Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)
Катехиза
Ангел Господній
Розарій
Літургія Східний обряд
Пісня Перемоги
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
Обережно, магія!
Дитяча молитва
Дитяча катехиза
Розарій
Літургія годин (Бревіарій)
Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Житія святих
У своїй катехезі о. Олексій Самсонов запрошує нас глибше поглянути на постать Римського Папи — наступника святого апостола Петра, якого сам Христос обрав бути «скелею», на якій збудує Свою Церкву (Мт 16,18).
Петро – перший Папа
Історія папства бере початок з апостола Петра, якому Христос доручив особливу місію – пасти Його овець, тобто провадити Божий народ. Віримо, що кожен наступник Петра отримує цю місію через дію Святого Духа.
Після смерті або зречення папи кардинали збираються на конклав — особливе зібрання у Ватикані, щоб обрати нового єпископа Риму. Попри людську слабкість виборців, Церква довіряє, що Святий Дух провадить цей процес.
Отець Олексій пояснює, що непомильність папи не означає, що він безгрішний. Це дар Святого Духа, який оберігає Церкву від помилки, коли папа офіційно навчає з питань віри і моралі для всієї Церкви. Це рідкісні та урочисті випадки, а не щоденні висловлювання.
Хоч Папа має найвищу владу в Церкві, його служіння є служінням любові, єдності та вірності Євангелію. Він покликаний бути мостом (лат. pontifex) між Богом і людьми, між усіма віруючими, щоб зберігати єдність у вірі.
В ефірі брат-капуцин Леонід Міхалець, священник римсько-католицької парафії у місті Красилів. Темою катехитичної науки є протиставлення християнського персоналізму сучасному індивідуалізму. Головна думка отця Леоніда полягає в тому, що кожна людина покликана стати дитиною Божою і увійти в життя Бога – а це можливо лише через любов. Християнський персоналізм, на його думку, не знецінює особистість, але навпаки – розкриває її гідність у спільноті та у взаєминах любові з Богом та ближніми.
У програмі отця Віталія Козака розглядається тема чутливості, інтуїції та внутрішньої цілісності жінки. Саме ця остання якість, як наголошує священник, і є проявом так званого «жіночого генія». Автор звертає увагу на приклади святих жінок, які зуміли повноцінно розкрити та втілити ці риси у своєму житті. На його думку, в сучасному світі особливо важливо, щоб жінка не втратила своєї жіночності та духовної глибини.
З дітьми потрібно говорити про віру серйозно — так само, як і з дорослими. У катехезі сестра Юлія Заводовська зі Згромадження Сестер від Ангелів (м. Вінниця) ділиться порадами, як доступно й водночас глибоко вести розмову з дітьми про ангелів.