В катехизі спілкувались з Іреною Сашко, маріологом, доктором екуменічного богослов’я, філологом. Продовжували говорити про стосунки Марії з різними особами, а саме відвідини Св.Єлизавети та гімн Magnificat.
Марія завжди споглядає обличчя Ісуса, слухає Його слова, приглядається Його життю. Вона є тією, котра постійно вказує на Христа. І саме тому Папа Бенедикт XVI гімн Magnificat називає портретом душі Богородиці.
Прочитавши Magnificat доглибинно, ми зможемо подивитись Марії у вічі, подивитися на Їі обличчя і спізнати Їі такою, якою Вона є. Magnificat - це портрет Богородиці. Якщо будемо дуже уважно читати, то побачимо, що Марія добре знає, хто вона така. Вона знає свою тотожність, ким для неї є Бог - Отець Небесний, Він люблячий, Він все пам’ятає, Він виконує обітниці, голодних годує, покірних підносить, потребуючим дає благодаті, Він милосердний.
Люди сьогодення не знають ані хто вони, ані, тим паче, ким для них є Бог.
"Ми часто хочемо бачити зовнішні плоди нашої віри, але чи помічаємо цінність убогих засобів, які обирав Ісус?", - запрошує поглянути на власні засоби на шляху до вічності о. Станіслав Свурка, настоятель парафії Пресвятої Діви Марії з гори Кармель, модератор Руху Назаретських Родин.
Казки — це серйозна справа. Це перші “підручники” етики. Саме про це говорив у катехезі на Радіо Марія отець Олексій Самсонов, відкриваючи несподівану, але надзвичайно глибоку істину: казка формує серце людини ще до того, як вона навчиться розуміти абстракції. У своїй катехезі про Піноккіо о. Олексій звернув увагу на те, що справжні казки не просто розважають — вони виховують, лікують і відкривають духовну дійсність. Через образи, пригоди, труднощі й перемоги героїв дитина (а також дорослий!) вчиться розпізнавати добро і зло, довіряти, любити, жертвуватися, вірити в сенс страждання.
Торкатися безмежності Бога в особистій обмеженості через спілкування у молитві запрошує о. Михайло Станчишин, духівник спільнот багатодітних матерів в Україні, співзасновник та викладач Школи духовного супроводу "Єлеазар" у м. Брюховичі.
Що таке людина? Над цим запитанням продовжує роздумувати монах-кармеліт Віталій Козак у циклі катехиз "Антропологія святої Едити Штайн". У цій програмі йдеться про особистість як духовну форму. Ця катехиза про те, що означає бути особистістю і як її внутрішня форма утворює все буття людини. Перший важливий пункт цієї науки звучить так: "Особистість не дорівнює індивід, біологічна одиниця чи духовна сутність".
У катехизі о. Романа Братковського, лідера харизматичної спільноти "Галілея", довідуємося про найсильнішу зброю в сучасному світі - інформацію. Священник вчить розпізнавати джерело інформації та відповідно реагувати на неї.