В катехизі спілкувались з Іреною Сашко, маріологом, доктором екуменічного богослов’я, філологом. Продовжували говорити про стосунки Марії з різними особами, а саме відвідини Св.Єлизавети та гімн Magnificat.
Марія завжди споглядає обличчя Ісуса, слухає Його слова, приглядається Його життю. Вона є тією, котра постійно вказує на Христа. І саме тому Папа Бенедикт XVI гімн Magnificat називає портретом душі Богородиці.
Прочитавши Magnificat доглибинно, ми зможемо подивитись Марії у вічі, подивитися на Їі обличчя і спізнати Їі такою, якою Вона є. Magnificat - це портрет Богородиці. Якщо будемо дуже уважно читати, то побачимо, що Марія добре знає, хто вона така. Вона знає свою тотожність, ким для неї є Бог - Отець Небесний, Він люблячий, Він все пам’ятає, Він виконує обітниці, голодних годує, покірних підносить, потребуючим дає благодаті, Він милосердний.
Люди сьогодення не знають ані хто вони, ані, тим паче, ким для них є Бог.
"Або ти з Богом і обираєш Бога, або тебе оберуть", — говорить екзорцист о. Віктор про одержимість бісами. — "Коли людина не має зустрічі та єдності з Богом, вона стає вразливою до духовної хвороби та підступів нечистого."
Отець Андрій Педай про те, як історія покликання та служіння апостола Андрія може допомогти зрозуміти себе та інших.
Отець Віталій Козак у черговій катехизі з циклу "Молитва - історія дружби" говорить про відносини та дружбу людини з Богом.
У катехизі про свого співбрата, о. Гонората Кузьмінського, блаженного Римсько-Католицького ордена Братів Менших Капуцинів, розповідає о. Віктор Дешук.
"Однією з причин відсутності зцілення є те, що ми не розібралися з гріховною спадщиною у своїх родинах. Тут йдеться про певну спадкову демонізацію", - говорить душпастир парафії Святого Йосифа (м. Дніпро), брат-капуцин Юрій Зелінський в катехизі з серії про дари сили.