

23:40

Святий дня

В ефірі

Літургія годин (Бревіарій)

Отець Яків КРОТОВ: "Рай - не місце де займаються квартальними звітами"

Говорили про Рай, і як на нього заслужити? Чим там займаються, і чи розвивають те, що робили на землі?

Отець Костянтин МОРОЗОВ: "Пресвята Трійця не потребувала для щастя ще когось"

В ефірі вранішньої катехези продовжили цикл програм присвячених вчинкам милосердя. В об'єктиві  гостинність

Міжконфесійнні відносини в спогадах київського прочанина 18 століття

Продовження циклу програм від історика Віктора Заславського. В цьому випуску мова іде про стосунки між панівними  релігіями України, та про спроби об'єднання

Ханука - свято див і оновлення

Рабин Київської Єврейської Месіанської Общини Борис Саулович Грисенко, в ефірі програми «Рецепти життя» розповів про свято вогнів і див. Історія Хануки на католицькому радіо. 

Отець Андрій Дудченко: " Під час кожної православної Літургії обов'язково має лунати проповідь на Євангельську тему"

Продовжується цикл програм присвячених Східній Літургії. В даній програмі говоримо про гомілію, та її складові

Вечірнє молитовне чування в Дунаївцях

18 грудня з 18 до 24 год. Радіо Марія запрошує до молитовного чування в парафії Св. Михаїла Архангела в Дунаївцях Хмельницької обл.

Отець Міхал Бранкевич:"Ніхто і думки неміг докласти до того, що дні молоді наберуть таких масштабів

У програмі У Ваших намірах, говорили про Світові дні молоді, їхню історію, також про те, як можна здійснити цю поїздку, затративши мінімальну кількість грошей

Сусідство з Польщею, переваги і недоліки

Радіо Марія продовжує транслювати історичні ефіри, присвячені минулому України. В даній програмі мова іде про стосунки Польщі, і України починаючи від Х століття

Як підготувати дітей до Різдва?

Ялинки, кольорові іграшки, гірлянди і подарунки невже це все, що має запам’ятати дитина в часі Різдва? Як батькам допомогти своїй дитині відчути себе причасною до великого дива Народження Спасителя? Як підготувати вашу малечу до зустрічі з Ісусом Христом? Про це в прямому ефірі денної катехези розповідала с. Регіна Ходаківська. 

Якщо Господь посилає нам завдання – дає і сили, щоб виконати його

Священик з німецького міста Бамберга, що на півночі Баварії, настоятель української греко-католицької парафії св. Миколая, отець Богдан Пушкар, в програмі «Християнство сьогодні» розповів про допомогу Україні. Його церква стала осередком об’єднання українців і центром «Hilfe für die Ukraine», тобто центром допомоги Україні. За минулий рік, за звітністю парафії, в Україну було надіслано 275 тонн гуманітарних вантажів, на загальну вартість 659 291€, 25 фур, які вантажені волонтерами вручну, 14 реанімобілів, а ще серед всього сотнями: професійні лікарняні ліжка, хірургічні інструменти, інвалідні візки, побутова техніка… Цей перелік можна було б продовжувати, але краще послухати 30хв. розмову з Отцем Богданом, про те, що допомагає йому допомагати нам і як отець вірить в зміни в Україні.  

Конкретні вчинки милосердя на щодень – іспит на святість

Катехеза отця Юрія Блажиєвського про милосердя. 8 грудня в Римсько-католицькій церкві розпочався Рік Милосердя, але яким чином ця подія доторкає мене?

Богдан Гаврилишин: «Папа Римський - фантастична людина, це благословення для усього світу! Його приїзд в Україну мав би фантастичний ефект на геополітичному рівні»

У програмі «Сила Духу» ми говорили з Богданом Гаврилишиним – одним з провідних економістів світу, який  усе життя залишається українцем і пишається цим, а також ділиться найсокровеннішим: «Україна у моєму серці».

Грошова пастка християнина

"Не можете служити Богові й мамоні". Чи дійсно Ісус не любить багатих?

Корупція: гроші закривають нам очі на потреби інших

Наше суспільство хворе на грошолюбство, навіть у Біблії часто говориться про багатих та зарозумілих митників і фарисеїв. Як Ісус зцілював хворих на грошолюбство детальніше в програмі "У ваших намірах"

Як українці до Святої Землі ходили

Блаженніший митрополит Андрей Шептицький завжди турбувався не лише про всласну духовність, але й про духовність всього українського народу, особливо молоді. Тому він у своєму пастирському милосерді намагався зробити якомога більше для кожного. Він засновував школи, сиротинці, а також організовував паломництва до найбільших святинь України та світу.
Детальніше Тарас Пшеничний.

