Слухати Радіо

Зараз в ефірі

03:40

Розарій

В ефірі

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Біблійні читання

04:40

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Трансляція літургії із студії Радіо Марія

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

Важко на душі. "Причини тяжкості набагато глибші, а рішення завжди поруч", - отець Микола Орач

Про тяжкість на душі та способи досягнення спокою розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
Причиною важкості на душі може бути страх невідомості перед майбутнім. Якось розмовляв із психологом про Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) у військовослужбовців, які повертаються із зони бойових дій. Він повідомив, що сьогодні на ПТСР хворіє, якщо не всі то більшість людей в Україні.

Хтось вважає, що війна не торкнулася його. На мою ж думку, це вплинуло на кожного і ми всі переживаємо травму. Навіть за кордоном, люди далекі від бомбардувань, також переживають стрес дивлячись по телебаченню чи в соцмережах про війну.

Тому, причиною тяжкості на душі можуть бути медіа та соцмережі. В такому разі я рекомендую зробити собі певний піст, медійну дієту та на певний час перестати дивитися новини, соцмережі тощо.

Причини переживань, тяжкості на душі дуже глибокі. І сьогодні, в ефірі Радіо Марія, ми говоримо про навернення, щоб відвернутися від тих злочинів, які ми чинили в минулому і врешті-решт почати жити праведно та чесно. Мене дивує, як сьогодні, в умовах війни, люди беруть участь в корупційних оборудках обкрадаючи державу чи жертводавців.

Слово Боже - це самий дієвий інструмент, що допоможе відійти від важкості гріха. Це Слово дає надію та вказує на шлях, яким маю йти. Проте, це не позбавляє тривоги, адже важкість на душі має глибше коріння. 

В такому разі люди часто шукають розраду в алкоголі, іграх, тощо. Це дає тимчасовий ефект, але глибокий стан переживання можна вирішувати, в першу чергу, СЛОВОМ. Психологи стверджують, що можливість поговорити про своє переживання потішає, рятує та дає надію. А якщо ми звернемо увагу на СЛОВО БОЖЕ то наскільки більшу втіху можемо отримати?

Один психолог, який працював із людьми у скруті, рекомендував: "Прочитайте сьогодні завтрашню газету". Так ви усвідомите, що окрім ваших переживань світ має інші клопоти, життя продовжується, а ви не самотні бо у світі багато проблем. Цією "завтрашньою газетою" може бути сьогодні Слово Боже де є втіха, підтримка,

Я вірю, що Біблія дає здоров'я. Сам Христос каже що: "Я є правда і життя". Слово Боже мені пояснює ситуацію, адже набагато ефективніше про все знає Бог. Слово людське оманливе та тимчасове. Помічаю, що слово журналістів буває одним сьогодні, а завтра іншим... Інколи це корисно послухати, проте - це тимчасове. А от, фунтдаментальнм поясненням світу та життя є Слово Боже. Біблію читайте між рядками і знайдете більше пояснень, тлумачень та розуміння.

Чого тільки варта Історія Йосифа, якого брати продали в рабство. Там є прихована правда. Йосиф був меншим із братів, улюблений син батька у вишуканому вбранні Але був гордовитий, вродливий, вирощений в турботі батьків на відміну від братів, які тяжко працювали. В решті-решт його гординя лікувалася дуже тяжко: зрада, в'язниця, обмовлення, загроза смерті... Його гординя лікувалася таким чином і  в решті-решт він проявив милосердя та врятував цілий народ від голодної смерті.

Брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.

Парафія Преображення Господнього РКЦ  м. Бориспіль
ПОНЕДІЛОК Свята Меса – 18.00
ВІВТОРОК Свята Меса – 8.00
СЕРЕДА Свята Меса – 18.00
ЧЕТВЕР Свята Меса – 8.00
П’ЯТНИЦЯ Свята Меса – 18.00
СУБОТА Свята Меса – 9.00
НЕДІЛЯ Свята Меса – 10.00; Свята Меса – 18.00
Сповідь щоденно перед Євхаристією, є можливість домовитись індивідуально.
Слухати інші програми
Чому гідність так багато коштує і чому за неї у ХХІ столітті віддають життя?

Чому гідність так багато коштує і чому за неї у ХХІ столітті віддають життя?

Ця програма "У Ваших намірах" присвячена темі гідності і свободи. Отець Андрій Немченко роздумує над цими дарами.
"Як дійти до перемоги зі здоровою психікою?" - Жанна Сегеда про підтримку дружин військових

"Як дійти до перемоги зі здоровою психікою?" - Жанна Сегеда про підтримку дружин військових

У передачі “У ваших намірах” - Жанна Сегеда, засновниця і керівниця Жіночого клубу “Рута”, який діє при парафії Різдва Пресвятої Богородиці в місті Ірпінь.
Святий Петро Хризолог

Святий Петро Хризолог

Про історію життя святого Петра Хризолога розповідає священник парафії Володимира та Ольги УГКЦ, викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті (м. Львів) отець Олег Кіндій.
"Згромадження сестер від Ангелів є невидимим продовженням рук священників", - с. Юлія Заводовська

"Згромадження сестер від Ангелів є невидимим продовженням рук священників", - с. Юлія Заводовська

"Бути невидимими продовженням рук священника. Ми не носимо хабіт, а працюємо в лікарнях, школах та інших закладах, де свідчимо про Бога та Церкву", - про Згромадження Сестри від Ангелів розповідає сестра Юлія Заводовська.


10 років Комісії душпатирства молоді. "Ми маємо багато ідей, щодо комунікації з молоддю та можливості їх реалізації", - єпископ Ян Собіло

10 років Комісії душпатирства молоді. "Ми маємо багато ідей, щодо комунікації з молоддю та можливості їх реалізації", - єпископ Ян Собіло

"В дієцезіях, де є активні душпастирі молоді, відбуваються численні зустрічі та паломництва - народжується більше покликань. Беручи участь у житті Церкви молоді люди залучаються до служіння і так з'являються нові ідеї, які передаються Комісії для реалізації та залучення", - єпископ-помічник Харківсько Запорізької дієцезії, Голова Комісії душпатсирства молоді, Ян Собіло.