Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:20

Дитяча катехиза

В ефірі

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція з храму свв.ап Петра і Павла (Рівне)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

Праця - це служіння. Робота має відбуватися спільно з Богом, - отець Міхал Бранкевич

Поділитись з друзями
Про людську діяльність у світі згідно пастирської конституції "Gaudium et Spes". Сьогодні людина власними зусиллями забезпечує себе благами які колись очікувала від вищих сил. Примітивна людина розуміла, що залежить від надзвичайних природних сил тому й будувала вівтарі, вшановувала природу, каміння, дерева.
Церква ще перед собором піднімала тему поведінки людини в суспільстві. Церква зрозуміла, що повинна цьому приділяти увагу про що і йдеться в пастирській конституції "Gaudium et Spes". Важливо, щоб ми споглядаючи на вчення Біблії розуміли, як маємо вести себе у світі. Про це поговоримо через призму 3-ї глави конституції "Gaudium et Spes", - отець Міхал Бранкевич.

Сьогодні людина власними зусиллями забезпечує себе благами, які колись очікувала від вищих сил. Примітивна людина розуміла, що залежить від надзвичайних природних явищ тому й будувала вівтарі, вшановувала природу, каміння, дерева... Сучасна ж людина відчуває, що сама взмозі справитися з багатьма ситуаціями.

Але Бог допускає стихійні лиха, що наражають людей на небезпеку. Над цими явищами людина не панує. ЗМІ, у свою чергу, часто маніпулюють гіперболізуючи небезпеку від глобального потепління.

Бог випробовує людину допускаючи хвороби (коронавірус), щоб нагадати, що не ви маєте контроль, а Я контролюю все. Із нашого досвіду бачимо, що пандемія грипу може сильно ускладнити суспільні проблеми.

Проте, випадкові відкриття свідчать про важливість надприродного впливу (винахід пеніциліну, таблиця Менделєєва). Тобто людина інколи потребує випадку де отримає підказку чи Боже натхнення.

Емансипація - це процес збільшення самостійності людини. Конституція наголошує, що людина має приносити Бога у виконання своїх завдань для продовження справи Творця. Варто пам'ятати, що творчий процес діяльності людини - це Божий процес. В давнину Бога зображали Великим майстром, але сьогодні людина демонструє себе творчем усього та вважає, що робить усе в світі сама забуваючи, що навіть розум даний їй Богом.

Відомо, що людина майже третину життя присвячує праці. Папа Іоан Павло ІІ писав багато на цю тему. Він стверджував, що праця реалізовує людину та допомагає знайти покликання. Наприклад, щоб бути кваліфікованим вчителем, лікарем потрібно, насамперед, мати покликання. Зрештою, праця - це спосіб вираження любові до суспільства. Також, праця - це елемент вираження Божої місії та відношення до світу.

Праця дисциплінує та формує відповідальність. Якщо ти свою роботу виконаєш погано то отримаєш прикрі наслідки. Справа людини - це реалізація себе у житті. Ти не можеш сам себе оцінити об'єктивно, але тільки ті, хто професійно дають оцінку твоїй роботі. Мають бути ті, хто буде мотивувати працювати більш продуктивно.

Отець Міхал Бранкевич

Слухати програми отця Міхала БранкевичаВідгуки

Біси та біснуватість. Катехиза отця Романа Василіва

Біси та біснуватість. Катехиза отця Романа Василіва

"Гадаринські біснуваті були під владою зла настільки, що через страх перестали мислити, як люди". Про ставлення людини до проблеми зла розповідає настоятель парафії Святої Анни УГКЦ, місто Борислав, отець Роман Василів.
Виховання через мистецтво допомагає сформувати повноцінну особистість

Виховання через мистецтво допомагає сформувати повноцінну особистість

"Рух та творчість потрібні дітям, як вітаміни". Про виховання через мистецтво розповідає вчитель мистецтва та технологій Салезіянського приватного ліцею «Всесвіт» у Житомирі, керівник театрального гуртка «Філотея», дружина, мама чотирьох дітей, учасниця «Домашньої Церкви» родинної гілки Руху «Світло-Життя», Юлія Чупріна.
"Бог сказав мені йти відвідувати хворих", - Юрій Гандера

"Бог сказав мені йти відвідувати хворих", - Юрій Гандера

У програмі "Люди Справи" художник та коваль, член спільноти "Сім'я Каміліан", Юрій Гандера. 


"Мучеництво - це великий вчинок любові у відповідь на безмежну Божу любов", - отець Енріке Лопес Імбернон

"Мучеництво - це великий вчинок любові у відповідь на безмежну Божу любов", - отець Енріке Лопес Імбернон

Десята катехиза із серії програм "Святий Іриней. Доказ апостольського проповідування". Роздумуємо над 17 пунктом Епідейксису: "Кров Авеля". Автор програми, отець Енріке Лопес Імбернон.
"Сьогоднішній світ більше потребує свідків, аніж учителів!" - отець Олександр Халаїм

"Сьогоднішній світ більше потребує свідків, аніж учителів!" - отець Олександр Халаїм

Отець Олександр Халаїм розповідає про місійність Церкви та кожного з нас.