У черговій катехиз священник розпочав новий цикл програм на тему: "Педагогіка Бога", пояснюючи про правдивий образ Бога та його роль у нашому житті.
"Педагогіка Бога полягає у пошуку, ким я є для Бога. Люди звикли чути, що ми є дітьми улюбленими, але у це не віримо. Адже, якби ми повірили, то не страждали б так сьогодні, - пояснює отець Олександр.
Ми не слухаємо Господа, то й Отець нічого не може зробити у нашому житті. Якщо для дитини співрозмовник є цікавим, авторитетним, в такому випадку вона його слухає, запитує, бо він увійшов у її життя як хтось великий. Це концепція педагогіки Бога.
Якщо не будемо мати мислення, що ми є дітьми Божими, то нічого з цього не навчимося, це буде змарнований час! Діти знають, що існує місце, де їх люблять, але вони його ніколи не назвуть, не означать. А Ісус прийшов для того, щоб показати нам дорогу до Серця Отця, тобто довести нас до безпечного місця.
Піклування та любов Бога, свідчить про одне, що є місце, де людина не мусить бояться - це Серце Господа".
"Гріх не був першим. Раніше за нього була невинність, в якій була сотворена людина на образ і подобу Божу", - говорить в катехизі о.Олександр Кушта. Продовжуємо цикл катехиз, заснованих на творі Йоана Павла II "Чоловіком і жінкою сотворив їх. Теологія тіла"
Брат-капуцин Сергій Воронюк в ранковій катехезі готує слухачів Радіо Марія до Адвенту. Зокрема катехит говрить про те, як в передріздвяний час змінюється Літургія. Також отець Сергій дає поради як глибоко пережити Адвент та порівнює його з Різдвяним постом у Східній Традиції.
Катехеза отця Віталія Козака з циклу "Молитва - як історія дружби". Пригадуємо, що автор говорить про духовний досвід та життя святої Терези від Ісуса.
У катехизі під назвою “Стратегія Царства темряви” о. Роман Братковський розповідає про відвічного ворога Божого, невидимого, але реального.
Отець Артур Сподар наводить різні теорії виникнення всесвіту і пояснює як до них ставиться Церква.