Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Св. Літургія із Санктуарію Пресв'ятого Серця Ісуса (Кам'янець - Подільський)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

Страх смерті. Як не боятися, а споглядати Царство Боже при житті?

Поділитись з друзями
Я зичу всім нам спокійного переживання періоду війни в молитві. Навіть, якщо доведеться покинути цей світ то ми маємо бути впевненими, що йдемо у Дім Отця, - розповідає отець Міхал Бранкевич.
Коли Ісус Христос розпочинав свою діяльність то Він порівнював Царство Боже із собою. Сьогодні, ми з вами можемо споглядати Царство Небесне двома способами: реально та містично. 

1. Реальний. Ісус говорив що будуть війни, землетруси та зорі впадуть... Протягом 2000 років війни тривають безперервно. Сьогодні ж, в умовах війни, ми маємо розуміти, що Царство Небесне може наступити через знищення землі. 

2. Містичний. Християни знають, що життя не закінчується після смерті. Царство Боже знаходиться там, де християни перебувають в одному дусі та де присутній Ісус Христос воскреслий. Тому ми маємо запрошувати Його в своє життя. Він сказав, що Царство Боже близько і місія Церкви полягає в тому, щоб бути знаком Царства на землі.

Ми маємо мати настільки глибоке переживання присутності Бога, що саме через Церкву можемо сповіщати Благу звістку людям. Листопад - це час спомину померлих і саме тут ми роздумуємо та торкаємося в спогадах до вічності. У такому випадку Церква закликає нас думати про життя після земної смерті без остраху.
Зауважу, що про смерть думати тяжко, але ми маємо бути впевненими у вічності. Тому священники, молячись на ніч, постійно промовляють: "Ніч спокійну та смерть щасливу подай нам Господи". Запрошую вас, дорогі брати та сестри, бути відповідальними за спасіння не тільки своє, а й за спасіння своїх близьких та рідних.

Я зичу усім нам спокійного переживання цього періоду війни в молитві. Навіть, якщо нам доведеться покинути цей світ то ми маємо бути впевненими, що йдемо у Дім Отця.

Закликаю вас уже сьогодні проводити аналіз цінностей у своєму житті. Подивіться де ваше серце і до чого воно прив'язане, адже воно має не перейматися про статки, а бути в Царстві Небесному. 

Отець Міхал Бранкевич

Слухати програми автора

Страх забирає розум. Опирайтеся на Бога завжди
Хвороба - це дар Бога та хрест
Муки самоосуду та відчуття провини
Ризики двоєдушності
Душа в центрі уваги диявола


Відгуки

Як Фра Анжеліко показав глибину Євангелія через фреску "Благовіщення"?

Як Фра Анжеліко показав глибину Євангелія через фреску "Благовіщення"?

Стефанія Демчук, кандидат історичних наук, асистент кафедри історії мистецтв, історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, розповідає про особливості фрески "Благовіщення" Фра Анжеліко, яка прикрашає стіну монастиря Сан-Марко у Флоренції.
Біси та біснуватість, - катехеза отця Романа Василіва

Біси та біснуватість, - катехеза отця Романа Василіва

"Гадаринські біснуваті були під владою зла настільки, що через страх перестали мислити, як люди". Про ставлення людини до проблеми зла розповідає настоятель парафії Святої Анни УГКЦ, місто Борислав, отець Роман Василів.
Виховання через мистецтво допомагає сформувати повноцінну особистість

Виховання через мистецтво допомагає сформувати повноцінну особистість

"Рух та творчість потрібні дітям, як вітаміни". Про виховання через мистецтво розповідає вчитель мистецтва та технологій Салезіянського приватного ліцею «Всесвіт» у Житомирі, керівник театрального гуртка «Філотея», дружина, мама чотирьох дітей, учасниця «Домашньої Церкви» родинної гілки Руху «Світло-Життя», Юлія Чупріна.
"Бог сказав мені йти відвідувати хворих", - Юрій Гандера

"Бог сказав мені йти відвідувати хворих", - Юрій Гандера

У програмі "Люди Справи" художник та коваль, член спільноти "Сім'я Каміліан", Юрій Гандера. 


"Мучеництво - це великий вчинок любові у відповідь на безмежну Божу любов", - отець Енріке Лопес Імбернон

"Мучеництво - це великий вчинок любові у відповідь на безмежну Божу любов", - отець Енріке Лопес Імбернон

Десята катехиза із серії програм "Святий Іриней. Доказ апостольського проповідування". Роздумуємо над 17 пунктом Епідейксису: "Кров Авеля". Автор програми, отець Енріке Лопес Імбернон.