Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Коротко про головне

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

Як зробити правильний вибір в житті? Правила на щодень, які допоможуть кожному.

Поділитись з друзями
Створено: 2022-05-26
Передача: Катехиза
Босий кармеліт із Бердичева, отець Віталій Козак про вибір та відкриття волі Божої в нашому житті.
"З будь яким вибором в житті не варто гратися. До вибору потрібно підходити з максимальною повагою. Потрібно входити в живий контакт з Госпотом і запитувати в Ного: Яке Твоє бачення? Які Твої думки щодо цієї справи, випадку?"
Останні три місяці ми говорили по війну, але про неї говорять скрізь. Тому я сьогодні хочу говорити про реальне буденне життя, яке триває тут і зараз, - говорить отець Віталій Козак.


Ми щодня стоїмо перед численними виборами. Сьогодні подивимося на це через призму вибору апостола Матія, що описана в Діяннях Апостолів. Це перший вибір Апостолів серед інших. До сьогоднішнього дня в багатьох церквах вибирають патріархів за цим принципом.

Коли я дивлюсь на вибори у своєму житті то інколи з'являється сумнів, що зробив тоді хибний крок, рішення...

В Діяннях Апостолів ми бачимо, що Церква жива. Справав в тому, що Господь живий тоді та зараз. 

Я бачу в питанні вибору три кроки:
1. Хто був серед нас, коли Господь був з нами?Тобто Апостоли відкидають тих, хто не був з ними коли слухали Христа. Тобто, вони вибирають людей, які були завжди поруч. Цей елемент дуже важливий бо та людина бачила чуда Спасителя, слухала Його, брала участь. Більшість із них - це були люди прості, які не знали багато мов, не впливові;

Тут ми бачимо, що важливо бути ближче до Господа та перейматися Його ділами та вчинками.
Практикуючий християнин якомога частіше перебуває в храмі та практикує Євхаристію. Така людина не зможе залишатися пасивною, адже живий Господь надихає, мобілізує. 


2. В Діяннях Апостолів написано, що тоді вони: "... почали молитися".Молитва - це зустріч з Богом. Апослоли усвідомлювали, що Господь знає краще, хто для служіння важливіший. Тобто вони кажуть, що зробили людський вибір,який випав на цих двох, але потрібний Божий вибір. Бо в історії було багато випадків, що Бог вказував не на привабливе людям, а на непомітне та просте.

Тому вони просять Господа вибрати того, хто найбільше підходить, адже по людським міркам мало такого розуміння. І вони віддають у молитві Богу вибір.
З будьяким вибором в житті не варто гратися. До нього потрібно підходити з максимальною повагою. Потрібно входити в живий контакт з Госпотом і запитувати в Ного: Яке Твоє бачення? Які Твої думки?


3. "Апостоли кинули жереб між двома і він пав на Матія" (Діяння Апостолів)
Апостоли довіряють максимально відкидаючи вплив людського фактору. 

Критерії вибору Апостолів: Здоровий глузд. Повна довіра Господу. Альтернатива. Жереб.


Які кроки я роблю, коли приймаю рішення? 

Відгуки

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Мета антихриста - відірвати людей від Христа та зосередити їхню увагу на цьому світі, переконати що немає життя вічного. Наше завдання - навчитися розпізнавати знаки часу та принести Христа якомога більшій кількості людей. Про останнє випробування Церкви розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.
Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Розпізнання покликання. Коментар до Апостольського післясинодального повчання "Christus vivit" Святішого Папи Франциска молоді та всьому Божому народу. 
Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Про навернення в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець. 
Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Друга катехиза із циклу програм на тему "Пророцтва". В ефірі босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак. "Про сновидіння, божества та ворожіння"
В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, -  отець Микола Бєлічев.

В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, - отець Микола Бєлічев.

Отець Микола Бєлічев, маріанин, головний редактор журналу "Слово між нами" Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.

"Кожен окремо має практикувати сповідь, піст, вчинки милосердя в інтенції покаяння за гріхи свого народу. Потім усі разом, як країна маємо розпочати з нуля свій християнський шлях".