Слухати Радіо

09:00

Молитовна лінія

В ефірі

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Літургія Східний обряд

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

Бог, людина, диявол: звідки походить страждання?

Про природу страждання та місце людини говорить брат-францисканець Микола Орач з Парафія Преображення Господнього в місті Бориспіль.

"Біблія багато розповідає про природу наших страждань. Церква вірить у милосердного, доброго та люблячого Бога.

У Псалмі 145 сказано: "Господь добрий до всіх, а Його милосердя на всі Його творива!" Отже, якщо Він добрий та милосердний, то звідки виникають страждання? Чи є Бог джерелом болю? Це питання непокоїть та турбує, оскільки Творець не є джерелом гріха та не спонукає до нього. Воля ж Божа полягає у врятовуванні всіх людей, і саме для цього Він пожертвував Свого Сина."

Слухати інші програми


«Причастя навколішки чи стоячи: чому змінюються літургійні традиції Церкви, і що стоїть за цими змінами?»

«Причастя навколішки чи стоячи: чому змінюються літургійні традиції Церкви, і що стоїть за цими змінами?»

У програмі «У ваших намірах» разом з отцем Андрієм Немченком говорили про зміни літургійних традицій після Другого Ватиканського собору, зокрема про практику прийняття Святого Причастя та поставу священника під час Меси. Розмірковували над тим, чому деякі звичаї відходять у минуле, чому виникають спільноти, що прагнуть повернути традиційну літургію, та чи завжди зміни означають розвиток.
2026-02-12 00:00:00
Лурд — місце надії та духовного зцілення: розмова з отцем Вальдемаром Павельцем про Всесвітній день хворих

Лурд — місце надії та духовного зцілення: розмова з отцем Вальдемаром Павельцем про Всесвітній день хворих

Щороку 11 лютого Католицька Церква відзначає спомин Матері Божої Лурдської та Всесвітній день хворих. У програмі «У ваших намірах» отець Вальдемар Павелець ділиться власним досвідом паломництва до Лурда, розповідає історію об’явлень святій Бернадеті та пояснює справжню суть Таїнства Єлеопомазання, яке є підтримкою для кожного вірянина у часи фізичних чи духовних випробувань.
2026-02-11 00:00:00
«Церква не лише молиться: Краківська Дієцезія на чолі з кардиналом Ґжегожем Рисем зібрала 3 мільйони злотих на підтримку України в час війни»

«Церква не лише молиться: Краківська Дієцезія на чолі з кардиналом Ґжегожем Рисем зібрала 3 мільйони злотих на підтримку України в час війни»

Під час програми «У ваших намірах» брат Вєслав Качмарчик розповів про масштабну допомогу польської церкви для України, ініційовану кардиналом Кракова Ґжегожем Рисем після розмови з Блаженнішим Святославом. Краківська Дієцезія зібрала 3 мільйони злотих (близько 33 мільйонів гривень), які вже спрямовують на обігрівачі, генератори та продукти для постраждалих від війни українців.
2026-02-06 00:00:00
Чудо в Ланчано: дар Божий, докір за невіру чи небесна педагогіка для Церкви?

Чудо в Ланчано: дар Божий, докір за невіру чи небесна педагогіка для Церкви?

У програмі «У ваших намірах» брат-францисканець Андрій Немченко роздумує про сучасне ставлення до Євхаристії та її місце у житті християн. У центрі розмови — Євхаристійні чуда, Адорація, Святе Причастя та різні традиції вшанування Пресвятих Дарів у Східній та Західній Церквах.
2026-02-05 00:00:00
"Квіти Святого Франциска - витвір мистецтва літератури." - о. Микола Орач про Середньовічний твір

"Квіти Святого Франциска - витвір мистецтва літератури." - о. Микола Орач про Середньовічний твір

Знайомлячись із книгою про забарвлене історіями життя Святого Франциска Ассізького, який також жив у непрості часи, о. Микола Орач, францисканець, священник парафії Преображення Господнього у м. Бориспіль, пропонує спробувати віднайти "рецепт", як долати труднощі сьогодення.
2026-02-04 00:00:00