Слухати Радіо

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

В ефірі

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

«Ми знаємо, що зло знищує людину до кінця, якщо його не зупинити, то воно вийде і на інші території…» – брат Іван

В програмі «Християнство сьогодні» розмовляли з семінаристами й отцями Київської Трьохсвятительської семінарії УГКЦ про формацію східної католицької церкви, про одружене священство і целібат, про патріотизм і націоналізм, про довіру до Бога і місію… «Думаю, не питання де служити, питання наскільки ти маєш зв'язок з Богом, наскільки маєш досвідчення живого спілкування з Ним. Я думаю, що коли ти маєш такий зв'язок, то просто не можеш сумніватися, ти тоді як Авраам ідеш. І цікаво що Авраам відчув своє покликання не в себе вдома, Господь його покликав: Вийди з землі своєї» – брат Ярослав 

«Я був світком, як народжується парафія, а колись все починалось з трьох людей. Я не був прихильником Греко-Католицької церкви, але їздив з отцем Петром Криницьким, бачив як утворюються парафії в Херсонський області, в Мелітополі… В тих умовах цінуєш кожну людину, кожен як перлина для Бога і ти збираєш намисто… Скрізь, а особливо на Сході мусиш жити інтенсивним внутрішнім духовним життям, тому що чим наповняєшся, те й віддаєш. Там треба дуже багато віддавати і одруженому і неодруженому  і тому наповнюватись більше й більше Богом… » – отець Олександр Богомаз

«Колосальною мотивацією йти на Схід, є війна. Війна це наслідок того, що людей позбавили права пізнавати Бога. Тому ми просто зобов’язані йти на ті терена де зло торкнулось. Ми знаємо, що зло знищує людину до кінця, якщо його не зупинити, якщо не вийти з зони комфорту, то зло може вийти й на інші території…» – брат Іван.

«Священик не має займатися політикою, кожен з нас тут присутніх є сином цього народу, ми вийшли з цього народу і я не зможу служити своєму народу, якщо не любитиму його. Звісно є спокуса зробити з держави, з країни, з народу ідола, але країна і народ це дар Божий, а я тільки служу своєму народу. Якщо я, і кожен з нас, будемо переживати глибоку внутрішню любов до Бога, то в нас не буде небезпеки націоналізму чи шовінізму…» ­– отець Олександр Богомаз

«...Моя віра на тому етапі була не зріла, дівчина питала в мене навіщо ходити до Церкви, я шукав відповідь і разом з тим захотів йти в семінарію, то ж можна сказати, що каталізатором моєї віри стала моя дівчина, тепер вже вона моя дружина. І ті всі якості, які я розвиваю в собі, саме вона мені допомагає і є стимулом для мене… » – брат Юрій

«Я хотів би сказати, щоб ви ніколи не боялися говорити з Богом, які б питання не виникали, які би труднощі не мали. Запитуючи Бога, ми точно отримуємо відповідь – тому не бійтеся!!!» – отець Павло Савка 

Мистецтво слухання Божого Слова: як дозволити Біблії змінити ваше життя

Мистецтво слухання Божого Слова: як дозволити Біблії змінити ваше життя

Чи є Біблія для вас лише книгою на полиці, чи живим джерелом сили? У катехезі на Радіо Марія сестри Люцина та Марія Марта Пшивара діляться практичними порадами, як навчитися по-справжньому чути голос Бога у щоденному галасі. Дізнайтеся, чому важливо починати з молитви до Святого Духа, як Боже Слово стає нашою «скелею» під час життєвих бур та чому для розмови з Творцем необхідна тиша без мобільних телефонів.
2026-06-15 00:00:00
Криза як дар: як перетворити випробування на духовне зростання?

Криза як дар: як перетворити випробування на духовне зростання?

Чи відчуваєте ви, що втрачаєте землю під ногами? Здається, що старі способи вирішення проблем більше не діють, а небо над головою стало мовчазним? У цій катехезі сестра Божена Новоселиць розкриває глибокий духовний та психологічний зміст кризи. Вона пояснює, чому криза — це не трагедія чи ознака браку віри, а переломний момент (з грецької crisis — «рішення», «суд»), який дає шанс почати все заново, але вже по-іншому.
2026-06-15 00:00:00
"Коли Людина перестала бути Людиною, Бог став людиною", - о. Кшиштоф Бузіковський

"Коли Людина перестала бути Людиною, Бог став людиною", - о. Кшиштоф Бузіковський

Ким є Отець Небесний для нас, та що означає батьківство через Ісуса Христа, який занурений в Бога Отця задля досвідчення близькості Бога, якої всі ми потребуємо. Отець Кшиштоф Бузіковський зі Згромадження Облатів Непорочної Діви Марії запрошує у катехизі до роздумів про звернення в молитві "Отче наш" задля будування свідомо близьких стосунків із Небесним Отцем.
2026-06-11 00:00:00
Спокуса контролю: межа між відповідальністю та одержимістю

Спокуса контролю: межа між відповідальністю та одержимістю

Монах-кармеліт о. Віталій Козак говорить про спокусу контролю над майбутнім. Він порівнює людське бажання бачити події наперед із сюжетом роману Ф.Герберта «Дюна», де головний герой стає рабом власного всезнання. Пошук абсолютного контролю через технології, прогнози або містику часто веде до втрати свободи та т. зв. «месіанського комплексу». На противагу цьому, християнство пропонує шлях довіри до Бога, який вимагає відмови від ілюзії всевладдя заради щирої любові. Священник застерігає, що намагання зайняти місце Творця руйнує особистість, тоді як справжня духовна зрілість полягає у здатності залишатися вірним у часи невизначеності. Контроль може стати пасткою, яка перетворює живі стосунки на механічне програмування, позбавляючи життя справжнього сенсу.
2026-06-11 00:00:00
"Бог є ближче, ніж нам здається", - о. Михайло Станчишин

"Бог є ближче, ніж нам здається", - о. Михайло Станчишин

У програмі “Катехиза” священник-єзуїт, відомий реколекціоніст о.Михайло Станчишин ділиться роздумами про любов як головну ознаку зустрічі з Христом. Людина створена Богом для того, щоб бути любленою, тому все життя шукає цієї любові. І, власне, здатність людини любити себе і подібних собі безпосередньо залежить від її готовності прийняти Божу Любов, а це можливо через слухання Слова та молитву.
2026-06-09 00:00:00