Слухати Радіо

01:40

Духовні читання

В ефірі

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

Що б не сталося - будьте людяними людьми! Довірте Богу своє переображення, - отець Григорій Рогацький

Про призначення сучасної людини розповідає настоятель парафії Покрови Пресвятої Богорордиці УГКЦ, місто Вінниця, отець Григорій Рогацький. Поклиикання — це здатність до чого небудь, вміння правильно щось робити.

Події в сучасному світі дезорієнтовують людину і в такому випадку особа може загубитися. Проте, в тяжких умовах постійно виникає запитання: "В чому ж моє покликання та ціль життя?", - настоятель парафії Покрови Пресвятої Богорордиці УГКЦ, місто Вінниця, отець Григорій Рогацький.

Господь кожного із нас покликав для життя. Це першооснова для інших дарів та покликань людини, що походять від Бога. Він дає можливість зрозуміти Його волю в житті. Поступово, досліджуючи ми приходимо до того, що покликані до святості в першу чергу. Також Бог закликає нас рухатися до вічної радості. Тема покликання відкрита також і в молитві "Отче наш", де наголошується на довірі Йому свого життя та верховенство Його волі.

Сьогодні людина замислюється, якою ж є Його воля в моєму житті. Ми усвідомлюємо, що людської волі замало, щоб витривати в доброму до кінця. Саме тут ми вчимося розпізнавати Божу волю, до чого нас і закликає Господь. Але цікаво те, що він не робить це насильно, а з любов'ю.

Людина, щоб осягнути мету свого життя, має дотримуватися трьох базових принципів: бути людяно, бути Божою, бути вдячною.

Часто щирість, доброта, ввічливість та інші хороші якості знецінюються коли все налагоджується. Як же легко забувається все добре дане Богом, коли все вирішується в житті. 

Тому завжди необхідно залишатися людяною людиною.
Людяна людина культивує любов та милосердя. Така особа намагається практивувати моральні чесноти, щоб вони стали навичками.

Отже, людяність - це як фундамент будинку життя. Людина у повноті цього значення  має жити з розумінням своєї гідності. Людяність - це уміння любити себе та приймати в любові тих, кого їй даровано.

Людяність - це кожну мить бути тут і тепер. Як нагадують численні фахівці: минуле вже промайнуло, а майбутнє іще не настало - є тільки тут і зараз.

Бути Божою людиною - це дбати про Боже в любові. Саме в такий час Господь здійснює численні переміни в житті. Тільки Він відкриває для нас небо та нагадує усім про святість і досконалість. Але події та клопоти цього світу заважають нам думати про небо.

За любовю ми йдемо сміливо вперед не турбуючись перешкод. Улюблений Син Ісус Христос любить, слухає та ще й виконує сказане Отцем.

Щоб бути Божою та щасливою людиною не достатньо одягнути красивий одяг у неділю. Важливо розпочати внутрішні переміни, переображення розуму та волі. Адже переміни зовнішнього розпочинаються ізсередини, а переміна світу розпочинається із нас. Дозвольте Богові наші переміни. Довірте Йому наше переображення!

Настоятель парафії Покрови Пресвятої Богорордиці УГКЦ, місто Вінниця, отець Григорій Рогацький.

Слухати програми Радіо Марія про призначення людини



"Материнство - це не завжди про дітонародження", - о.Віталій Козак

"Материнство - це не завжди про дітонародження", - о.Віталій Козак

Чергова катехеза від монаха-кармеліта Віталія Козака.
Нагадаємо, отець Віталій вже пів року виголошує цикл катехез на тему «Антропологія святої Едити Штайн».

У цьому випуску слухачі дізнаються, що свята Тереза Бенедикта від Хреста (Едита Штайн) говорить про покликання до материнства та до духовного життя.
Катехит пояснює, чому ми часто помилково ототожнюємо материнство лише з дітонародженням, забуваючи про його глибший духовний вимір.

2025-07-02 00:00:00
"Якщо у священника немає духовного супроводу, його "з'їдять"біси", - о.Михайло Станчишин

"Якщо у священника немає духовного супроводу, його "з'їдять"біси", - о.Михайло Станчишин

До вашої уваги — катехеза монаха-єзуїта, отця Михайла Станчишина.
Отець Михайло вже понад два роки провадить цикл програм під назвою «На шляху до дружби з Ісусом». У черговому випуску він зосереджує увагу слухача на феномені духовного супроводу.

Автор пояснює, хто найперше потребує духовного проводу, і наголошує: саме через супровід можна навести, збудувати й поглибити живу дружбу з Ісусом Христом.

2025-07-01 00:00:00
Святий Йоан Хреститель: більше ніж Пророк

Святий Йоан Хреститель: більше ніж Пророк

Хто такий Пророк? Якою є його місія? Як Йоан Хреститель вказав на найвищого Пророка та чому став "мостом" між Старим і Новим Завітом, розповідає о.Марек Рудзь, настоятель парафії Св.Йоана Хрестителя у м.Біла Церква, Київської області.
2025-06-30 00:00:00
Як Євангелізувати самого себе в умовах війни

Як Євангелізувати самого себе в умовах війни

"Зміна буде тоді, коли ми зненавидимо гріх", - о.Олександр Могильний, священник РКЦ парафії Матері Божої Ангельської у м. Вінниця запрошує дивитися на ті новини, які нас оточують з перспективою Доброї Новини у часі історії спасіння. 
2025-06-27 00:00:00
Як Надія "працює" в Ісусі Христі

Як Надія "працює" в Ісусі Христі

"Ми говоримо про Божу чесноту, яку може подарувати лише Бог", - о.Костянтин Морозов, настоятель парафії Матері Божої Ангельської у м.Вінниця, виголошує катехизу про Надію, яка є благодаттю Божою. 
2025-06-26 00:00:00