З любо'ю аж до смерті

5 грудня 2015р. папа Франциск беатифікував братів францисканців Михайла та Збігнєва. Історія їхньої любові до Бога та людей у нашій програмі.

Маріафон “Милосердний як Отець” на Радіо Марія завершився

Протягом 8-11 грудня ви, наші слухачі знову створили маленьке чудо своєю молитвою, щирістю, пожертвами. Для підтримки та розвитку нашого радіо в Україні ми попросили вас про екстраординарний збір пожертв в 150 тис. грн.

ХРЕСНА ДОРОГА Божого Милосердя з парафії Святих Апостолів Петра і Павла - з міста Рівне!

В рамках Року Милосердя - триває Маріафон на Радо Марія. З цієї нагоди пропонуємо вам - глибокі АВТОРСЬКІ розважання молоді, чудове вокальне виконання, і справжній молитовний ритм - все це далі у подкасті.

Бог справедливий, бо милосердний, милосердний, бо справедливий

Продовжуючи цикл молодіжних катехез, говорили про милосердя у житті молодої особи. Почули масу вражаючих і конкретних  свідчень із життя молоді. Щирість зашкалювала

Владика Леон ДУБРАВСЬКИЙ: "Якщо всі згуртуємось в молитві - КРАЩЕ пізнаємо глибину Божого Милосердя"

В ефірі спецвипуску програми Архіпастир ВІДПОВІДАЄ говорили про Рік Милосердя, і його ймовірні плоди, очікування масового покаяння вірних, більшу довіру до церкви, зокрема, єпископських судів, жертовність українського народу, методи подолання корупції, і силу молитви, яка все долає. Крім того, з'ясували, як можна вмовити владу - зробити 25 грудня - День Різдва Хрестового - вихідним!

Катехеза о. Олексія Самсонова: "Притча про доброго самарянина або як наслідувати вічне життя?"

Чергова катехеза о. Олексія Самсонова з циклу "Притчи Ісуса Христа"

Катехеза о. Олексія Самсонова: "Три образи Божого Милосердя"

З нагоди початку Ювілейного року Милосердя отець Олексій Самсонов розповідає про три образи Божого Милосердя в образотворчому мистецтві: картина Рембранта "Повернення блудного сина", логотип Ювілейного року отця Марка Івана Рупника та ікона Ісуса Милосердного святої Фаустини Ковальської.

Владика Радослав ЗМІТРОВИЧ: "В Європі - відбуваються божевілля, а в Україні - страждання!"

В ефірі програми Архіпастир ВІДПОВІДАЄ поговорили про проблеми сучасної Європи та України: ідеологію гендеру, що допровадить до абстрагування від гріху, толерантного виховання дітей щодо гомосексуалізму і причини через котрі люди не хочуть народжувати дітей

Богослов Павло Лобода:"В сучасному світі милосердя переплутане з комерцією"

У прямому ефірі на Радіо Марія спілкувалися з богословом Павлом Лободою, обговорили тему милосердя  у постмодерновому суспільстві

Волонтер Юлія Циба:" Коли я вперше зайшла в палату, де лежали солдати, то зрозуміла, що маю тут залишитися надовго"

В гостях спецвипуску програми У Ваших намірах, була волонтер зі стажем Юлія Циба. Католичка, котра вже більше двох років невтомно допомагає нашим військовослужбовцям, які зазнали поранень

Протоієрей Георгій Коваленко: "Ми маємо стати помічниками Бога"

У спеціальному випуску присвяченому початку Року Милосердя, в прямому ефірі Радіо Марія, спілкувалися з отцем Георгієм Коваленко. Зокрема зарушили питання милостині, як все ж таки потрібно звершувати цей акт милосердя

Анонс започаткування серії “Бібліотека Радіо Марія”

Постійний автор передач на Радіо Марія та багатьох праць з історії Церкви Віктор Заславський написав книгу “Лицар Святоюрівської гори. Як Західна Україна стала католицькою”. Ця книга стане першою, що відкриває серію “Бібліотека Радіо Марія” до якої увійде все саме цікаве, що розповідалось в ефірі нашого радіо.

Отець Станіслав Кава: "Там де є двоє людей, потрібні права поведінки"

В ранковій катехезі спілкувалися із отцем Станіславом Кавою, говорили про закони, та їх необхідність в церковному середовищі 

Владика Василь ТУЧАПЕЦЬ: "Не є милосердним залишати людей на ДОНБАСІ"

В ефірі програми спецвипуску програми Архіпастир ВІДПОВІДАЄ говорили про Рік Милосердя: Що українцям робити з Донбасом? Яким чином перемогти корупцію? Як полюбити біженців?