Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:20

Святий дня

В ефірі

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

Спотворений образ Бога у нашому житті

Поділитись з друзями
Про причини спотвореного образу Бога в житті людини розповідає єзуїт, реколекціоніст, духівник спільнот багатодітних матерів в Україні, співзасновник та викладач Школи духовного проводу "Єлеазар" в Брюховичах, отець Михайло Станчишин. Серія катехиз "Потреба зустрічі з Христом".

Ми говоримо про спотворений образ Бога для того, щоб розпізнати перешкоди у взаєминах із Творцем. Ця тема повинна хвилювати кожного християнина. Бажано аналізувати та запитувати себе: "До якого Бога я молюся? Чи зустрів я Господа сьогодні? Чи розпізнав Його волю?".

У попередній програмі ми говорили про зустріч Бога в Різдві. Сьогодні, дізнаємося про причини деформації образу Господа в житті людини. Отже, читаємо у Святому Письмі: "А як молитеся, то не будьте, як ті лицеміри, що люблять ставати й молитися по синагогах та на перехрестях, щоб їх бачили люди. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою! А ти, коли молишся, увійди до своєї комірчини, зачини свої двері, і помолися Отцеві своєму, що в таїні; а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно. А як молитеся, не проказуйте зайвого, як ті погани, бо думають, ніби вони будуть вислухані за своє велемовство. Отож, не вподобляйтеся їм, бо знає Отець ваш, чого потребуєте, ще раніше за ваше прохання!". Матвiя 6:5-18

У наше життя завжди закрадається власний елемент бачення дійсності. Особливо це проявляється у взаєминах із Богом. Біблія - це спроба описати Творця, Який залишається великою таємницею.

Він обявляє нам себе, але чи відкриті ми? Є люди які не бачать Його величі та не хочуть прийняти таємниці Господа. Часто, ми намагаємося Ним маніпулювати задля власних потреб.

Наш образ Бога в душі часто спотворений та деформований. На це впливає історія нашого життя, страхи, вимоги та обмеження. Є образ описаний у Святому Письмі, а є мій власний і часто вони не сходяться.

Найкращими носіями образу Бога є cвяті, спільною рисою котрих є вдячність та прослава, які є плодами наближення до Нього, зокрема, через Святе Писання.

Єзуїт, реколекціоніст, духівник та співзасновник спільнот багатодітних матерів в Україні, викладач школи духовного проводу "Єлеазар" в Брюховичах, отець Михайло Станчишин.

Слухати інші програми

Відгуки

"Чому Церква назвала 24-річну дівчину своєю вчителькою?" - катехеза о.Ігоря Шклярука

"Чому Церква назвала 24-річну дівчину своєю вчителькою?" - катехеза о.Ігоря Шклярука

"Віра - не для тих, хто є "супермен", але для тих, хто звичайна "маленька" людина." - говорить о.Ігор Шклярук в катехизі про Святу Маленьку Терезку. 
"Не відпускайте Розарій з рук та єднайтеся з Богом у безнадії", - брат Збігнєв Савчук

"Не відпускайте Розарій з рук та єднайтеся з Богом у безнадії", - брат Збігнєв Савчук

Про надію на підставі псалма 126 розповідає брат Збігнєв Савчук з ордену братів менших капуцинів (м. Красилів). "Навіть при безнадії та в сльозах продовжуйте читати Біблію. Великою підтримкою є щоденна участь у Службі Божій".
"Чоловік перестав пити коли я змінила своє занедбане життя" - свідчення спільноти Ал-Анон

"Чоловік перестав пити коли я змінила своє занедбане життя" - свідчення спільноти Ал-Анон

Як система 12 кроків допомогла кардинально покращити власне життя розповідає пані Софія - членкиня спільноти Ал-Анон. "Змінити в своїй поведінці те, що тільки погіршує ситуацію, і знайти здоровий спосіб реагування на проблему – це цілком реальні завдання. Збори Ал-Анон дають можливість вчитися на досвіді інших людей, які стикалися зі схожими проблемами".



"Тотальне марновірство та забобони - супутники тяжких періодів", - отець Микола Орач

"Тотальне марновірство та забобони - супутники тяжких періодів", - отець Микола Орач

"Забобонні люди схильні до інфантильності, адже так зручно перекласти власну відповідальність на стихії, явища та інші чинники". Про марну віру та магічне мислення розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль. 
Катехеза отця Миколи Бистрицького про класифікацію музики в Церкві

Катехеза отця Миколи Бистрицького про класифікацію музики в Церкві

Катехеза отця Миколи Бистрицького відповідального за музичне душпастирство молоді Кам'янець-Подільської Дієцезії. В цьому повчанні священник розповідає про класифікацію музики в Церкві, зокрема йдеться про релігійну, церковну, сакральну, та літургійну музику. Катехит будує свою науку на основі книги отця Іринея Павляка, де йдеться про літургійну музику після Другого Ватиканського Собору.