Слухати Радіо

Зараз в ефірі

06:20

Голос народу, голос Божий

В ефірі

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Олексієм Самсоновим

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Віталієм Козаком

16:45

Дитяча молитва

Як почути Святого Духа? Частина 2

Поділитись з друзями
В школі слухання Слова Божого ми формуємо характер християнина. Це друга програма отця Юрія Зелінського про те, як почути Святого Духа

Немає стосунків з Богом, коли я Його не чую. 
Брехня сатани зосереджена на тому, що не можна почути Бога. Дух Святий зосереджує людину на переході в духовний світ. Тобто Його роль надважлива, а істинні християни мають максимально зосередитися на Ньому.

До нас можуть звучати три голоси: 
1. Від Бога; 2. Грішного світу та плоті; 3. Темні сили можуть говорити та  атакувати наш розум.

Першозадачею для нас є не тільки чути, а розпізнавати ці голоси, адже стосунки зі Святим Духом - це перше завдання. Нам надважливо шукати Духа та намагатися не грішити, жити без смертного гріха.
Умови для того, щоб почути голос Духа Святого.

1. Тиша. Це відсутність подразників. Приберіть усе, що може відволікти чи потурбувати вас у час молитви чи медитації. Спокій - це умиротворення всього, що турбує думки, внутрішнього хаосу. Коли приходить спокій - можна почути Божий Голос. Це перша умова для слухання.

2. Слово Боже. Тут йдеться про використання Біблії, як джерела Його слів. Записане Слово Бога в Біблії знайомить нас із голосом Святого Духа. Це Слово дає нам впевненність, що Бог до нас говорить. В Євангелії Івана 14:26 Ісус говорить, що: "Утішитель же, Дух Святий, що Його Отець пошле в Ім’я Моє, Той навчить вас усього, і пригадає вам усе, що Я вам говорив".

Він навчатиме тебе, щоб врятувати. Наприклад, коли ти шукаєш відповіді в Слові Божому, але не знаєш, що робити то шукай у Слові Божому та тиші. В різних ситуаціях Святий Дух буде підказувати, що тобі робити. Він дає нам свободу та хоче допомогти прийняти рішення.

Господь не керує нами, як рабами, але з радістю готовий допомагати нам у житті. Саме тому важливо навчитися слухати Його Голос. Повторюйте про себе ці слова з Біблії: "Навчу тебе і вкажу дорогу, якою маєш ходити. Дам тобі раду. На тобі моє око" Псалом 32:8.

Беріть Біблію, читайте, проголошуйте, щоб запам'ятати. Голос Святого Духа ніколи не буде суперечити написаному в Біблії саме тому нам потрібно добре знати записане в Біблії та не йти за різними ідолами.

3. Послух Божому Слову. "Надійся на Господа всім своїм серцем, а на розум свій не покладайся! Пізнавай ти Його на всіх дорогах своїх і Він випростає  твої стежки" Приповістки 3:5
Якщо наші рішення не відповідають Божому Слову то ми схибимо. Життя в непослусі дуже заважає нам чути Бога, адже "думати про Господа" - це виконати те, що Він каже.

Неслухняність - це ігнорування того, що Він каже. А слухняність - це визнати авторитет Божий у нашому житті. Якщо пізнаватимеш Бога на сторінках Біблії та ходитимеш Його путями то Дух Святий винагородить тебе за довіру Слову Божому.

Отже, якщо ви читаєте "не служи ідолам, не упивайся, не чини перелюбу..." то маєш роздумати, що Бог до цього закликає та прийняти рішення так не чинити. Або , коли читаєш, "живи в святості, йди та проповідуй, будь милосердним..." і робиш так то чиниш слухняність, що дуже довподоби Богу.  "Будьте виконавцями Слова, а не тільки слухачами", - закликає нас Христос.

Якось до мене звернулася людина: "Отче, я хочу щоб Бог зі мною говорив". Якщо відверто, то той, хто хоче чути Божий голос - шукає його. Він день і ніч буде шукати, читати Біблію, перебуватиме в молитві бо йому дійсно це цікаво.

Бог говорить до людини через Своє Слово написане в Біблії. Цим Словом є Христос. Через Духа Святого Творець хоче давати тобі особливе слово "Рема" до конкретної ситуації та людини. Саме тому Ісус дорікав фарисеям, садукеям, книжникам бо вони не чули Слова "рема". Отже ми маємо бути вразливі відкриваючи Біблію, щоб почути саме це Слово.

Шукайте Бога в Біблії заради самого Бога, а не заради вирішення своїх проблем. Адже ви не можете примусити Його щось зробити бо у Нього є конкретний план на тебе.

Отець Юрій Зелінський 

Слухати інші програми 

Відгуки

ТИ МАЄШ ПОЛЮБИТИ СЕБЕ! Отець Роман Братковський про створення Богом світу та людини

ТИ МАЄШ ПОЛЮБИТИ СЕБЕ! Отець Роман Братковський про створення Богом світу та людини

Про створення фізичного світу та людини в циклі програм про Євангеліє Царства. В ефірі священник парафії Преображення Господнього УГКЦ, (с. Преображенка, Дніпропетровська обл) та лідер харизматичної спільноти "Галилея", отець Роман Братковський.
У чому сенс страждань? - розповідає сестра Каміла Кармалюк

У чому сенс страждань? - розповідає сестра Каміла Кармалюк

Сестра Каміла Кармалюк говорить про страждання. Як навчитися приймати терпіння?
Хто такі надзвичайні роздавачі св.Причастя, і чи є вони в Україні?

Хто такі надзвичайні роздавачі св.Причастя, і чи є вони в Україні?

Продовжуючи тему традиції уділення святого Причастя у Католицькій Церкві, отець Вальдемар Павелець пояснює значення служіння надзвичайних роздавачів Святих Тайн. Священник перераховує умови за яких світська особа може отримати благословення від єпископа на таке важливе служіння. Під час програми дізнаєтеся в якій з українських дієцезій РКЦ присутня така практика.
Виграти в тилу війну за душу. "Допомога в персоні отця Піо, який є живою іконою Ісуса розп'ятого", - брат Сергій Воронюк

Виграти в тилу війну за душу. "Допомога в персоні отця Піо, який є живою іконою Ісуса розп'ятого", - брат Сергій Воронюк

"Що я можу зробити сьогодні такого, щоб полегшити страждання людей?". Про актуальність особи отця Піо для Українців сьогодні розповідає брат-капуцин Сергій Воронюк. Програма до 55-ї річниці смерті Святого 23 вересня 2023 року. 
Методика Монтессорі. Виховання цілісної особистості, яка впевнена в собі та знає, як отримувати знання

Методика Монтессорі. Виховання цілісної особистості, яка впевнена в собі та знає, як отримувати знання

"Тут педагог знаходиться на рівні з дітьми. Він нічого не розповідає, він не передає знання". Про методику Монтессорі у навчально-виховному процесі розповідає заступник директора з навально-виховної роботи, вчитель біології та екології салезіянського ліцею "ВСЕСВІТ" Антоніна Станішевська. м. Житомир.