Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Святий дня

05:00

Відкрите питання

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Катехиза продовження

13:00

Літургія Східний обряд

14:20

Концерт привітань та гарного настрою

15:00

Коронка до Божого Милосердя

Розпорошенність віддаляє від Бога, а радість може бути шкідливою.

Поділитись з друзями
Створено: 2021-04-30
Передача: Катехиза
Радість може допомагати та шкодити. Продовжуємо говорити про "Сходження на гору Кармель" Іоана від Хреста з отцем-кармелітом Віталієм Козаком (Орден босих братів Пресвятої Діви Марії з гори Кармель).


Прямий ефір: Київ - Бердичів.
"Йоан від Хреста у 19 главі 3-ї книги пише: "Шкода, якої зазнає душа зосереджуючи почуття своєї волі на благах така значна, що нам не вистачило б чорнила та паперу, щоб її описати. Маленька дрібниця може призвести до великого зла та зруйнувати неабиякі блага. Так само як з маленької іскри може спалахнути пожежа, що охопить увесь світ", - розповідає в катехизі отець Віталій Козак.

- Йоан від Хреста вказує на два можливі напрямки розвитку - до Бога та від Нього. Ісус також вказує, що ми не можемо служити двом господарям. Справа в тому, що людині ме може бути одночасно все цікаво. Вона повинна вибрати один напрямок на якому буде тримати свій фокус.

- Людина, яка цікавиться усим може поверхово щось знати, але якщо заглибитись у питання то ми побачимо необізнанність. Іоан від Хреста рекомендує нам вибрати вузький напрямок до Бога, який потрібно знати та розуміти.

- Один відомий Український лікар сказав, якщо ви хочете забезпечити себе та родину і почуватися добре то вам не обовязково вміти багато. Достатньо вправно володіти тим фахом, яким ви займаєтеся і це допоможе  в усіх різних аспектах життя.

- Великою спокусою для віруючих є звичка розпорошуватися, приділяти цьому свої думки, час, сили замісь того, щоб розвивати ефективність в одній справі.

- Проаналізуйте, скільки часу ви приділяєте соціальним мережам? Коли людина зосереджена на Бозі, приділяє Йому свій час, то Господь попіклується про все інше. Так і зі щоденною молитвою, відвідинами храму, постом та іншими релігійними зобов'язаннями, які варто тримуватися людині. Цьому потрібно приділяти час.

- Коли менні кажуть, що немає часу, я рекомендую вимкнути на тиждень інтернет. Це допомагає людині зосередитись на своєму житті.Відгуки

"Люди, які не вміють дякувати не можуть називатися віруючими!" - сестра Каміла Кармалюк

"Люди, які не вміють дякувати не можуть називатися віруючими!" - сестра Каміла Кармалюк

Продовжуємо цикл програм "В Школі Непорочного Серця Марії" темою вдячності Богу.
"Гонитва за уподобаннями та поширенням фотографій свідчить про пустоту душі!" - отець Віталій Козак

"Гонитва за уподобаннями та поширенням фотографій свідчить про пустоту душі!" - отець Віталій Козак

Читаємо книгу святого Йоана від Хреста "Сходження на гору Кармель" та замислюємось про поверхову радість, яка випливає із земних благ.
За кого Ви вважаєте Христа сьогодні?

За кого Ви вважаєте Христа сьогодні?

Про Ісуса Христа, як Главу Церкви та про відношення до Сина Божого апостолів. Гість ефіру - настоятель парафії Святої Анни УГКЦ, місто Борислав, отець Роман Василів.
"Сили пекла не переможуть церкву бо її не можливо знищити", - отець Роман Василів.

Прямий ефір: Київ - Борислав
Вакцина має бути перевірена до кінця!

Вакцина має бути перевірена до кінця!

Біоетичний погляд на вакцинацію.
Чому Таїнство Миропомазання може стати останньою зустріччю молоді з Церквою?

Чому Таїнство Миропомазання може стати останньою зустріччю молоді з Церквою?

З отцем Міхалом Бранкевичем продовжуємо розглядадти Документи ІІ Ватикакнського собору. В цьому випуску священник розповідає про християнське виховання. Значну увагу в програмі приділено католицьким школам, які стали у витоків світського шкільництва, як такого. Отець Міхал застерігає, що якщо не виховувати молодь перманентно у християнському дусі, це призведе до відступництва. Таким чином, буває, що як тільки молода особа проходить катехези до Миропомазання, приймає це Таїнство і цей випадок може є останній, коли вона відвідала Церкву.