Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:40

Біблійні читання

В ефірі

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

Боротьба вчить бути стійким та формує міцний характер, - срібний призер Олімпіади в Токіо Парвіз Насібов в ефірі Радіо Марія

Парвіз Насібов - український борець греко-римського стилю. 4 серпня 2021 року виборов срібну медаль на Олімпіаді-2020 в Токіо.

Прямий ефір Київ - Запоріжжя


"Боротьбою я почав займатися у 7 років. Розпочинав свою карєру в Азербайджані, де народився. Саме в семирічному віці моя сім'я переїхала до Миколаєва де я тренувався під керівництвом заслуженого тренера України Салєєва Миколи Леонтієвича", - розповідає Парвіз Насібов.  

- Мене в боротьбу привели батьки. Вони фанати цього виду спорту і завжди хотіли, щоб у сім'ї був борець. Тож саме завдяки боротьбі я багато чого зрозумів в житті. Це той вид спорту де ти можливо великим чемпіоном не станеш, але людиною станеш точно. Боротьба вчить боротися з труднощами та бути стійким.

- Переліт до Токіо був нелегким, адже тривав майже 15 годин, а різниця в часі становила 6 годин. Вся Олімпіада через пандемію була під загрозою зриву.
- Олімпіада - це ті змагання де багато спортсменів перегорають ще до початку змагань через надзвичайно велику відповідальність, адже ти борешся не тільки за себе, але й за свою країну.

- Про суперників. Туди потрапили 16 кращих у світі борців і я знав, що легкої боротьби не буде.

- Я боровся із сильними суперниками. В 1/8 фіналу переміг  Фредеріка Бьєррехуса з Данії(5:1), а в 1/4 фіналу здолав Артема Суркова (1:1), який представляв Росію. У півфіналі Насібов, програючи 0:6, зробив неймовірний камбек у поєдинку проти Мохамеда Ібрагіма Ель-Сайеда з Єгипту (7:6). Фінальний поєдинок за золото був зі спортсменом з Ірану.

- Я хочу подякувати своїм батькам, розповідає Парвіз Насібов, які привели мене в спорт, а також тренерам та багатьом людям які мене підтримували. Зокрема, велику подяку висловлюю нашому головному тренеру, який повірив у мене - Володимиру Шацьких та Азербайджанській діаспорі.

- Після наших перемог я плекаю надію, що греко - римська боротьба в Україні стане більш популярним видом спорту серед чоловіків.


"Христос обирає простих людей для великих справ", - отець Андрій Педай

"Христос обирає простих людей для великих справ", - отець Андрій Педай

Отець Андрій Педай про те, як історія покликання та служіння апостола Андрія може допомогти зрозуміти себе та інших.


"У стані емоційного вигорання раджу мерщій звернутися до священника у сповіді", - брат Микола Орач

"У стані емоційного вигорання раджу мерщій звернутися до священника у сповіді", - брат Микола Орач

"Нехтування своїми потребами призводить до емоційного вигорання, зіпсуття відносин та стосунків", - брат-францисканець Микола Орач про гідність та турботу про себе.
Російський Добровольчий Корпус. "Кожен має зробити вибір, з якими силами взаємодіяти", - Ілля Богданов

Російський Добровольчий Корпус. "Кожен має зробити вибір, з якими силами взаємодіяти", - Ілля Богданов

"В УГКЦ я дізнався про медитативні молитви, яких так не вистачало. Особливим благословінням для мене стала "Коронка до Божого милосердя", котра щодня звучить о 15:00 на Радіо Марія", - воїн Сил Оборони України, РДК, Ілля Богданов.
Зцілення: гріховна спадщина в родині

Зцілення: гріховна спадщина в родині

"Однією з причин відсутності зцілення є те, що ми не розібралися з гріховною спадщиною у своїх родинах. Тут йдеться про певну спадкову демонізацію", -  говорить душпастир парафії Святого Йосифа (м. Дніпро), брат-капуцин Юрій Зелінський в катехизі з серії про дари сили.
Святий Петро Хризолог

Святий Петро Хризолог

Про історію життя святого Петра Хризолога розповідає священник парафії Володимира та Ольги УГКЦ, викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті (м. Львів) отець Олег Кіндій.