В катехизі спілкувались з Іреною Сашко, маріологом, доктором екуменічного богослов’я, філологом. Продовжували говорити про стосунки Марії з різними особами, а саме відвідини Св.Єлизавети та гімн Magnificat.
Марія завжди споглядає обличчя Ісуса, слухає Його слова, приглядається Його життю. Вона є тією, котра постійно вказує на Христа. І саме тому Папа Бенедикт XVI гімн Magnificat називає портретом душі Богородиці.
Прочитавши Magnificat доглибинно, ми зможемо подивитись Марії у вічі, подивитися на Їі обличчя і спізнати Їі такою, якою Вона є. Magnificat - це портрет Богородиці. Якщо будемо дуже уважно читати, то побачимо, що Марія добре знає, хто вона така. Вона знає свою тотожність, ким для неї є Бог - Отець Небесний, Він люблячий, Він все пам’ятає, Він виконує обітниці, голодних годує, покірних підносить, потребуючим дає благодаті, Він милосердний.
Люди сьогодення не знають ані хто вони, ані, тим паче, ким для них є Бог.
Про чесноту мовчання в контексті Великого посту розповідає отець Андрій Пальчик, настоятель громади Матері Божої Чудотворного медальйона в м. Мерефа та викладач в Інституті богословських наук Непорочної Діви Марії.
Отець Гжегож Вавжиняк продовжує відкривати слухачам Радіо Марія "П'яте Євангеліє", яким є Свята Земля. Цей священник вже кілька років провадить цикл програм про місця, пов'язані з євангельськими подіями. Отець Гжегож добре знає географію біблійних місць, адже провів там вісім років. Ця програма знайомить наших слухачів з горою Тавор, місцем Преображення Господнього.
Отець Міхал Бранкевич продовжує цикл передач про спасительну смерть Ісуса Христа.
Вперше на Радіо Марія катехизу провадить отець Марек Рудзь – настоятель парафії святого Йоана Хрестителя в місті Біла Церква. Тема ефіру: "Діва Марія і Пресвята Трійця".
Отець Валентин Матушевський коментує Євангеліє від Луки 4:1-13.