Слухати Радіо

Зараз в ефірі

19:00

Молитовна лінія

В ефірі

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

Паніка та хвилювання. На що опиратися людині в тяжкий період життя?

Поділитись з друзями
Намагайтеся приймати рішення коли утихомирите свої емоції. На що опиратися людині в тяжкий період життя розповідає отець Міхал Бранкевич.
Ми можемо опиратися на власний життєвий досвід під час труднощів. Але найкраще зосередитись на досвіді життя з Богом. Диявол намагається позбавити нас досвіду життя з Богом позбавляючи памяті про нього. В такому випадку людину наповнює страх, що обтяжує та наповнює душу. Святий Ігнатій Лойола наголошував, що найкраще рішення приходить в стані спокою. Тобто, намагайтеся робити вибір утихомиривши свої емоції, - отець Міхал Бранкевич.

Сьогодні багато хто йде до храму через страх та невпевненість, щоб віднайти там радість та спокій з чим і асоціюється костьол. Людина там згадує Свято Різдва та спасіння. Господь тому й дає нам свято, щоб ми могли відпочити та зняти напругу. Саме Різдво є радістю Божою в нашому житті і коли приходиш в храм та бачиш радісних людей то потрапляєш у атмосферу конструктивну. Це стосується і Пасхи, що символізує перемогу та спасіння людства.

Сумніви, безпорадність, хвилювання, невпевненість - це інструменти диявола від початку існування людства. Так діяв лукавий у Раю.

В людині існує дві природи

1. Раціоналізм. Раціоналіст опирається тільки на власний досвід. Така людина намагається своїми силами все вирішити та зробити. Йому не вистачає часто духовного спокою, духовної сили, відсутня радість. Тут диявол використовує страх в різних сферах життя людини, що її обтяжує. Така особа грішить забуттям Божих справ у своєму житті опираючись на свій досвід.

2. Ідеалізм. Ідеаліст - це людина віри, яка споглядає на релігійний досвід присутності Бога. Ці дві природи часто змішані. Але атеїст не вірить в Бога до першого інфаркту, - говорить народна мудрість.

Ми повинні мати життєдайну силу в стресових ситуаціях, щоб бачити допомогу Божу. Переживайте радість свята, як у дитинстві - нагадуйте собі про світлі моменти життя. Нам бажано переживати радість навіть у складних умовах - це стане добрими спогадами в майбутньому.

Практикуйте молитву за тих, про кого хвилюєтеся. Молитва допомагає проходити труднощі та пам'ятати про інших людей, зєднатися з ними. Адже найбільш небезпечним є незнання про іншу особу, невпевненість щодо неї. Але коли ми заповнюємо любовю відносини та стосунки то потім з радістю переживаємо та проходимо цей шлях. Добре, що нині працює Радіо Марія де кожен може практикувати молитву та переживати мир в умовах війни. Потрібно, щоб був голос, який допоможе зберегти впевненість та Божу присутність.

Найперше, що потрібно - це набратися високої кондиції віри. Ситуація може бути не трагічною, але коли людина панікує то чинить багато незграбних та хаотичних рухів і ускладнює все. 

Отець Міхал Бранкевич.

Слухати програми про хвилювання, страх, невпевненість


Відгуки

"Поважають того, хто проявляє повагу до інших людей", - о. Микола Орач

"Поважають того, хто проявляє повагу до інших людей", - о. Микола Орач

Про зневагу та повагу між християнами розповідає брат-францисканець Микола Орач з Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
"Бог дасть відвагу тим, хто прийме рішення боротися за життя інших", - Тереза Андрущишина

"Бог дасть відвагу тим, хто прийме рішення боротися за життя інших", - Тереза Андрущишина

Що я можу зробити в царині захисту життя тут і тепер? В ефірі Радіо Марія доктор суспільних наук у галузі педагогіки, член Комісії у справах душпастирства родин, Тереза Андрущишина. "Бог дасть відвагу тим, хто прийме рішення боротися за життя інших".
Чи може дитина бути святою? - відповідає с. Наталія Вакулішина

Чи може дитина бути святою? - відповідає с. Наталія Вакулішина

Чому можемо повчитися у дітей, які навчаються в Гімназії ім. Івана Павла ІІ розповідає викладачка школи, сестра-салезіянка Наталія Вакулішина (Згромадження Дочок Марії Помічниці християн).
Чому фільм Страсті Христові майже ідеальний?

Чому фільм Страсті Христові майже ідеальний?

Цього року виповнилось рівно 20 років особливій для християн всього світу кінострічці Мела Гібсона "Страсті Христові".
Чому ми агресивно ставимось до себе?

Чому ми агресивно ставимось до себе?

Психолог Валентина Осадча пояснює причини та види аутоагресії, яка полягає у заподіянні собі фізичної чи психічної шкоди.