Слухати Радіо

Зараз в ефірі

19:00

Молитовна лінія

В ефірі

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Рецепти Життя

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

Розпорошенність віддаляє від Бога, а радість може бути шкідливою.

Поділитись з друзями
Створено: 2021-04-30
Передача: Катехиза
Радість може допомагати та шкодити. Продовжуємо говорити про "Сходження на гору Кармель" Іоана від Хреста з отцем-кармелітом Віталієм Козаком (Орден босих братів Пресвятої Діви Марії з гори Кармель).


Прямий ефір: Київ - Бердичів.
"Йоан від Хреста у 19 главі 3-ї книги пише: "Шкода, якої зазнає душа зосереджуючи почуття своєї волі на благах така значна, що нам не вистачило б чорнила та паперу, щоб її описати. Маленька дрібниця може призвести до великого зла та зруйнувати неабиякі блага. Так само як з маленької іскри може спалахнути пожежа, що охопить увесь світ", - розповідає в катехизі отець Віталій Козак.

- Йоан від Хреста вказує на два можливі напрямки розвитку - до Бога та від Нього. Ісус також вказує, що ми не можемо служити двом господарям. Справа в тому, що людині ме може бути одночасно все цікаво. Вона повинна вибрати один напрямок на якому буде тримати свій фокус.

- Людина, яка цікавиться усим може поверхово щось знати, але якщо заглибитись у питання то ми побачимо необізнанність. Іоан від Хреста рекомендує нам вибрати вузький напрямок до Бога, який потрібно знати та розуміти.

- Один відомий Український лікар сказав, якщо ви хочете забезпечити себе та родину і почуватися добре то вам не обовязково вміти багато. Достатньо вправно володіти тим фахом, яким ви займаєтеся і це допоможе  в усіх різних аспектах життя.

- Великою спокусою для віруючих є звичка розпорошуватися, приділяти цьому свої думки, час, сили замісь того, щоб розвивати ефективність в одній справі.

- Проаналізуйте, скільки часу ви приділяєте соціальним мережам? Коли людина зосереджена на Бозі, приділяє Йому свій час, то Господь попіклується про все інше. Так і зі щоденною молитвою, відвідинами храму, постом та іншими релігійними зобов'язаннями, які варто тримуватися людині. Цьому потрібно приділяти час.

- Коли менні кажуть, що немає часу, я рекомендую вимкнути на тиждень інтернет. Це допомагає людині зосередитись на своєму житті.Відгуки

Молитва звільняє від прив'язанності до земних турбот, - отець Ілля Мамчак

Молитва звільняє від прив'язанності до земних турбот, - отець Ілля Мамчак

Ієромонах Студійського уставу монастиря Антонія Печерського УГКЦ, Ілля Мамчак.

"Зло в дрібницях намагається долучитися до нашого життя через: слух, зір, волю...Але тільки Господь прийшов звільнити нас від гріха. Виявляється, що нам потрібно шукати спасіння постійно, адже гріх забирає наші сили".
Як Церква має діяти в світі? Виклики та труднощі сучасності.

Як Церква має діяти в світі? Виклики та труднощі сучасності.

Отець Міхал Бранкевіч в катехизі говорить на тему: "Пастирська конституція про Церкву у сучасному світі (Gaudium et spes)". Через цей документ Церква хоче сказати людям, що світ потребує допомоги, а різні проблеми можна вирішити просто по людськи.
Диявол шукає найменшу шпаринку, щоб знищити сім'ю. Бережіть щоденну спільну молитву та кажіть добрі слова підтримки один одному, - о. Тарас Фітьо

Диявол шукає найменшу шпаринку, щоб знищити сім'ю. Бережіть щоденну спільну молитву та кажіть добрі слова підтримки один одному, - о. Тарас Фітьо

Про збереження сім'ї та сімейні цінності розповідає голова референтури у справах родини Львівської Архиєпархії УГКЦ, отець Тарас Фітьо.
"Попри трагічний період війни, та розлуку я ще більше люблю свою дружину та дітей. Ми не думали, що так сильно емоційно прив'язані один до одного".
Сміливо довіряйте страх Богу! Війна закінчиться! Нам потрібно буде відбудовувати життя з духовними цінностями, - отець Ярослав Рудий.

Сміливо довіряйте страх Богу! Війна закінчиться! Нам потрібно буде відбудовувати життя з духовними цінностями, - отець Ярослав Рудий.

Про життя та переживання протиріч, серед яких смерть, розповідає віце-ректор семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі, отець Ярослав Рудий. Цикл есхатологічних катехиз про бачення та відношення Церкви до майбутнього вже сьогодні.Не варто відноситися до молитви, як до магії. Про актуальність 90 Псалма розповідає отець Олексій Саранчук

Не варто відноситися до молитви, як до магії. Про актуальність 90 Псалма розповідає отець Олексій Саранчук

"Багато людей сьогодні відчувають тяжкість та неспроможні молитися. Інколи мене просять дати сильну молитву, щоб вона допомогла ... Складається враження, що люди шукають магію, а не Бога", - отець Олексій Саранчук.