Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

01:40

Духовні читання

Паніка та хвилювання. На що опиратися людині в тяжкий період життя?

Поділитись з друзями
Намагайтеся приймати рішення коли утихомирите свої емоції. На що опиратися людині в тяжкий період життя розповідає отець Міхал Бранкевич.
Ми можемо опиратися на власний життєвий досвід під час труднощів. Але найкраще зосередитись на досвіді життя з Богом. Диявол намагається позбавити нас досвіду життя з Богом позбавляючи памяті про нього. В такому випадку людину наповнює страх, що обтяжує та наповнює душу. Святий Ігнатій Лойола наголошував, що найкраще рішення приходить в стані спокою. Тобто, намагайтеся робити вибір утихомиривши свої емоції, - отець Міхал Бранкевич.

Сьогодні багато хто йде до храму через страх та невпевненість, щоб віднайти там радість та спокій з чим і асоціюється костьол. Людина там згадує Свято Різдва та спасіння. Господь тому й дає нам свято, щоб ми могли відпочити та зняти напругу. Саме Різдво є радістю Божою в нашому житті і коли приходиш в храм та бачиш радісних людей то потрапляєш у атмосферу конструктивну. Це стосується і Пасхи, що символізує перемогу та спасіння людства.

Сумніви, безпорадність, хвилювання, невпевненість - це інструменти диявола від початку існування людства. Так діяв лукавий у Раю.

В людині існує дві природи

1. Раціоналізм. Раціоналіст опирається тільки на власний досвід. Така людина намагається своїми силами все вирішити та зробити. Йому не вистачає часто духовного спокою, духовної сили, відсутня радість. Тут диявол використовує страх в різних сферах життя людини, що її обтяжує. Така особа грішить забуттям Божих справ у своєму житті опираючись на свій досвід.

2. Ідеалізм. Ідеаліст - це людина віри, яка споглядає на релігійний досвід присутності Бога. Ці дві природи часто змішані. Але атеїст не вірить в Бога до першого інфаркту, - говорить народна мудрість.

Ми повинні мати життєдайну силу в стресових ситуаціях, щоб бачити допомогу Божу. Переживайте радість свята, як у дитинстві - нагадуйте собі про світлі моменти життя. Нам бажано переживати радість навіть у складних умовах - це стане добрими спогадами в майбутньому.

Практикуйте молитву за тих, про кого хвилюєтеся. Молитва допомагає проходити труднощі та пам'ятати про інших людей, зєднатися з ними. Адже найбільш небезпечним є незнання про іншу особу, невпевненість щодо неї. Але коли ми заповнюємо любовю відносини та стосунки то потім з радістю переживаємо та проходимо цей шлях. Добре, що нині працює Радіо Марія де кожен може практикувати молитву та переживати мир в умовах війни. Потрібно, щоб був голос, який допоможе зберегти впевненість та Божу присутність.

Найперше, що потрібно - це набратися високої кондиції віри. Ситуація може бути не трагічною, але коли людина панікує то чинить багато незграбних та хаотичних рухів і ускладнює все. 

Отець Міхал Бранкевич.

Слухати програми про хвилювання, страх, невпевненість


Відгуки

Людське життя, як неповторна цінність

Людське життя, як неповторна цінність

Сестра Діогена Терешкевич, зі згромадження сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, м. Львів, розповідає про право на життя та поняття людської особи та її гідності.
Як сформувати здорову самооцінку дитини? - практичні поради психолога Валентини Осадчої

Як сформувати здорову самооцінку дитини? - практичні поради психолога Валентини Осадчої

Психолог Валентина Осадча продовжує цикл програм присвячених трьом психологічним капканам, у які потрапляють діти. У конкретній програмі характеризуємо другий капкан "Неповноцінність" для дітей віком від півтора до восьми років.
Оксана Горкуша про статус-кво для Києво-Печерської Лаври, виселення ченців, ритуалізм та залякування вірян

Оксана Горкуша про статус-кво для Києво-Печерської Лаври, виселення ченців, ритуалізм та залякування вірян

В ефірі Радіо Марія Оксана Горкуша – філософиня-релігієзнавиця поділилася своїми думками щодо подальшої долі української національної святині - Києво-Печерської Лаври. Загальна тема ефіру: “Криза в українському православ’ї”.


Коли варто задовольняти всі бажання дитини? - радить психолог Валентина Осадча

Коли варто задовольняти всі бажання дитини? - радить психолог Валентина Осадча

Психолог Валентина Осадча розповідає про особливості ставлення батьків до бажань малюка від народження до трьох місяців та після третього місяця життя дитини.
Як не дозволити дитині потрапити у психологічні капкани?

Як не дозволити дитині потрапити у психологічні капкани?

Психолог пані Валентина Осадча розповідає про три капкани, в які потрапляють діти від народження до 12 років. 
Розпочинаємо з детального аналізу раннього етапу розвитку дітей, які потрапляють у  перший "капкан".