Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:40

Дитяча катехиза

В ефірі

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

Коли ти був останній раз на службі? Коли сповідався? Маємо більше молитись, щоб гординя зійшла нанівець, - отець Станіслав Козьол

Поділитись з друзями
Про молитву за мир розповідає отець Станіслав Козьол. Будьте Домом Хліба для всіх, щоб Господь міг нагодувати через вас кожну людину.
Якось у Меджугорьє помітив, що там щоденно відбувається молитва за мир. Раніше це сприймалося вірними, як щось повсякденне, але сьогодні стало особливо актуальним. Сьогодні моє серце постійно повертається в Меджугорьє, - отець Станіслав Козьол.

Церква - це не те що ми думаємо чи робимо. Церква - це відповідь на запитання: "Коли я був останній раз на службі? Коли була сповідь?" Церква - це місце де розпочинає заново своє життя грішник. Це коли людина приймає рішення каятися, молитися, йти за Христом, а не реформувати своє життя самотужки.

Молитва про мир актуальна особливо сьогодні. Під час Першої Світової війни сторони зупиняли бойові дії, щоб час Різдва провести в мирі та тиші.

Господь є нашим миром, адже задля цього Він помер та воскрес. І сьогодні я маю так навертатися, щоб Ісус ставав моїм життям. А коли хтось для мене є ворогом та неприятелем то я ще не знаю Христа. Коли хтось є більшим за Нього у моєму житті то я не знаю Христа. Ми багато чого сприймаємо, як щось повсякденне, але Слово Боже, навіть в такому випадку, завжди відкривається для нас по новому.

Памятайте! Він володар Всесвіту та Землі і від Нього усе залежить. У Нього є місце для кожної дитини, навіть для самої жорстокої та злої. І коли сьогодні заново читаю Слово то відчуваю Його як ніколи. По особливому сьогодні звучить Його заклик слідувати за Ним. Він кличе усіх однаково: "Іди за Мною!".

Я маю більше молитись та вірувати, щоб моя гординя зійшла нанівець. Моє серце має повністю належати Христу через покору та довіру.

Ми маємо рухатися до святості через визнання своєї гріховності.

Отець Станіслав Козьол

Слухати інші програмиВідгуки

Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

В інтернеті та засобах масової інформації можна зустріти багато заголовків на кшталт "Найсильніша молитва" або "Молитва, якою ти обовʼязково ти маєш молитися". Що говорить Святе Писання та Ісус Христос про молитву та як молитися, щоб твоє прохання було почуте Богом? На ці питання відповідає о. Олексій Самсонов.
Святий Бенедикт - покровитель Європи

Святий Бенедикт - покровитель Європи

"Благословляти все, що зустрічаємо та приймаємо у житті". Про Покровителя Європи - святого Бенедикта, з нагоди урочистості 11 липня, розповідає абатиса Клара Свідерська. Абатство сестер Бенедиктинок, м. Житомир.
Страх перед невідомим та мобілізація

Страх перед невідомим та мобілізація

Про мобілізацію та вплив інформаційної війни на суспільство дізнаємося у програмі Люди Справи. Гість прямого ефіру - полковник Олег Домбровський, військовий експерт з питань морально-психологічної підтримки особового складу та інформаційної протидії.
"В паломництві можна вимолити багато речей", - о.Вальдемар Павелець

"В паломництві можна вимолити багато речей", - о.Вальдемар Павелець

В ранковій катехезі з отцем Вальдемаром Павельцем ви почуєте про богословські підстави паломництва. 
"Я постійно досвідчую Божі чудеса на фронті та бачу позитивні зміни", - парамедик Артем Семенець

"Я постійно досвідчую Божі чудеса на фронті та бачу позитивні зміни", - парамедик Артем Семенець

Гість програми "Люди Справи" - доброволець, військовослужбовець, парамедик та волонтер Радіо Марія, Артем Семенець. "Наша проблема - вузький погляд на події в країні, адже відбувається багато позитивних змін".