Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:45

В родині "Радіо Марія"

В ефірі

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

Розпорошенність віддаляє від Бога, а радість може бути шкідливою.

Поділитись з друзями
Створено: 2021-04-30
Передача: Катехиза
Радість може допомагати та шкодити. Продовжуємо говорити про "Сходження на гору Кармель" Іоана від Хреста з отцем-кармелітом Віталієм Козаком (Орден босих братів Пресвятої Діви Марії з гори Кармель).


Прямий ефір: Київ - Бердичів.
"Йоан від Хреста у 19 главі 3-ї книги пише: "Шкода, якої зазнає душа зосереджуючи почуття своєї волі на благах така значна, що нам не вистачило б чорнила та паперу, щоб її описати. Маленька дрібниця може призвести до великого зла та зруйнувати неабиякі блага. Так само як з маленької іскри може спалахнути пожежа, що охопить увесь світ", - розповідає в катехизі отець Віталій Козак.

- Йоан від Хреста вказує на два можливі напрямки розвитку - до Бога та від Нього. Ісус також вказує, що ми не можемо служити двом господарям. Справа в тому, що людині ме може бути одночасно все цікаво. Вона повинна вибрати один напрямок на якому буде тримати свій фокус.

- Людина, яка цікавиться усим може поверхово щось знати, але якщо заглибитись у питання то ми побачимо необізнанність. Іоан від Хреста рекомендує нам вибрати вузький напрямок до Бога, який потрібно знати та розуміти.

- Один відомий Український лікар сказав, якщо ви хочете забезпечити себе та родину і почуватися добре то вам не обовязково вміти багато. Достатньо вправно володіти тим фахом, яким ви займаєтеся і це допоможе  в усіх різних аспектах життя.

- Великою спокусою для віруючих є звичка розпорошуватися, приділяти цьому свої думки, час, сили замісь того, щоб розвивати ефективність в одній справі.

- Проаналізуйте, скільки часу ви приділяєте соціальним мережам? Коли людина зосереджена на Бозі, приділяє Йому свій час, то Господь попіклується про все інше. Так і зі щоденною молитвою, відвідинами храму, постом та іншими релігійними зобов'язаннями, які варто тримуватися людині. Цьому потрібно приділяти час.

- Коли менні кажуть, що немає часу, я рекомендую вимкнути на тиждень інтернет. Це допомагає людині зосередитись на своєму житті.Відгуки

"Страждання формують людину що вміє любити", - о.Вальдемар Павелець

"Страждання формують людину що вміє любити", - о.Вальдемар Павелець

В цій катехезі отець Вальдемар Павелець завершує коментувати енцикліку Папи Бенедикта XVI Spe salvi (спасенні надією). До уваги беруться розділи де Папа пише про вічне життя, індивідуалістичність християнської надії, та про Марію, яка є Зіркою надії.
"Зцілення св.Терези від таємної хвороби через усмішку Богородиці", - катехеза від о.Віталія Козака

"Зцілення св.Терези від таємної хвороби через усмішку Богородиці", - катехеза від о.Віталія Козака

Продовження циклу катехез про святу Тезезу від Дитяти Ісус від настоятеля Національного Санктуарію Матері Божої з гори Кармель, що в Бердичеві. В цьому випуску почуєте про перші спроби Терези піти в монастир. Також священник розповідає про таємну хворобу святої Терези (назва хвороби не згадується) яку в дев'ятилітньому віці переживає свята. Зцілення від цього недугу Тереза отримує після посмішки Богородиці, вона її розгледіла на фігурі Непорочної Марії яку називають "Переможна". 
Таємниця нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи

Таємниця нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи

Слова Матері Божої до Хуана Дієго. Про таємницю нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи розповідає сестра гоноратка Каміла Кармалюк.
Чому шлюб є святим? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Чому шлюб є святим? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Отець Міхал Бранкевич коментує Gaudium et Spes (лат. Радість і надія) пастирську конституцію Другого Ватиканського собору Католицької церкви.

В епіцентрі тема сім'ї.
"Статистика свідчить про безплідність у 8% подружніх пар" - сестра ДІогена Терешкевич

"Статистика свідчить про безплідність у 8% подружніх пар" - сестра ДІогена Терешкевич

Сестра Діогена Терешкевич говорила про "Аналіз державної політики у вирішення проблем безпліддя з позиції засад біоетики".