Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:15

Слово на кожен день

В ефірі

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Царице Неба

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

Як почути Святого Духа?

Поділитись з друзями
В школі слухання Слова Божого ми формуємо характер християнина. Сьогодні дізнаємося, як почути Святого Духа. Розповідає отець Юрій Зелінський
Використовуючи рекомендації, які почуєте в цій програмі, ви розпочнете чітко відрізняти голос Божий. Заохочую вас повірити, що Бога можна почути, але зауважу, що неможливо почути Святого Духа, якщо ви не маєте Його всередині себе, - отець Юрій Зелінський.

Щоб почути голос Духа Святого потрібно бути вільним від смертного гріха - це є головною перешкодою слухання. Три Біблійні істини допоможуть вам чути Бога самостійно. Але перед тим зауважу, що через брехню, мовляв чути Божий голос важко, багато хто перестав шукати Його чи перебуває в стані невпевненості. Якщо ви дослідите Біблію то побачите, що віруючі люди, як і ми, помилялися, мали недоліки, але знали Його голос.

Вимоги, щоб чути Голос Божий: 1. Тиша та спокій; 2. Слово зі Святого Письма; 3. Послух Слову Божому.

Шановні слухачі - най укіпляється ваша віра! Відкиньте помилкове твердження, що голос Святого Духа почути важко. Уникайте пустопорожніх балачок у соцмережах. Страх, невпевненість перед майбутнім та різні голоси інформаційного простору не мовчать, а постійно нас відволікають. Ми ж маємо піднятися над цим шумом. 

Три пастки, що перешкоджають чути голос Духа Святого.

1. Духовна німота. Тут дуже повчальним є приклад Самсона. Звичайно, ми знаємо, що Святий Дух не полишає віруючих. але в книзі Суддів читаємо, як шлях спокуси Самсона заглушив голос Бога в його житті. Святий Дух намагався попередити його про небезпеку, але Самсон був занадто самовпевненим через враження духовною глухотою.

2. Самовпевненість. Християни не мають бути параноїками, які все гіперболізують та постійно переживають. Деякі чекають поки не відкриються небеса та не пролунає Божий голос і нічого не роблять у своєму повсякденному служінні. Дорогою до Азії Дух Святий зупинив Павла та допоміг йому усвідомити, що ділом Євангелізації керує Бог, а не Павло. Часто ми буваємо настільки впевненими, що не можемо зупинися та почути Його волю. Не слід чекати особистого підтвердження, але не спілкуючись із Богом та не запитуючи Його ми можемо потрапити в пастку самовпевненості.

3. Пастка традиції. Бог наказав Мойсею вдарити об камінь жезлом, щоб з'явилася вода. Потім, коли Мойсей потрапляє в подібну ситуацію, бачимо, що Бог вже не каже йому бити об скелю, а промовити слово, щоб потекла вода. Але Мойсей вирішує робити так, як раніше. Тобто, можемо вважати, що він пішов за звичною дією, традицією, а не послухав голосу Божого. Так часто і ми вважаємо, мовляв, щоб почути Бога потрібно робити, як раніше. Сила наша не в системі, не в традиції, а в послуху голосу Духа Святого.

Ми можемо чути Голос Божий, але не розуміти його. Ісус каже, що вівці слухають голос Його та розуміють Його. Виходячи з цього ми можемо усвідомити чи є насправді учнями Господа нашого. Голос Духа Святого буде легко відрізнити, якщо ми знаємо Слово Боже. Якщо ви хочете розрізнити голос світу та плоті (поїсти, поспати, незаконні сексуальні стосунки, тощо) то маєте знати, що ці голоси намагаються копіювати голос Духа Святого. Тому рекомендовано навчитися розрізняти їх.

Отець Юрій Зелінський.

Слухати інші програми

Відгуки

Біси та біснуватість, - катехиза отця Романа Василіва

Біси та біснуватість, - катехиза отця Романа Василіва

"Гадаринські біснуваті були під владою зла настільки, що через страх перестали мислити, як люди". Про ставлення людини до проблеми зла розповідає настоятель парафії Святої Анни УГКЦ, місто Борислав, отець Роман Василів.
Виховання через мистецтво допомагає сформувати повноцінну особистість

Виховання через мистецтво допомагає сформувати повноцінну особистість

"Рух та творчість потрібні дітям, як вітаміни". Про виховання через мистецтво розповідає вчитель мистецтва та технологій Салезіянського приватного ліцею «Всесвіт» у Житомирі, керівник театрального гуртка «Філотея», дружина, мама чотирьох дітей, учасниця «Домашньої Церкви» родинної гілки Руху «Світло-Життя», Юлія Чупріна.
"Бог сказав мені йти відвідувати хворих", - Юрій Гандера

"Бог сказав мені йти відвідувати хворих", - Юрій Гандера

У програмі "Люди Справи" художник та коваль, член спільноти "Сім'я Каміліан", Юрій Гандера. 


"Мучеництво - це великий вчинок любові у відповідь на безмежну Божу любов", - отець Енріке Лопес Імбернон

"Мучеництво - це великий вчинок любові у відповідь на безмежну Божу любов", - отець Енріке Лопес Імбернон

Десята катехиза із серії програм "Святий Іриней. Доказ апостольського проповідування". Роздумуємо над 17 пунктом Епідейксису: "Кров Авеля". Автор програми, отець Енріке Лопес Імбернон.
"Сьогоднішній світ більше потребує свідків, аніж учителів!" - отець Олександр Халаїм

"Сьогоднішній світ більше потребує свідків, аніж учителів!" - отець Олександр Халаїм

Отець Олександр Халаїм розповідає про місійність Церкви та кожного з нас.