Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:20

Хресна Дорога

В ефірі

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Концерт привітань та гарного настрою

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Дайджест від Credo

16:45

Дитяча молитва

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

Вибачатися перед батьком мені було важче чим народжувати дітей, - співачка Неля Романовська

Поділитись з друзями
Про зміни в житті та зцілення душі Словом Божим розповідає поетеса, письменниця, співачка гурту «5-й ОКЕАН» Неля Романовська.
Стосунки в сім'ї, хобі, бізнес, роботу, захоплення будую на вірі в Бога бо вважаю, що коли ти став на Християнську дорогу то саме на Божих цінностях маєш будувати життя. В такому випадку візьми собі за основу підручник Божий та йди за Ним. Усі сфери мого життя опираються на Слово Боже, - розповідає Неля Романовська.

ТікТок канал "Свекруха та невістка" виник випадково. Річ у тім, що я працюю у весільному салоні та інколи знімаю на відео весільні сукні для соцмереж. Якось запросила свою невістоньку, щоб відзняти чергову презентацію сукні. Ми жартували, спілкувалися, а частину розмови записали на відео. Оскільки вийшло цікаво то ми опублікували цей ролик в Тік-Ток і згодом отримали близько 10.000 підписників. Відтак ми продовжуємо записувати та публікувати короткі історії-розмови невістки де піднімаємо різці теми. Мета - розвіяти популярні міфи про те, що між мамою нареченого та його дружиною неможливі дружні стосунки. 

 - Хороші стосунки в моїй сім'ї, з друзями, сусідами та рідними є результатом мого характеру та бажання. Я вважаю, що людині рекомендовано мати здорову частину самокритики, щоб оцінити свою поведінку та своє життя. Кожен із нас сьогодні має намагатися жити в злагоді з Богом. Саме Господь є основою та джерелом побудови довготривалих стосунків.

 - Моя мати померла у мене на очах... Довгий час я звинувачувала тата за те, що допустив це. Зцілення моєї душі розпочалося відтоді, як я звернулася до Бога та пішла за Христом. Я зрозуміла, що любов і вдячність - це те з чого варто починати християнство. Вимолювала тата, опрацьовувала допоки не полюбила та не прийняла його. 

Пісня "Слухай тату" стала вираженням моєї любові до батька. Я усвідомила, що він дав мені навіть більше ніж мав, адже сам ріс взагалі без батька. Вам погано жити на землі бо ви не шануєте батька та матір.

 - Невиражені та невирішені болі ми часто несемо протягом усього життя, перекладаємо їх на сім'ю та інших людей. Вибачатися перед батьком мені було важче чим народжувати дітей. Момент, коли я просила пробачення був зустріччю зі своїм страхом. Цим учинком було створено нову опцію у своєму мозку. Річ у тім, що коли людина не працює над своїм характером то вона вдягає маску, хоче здаватися, а не бути. Людині в масці боляче. 

 - Заглядайте у свій характер та очищайте його від нечисті, що руйнує життя. Я пішла далі і щоб пробачити всіх остаточно підходила вибачитися до людей, які колись зробили мені боляче. Так і говорила, що ви мені колись зробили боляче і я хочу вибачитися що носила гнів роками.

З повагою поетеса та письменниця Неля Романенко.

Слухати програми про прощення
Муки самоосуду та відчуття провини
Примирення з родиною та собою змінило моє життя
Чому так важливо пробачити себе?
Я знайшов батька. Свідчення отця Андрія Педая
Не медитуйте на страх. Зосередьтеся на Бозі
Допомагаємо чоловікам усвідомити свою унікальність
Страх заважає жити тут і зараз
Депресія - це янгол від Бога. 
Про що нам говорить депресія?
Забрати біль може тільки Бог
Зцілення пам'яті від болю

Відгуки

Хвороба - це дар Бога та хрест. Недуга нагадує нам, що ми не всемогутні, - отець Міхал Бранкевич

Хвороба - це дар Бога та хрест. Недуга нагадує нам, що ми не всемогутні, - отець Міхал Бранкевич

Як надіятися на Бога в час хвороби розповідає отець Міхал Бранкевич. "Хвороба - це час для постійної молитви, переосмислення та свідчення".
Міжнародний форум "Екуменічний соціальний тиждень" у Львові відвідають учасники з 15 країн світу

Міжнародний форум "Екуменічний соціальний тиждень" у Львові відвідають учасники з 15 країн світу

З 3 по 7 жовтня 2022 року у Львові відбудеться щорічний міжнародний форум «Екуменічний соціальний тиждень». Про мету форуму, виклики та учасників заходу розповідає директор Інституту екуменічних студій Українського Католицького Університету, викладач богослов'я, Павло Смицнюк.
Ангельський тиждень. Бути працею з людьми, а серцем з Богом, - про ангелів серед людей та історію згромадження Сестер від Ангелів

Ангельський тиждень. Бути працею з людьми, а серцем з Богом, - про ангелів серед людей та історію згромадження Сестер від Ангелів

29 вересня відзначаємо свято Святих архангелів Михаїла, Гавриїла та Рафаїла — єдиних архангелів, чиї імена записні в канонічних книгах Святого Письма. 2 жовтня - обов'язковий спомин Святих Ангелів Хранителів. Тобто ми переживаємо ангельський тиждень. Про історію згромадження та ангелів поговоримо з монахинею згромадження сестер від Ангелів сестрою Юлією Заводовською. 
Про послання Богородиці, Цариці миру 25 вересня 2022 року через візіонерку Марію Лунетті

Про послання Богородиці, Цариці миру 25 вересня 2022 року через візіонерку Марію Лунетті

Богородиця закликає нас згуртуватися і сміливо йти разом. Про послання Богородиці, Цариці миру 25 вересня 2022 року через візіонерку Марію Лунетті в Меджугор'ї розповідає Оксана Дмитерко.
Я лише брат, який молиться. Історія життя Святого Падре Піо

Я лише брат, який молиться. Історія життя Святого Падре Піо

23 вересня спомин Святого Падре Піо. Про життя та служіння отця Піо розповідає брат-капуцин Збігнєв Савчук. "Я лише брат, який молиться". Не мучте себе переживаннями та турботами. Потрібно лише одне - піднести дух та молитися до Бога".