Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

Розпорошенність віддаляє від Бога, а радість може бути шкідливою.

Поділитись з друзями
Створено: 2021-04-30
Передача: Катехиза
Радість може допомагати та шкодити. Продовжуємо говорити про "Сходження на гору Кармель" Іоана від Хреста з отцем-кармелітом Віталієм Козаком (Орден босих братів Пресвятої Діви Марії з гори Кармель).


Прямий ефір: Київ - Бердичів.
"Йоан від Хреста у 19 главі 3-ї книги пише: "Шкода, якої зазнає душа зосереджуючи почуття своєї волі на благах така значна, що нам не вистачило б чорнила та паперу, щоб її описати. Маленька дрібниця може призвести до великого зла та зруйнувати неабиякі блага. Так само як з маленької іскри може спалахнути пожежа, що охопить увесь світ", - розповідає в катехизі отець Віталій Козак.

- Йоан від Хреста вказує на два можливі напрямки розвитку - до Бога та від Нього. Ісус також вказує, що ми не можемо служити двом господарям. Справа в тому, що людині ме може бути одночасно все цікаво. Вона повинна вибрати один напрямок на якому буде тримати свій фокус.

- Людина, яка цікавиться усим може поверхово щось знати, але якщо заглибитись у питання то ми побачимо необізнанність. Іоан від Хреста рекомендує нам вибрати вузький напрямок до Бога, який потрібно знати та розуміти.

- Один відомий Український лікар сказав, якщо ви хочете забезпечити себе та родину і почуватися добре то вам не обовязково вміти багато. Достатньо вправно володіти тим фахом, яким ви займаєтеся і це допоможе  в усіх різних аспектах життя.

- Великою спокусою для віруючих є звичка розпорошуватися, приділяти цьому свої думки, час, сили замісь того, щоб розвивати ефективність в одній справі.

- Проаналізуйте, скільки часу ви приділяєте соціальним мережам? Коли людина зосереджена на Бозі, приділяє Йому свій час, то Господь попіклується про все інше. Так і зі щоденною молитвою, відвідинами храму, постом та іншими релігійними зобов'язаннями, які варто тримуватися людині. Цьому потрібно приділяти час.

- Коли менні кажуть, що немає часу, я рекомендую вимкнути на тиждень інтернет. Це допомагає людині зосередитись на своєму житті. 

Настоятель Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Бердичівської, отець Віталій Козак. 

Слухати інші програми

Відгуки

Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

В інтернеті та засобах масової інформації можна зустріти багато заголовків на кшталт "Найсильніша молитва" або "Молитва, якою ти обовʼязково ти маєш молитися". Що говорить Святе Писання та Ісус Христос про молитву та як молитися, щоб твоє прохання було почуте Богом? На ці питання відповідає о. Олексій Самсонов.
Святий Бенедикт - покровитель Європи

Святий Бенедикт - покровитель Європи

"Благословляти все, що зустрічаємо та приймаємо у житті". Про Покровителя Європи - святого Бенедикта, з нагоди урочистості 11 липня, розповідає абатиса Клара Свідерська. Абатство сестер Бенедиктинок, м. Житомир.
"В паломництві можна вимолити багато речей", - о.Вальдемар Павелець

"В паломництві можна вимолити багато речей", - о.Вальдемар Павелець

В ранковій катехезі з отцем Вальдемаром Павельцем ви почуєте про богословські підстави паломництва. 
«Учителю, Тобі байдуже, що гинемо?»

«Учителю, Тобі байдуже, що гинемо?»

Отець Валентин Матушевський коментує Євангеліє від Марка 4, 35-41.
"Дайте Господу можливість навчати вас", - о.Віталій Козак

"Дайте Господу можливість навчати вас", - о.Віталій Козак

Отець Віталій Козак продовжує знайомити слухачів Радіо Марія з молитовним досвідом святої Терези Авільської. В цій програмі катехит розповідає про Ісуса як вчителя, без якого неможливо навчитися молитися.