Коронка до Божого Милосердя
Біблійні читання
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Житія святих
Меса
Дитяча катехиза
Житія святих
Слово на кожен день
Молитовна лінія
Трансляція літургії із студії Радіо Марія
Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
Пісня Перемоги
Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів
Денний ефір
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
У програмі «Люди справи» говоритимемо про стрес, тривогу та депресію. Як розпізнати ці стани? Що з ними робити? І головне - як знайти внутрішню опору навіть у найважчі часи? На запитання відповідає Наталія Клейно - практична психологиня, магістерка психології, мама чотирьох дітей, топ-менеджерка та підприємниця з 30-річним досвідом. Її унікальний життєвий і професійний шлях допомагає краще розуміти емоції й знаходити ресурси там, де, здавалося б, їх немає.
Я пережила депресію: мій шлях із темряви до світла
У моєму житті був період, коли я переживала глибоку депресію. Це був надзвичайно тяжкий психологічний стан: панічні атаки, відчуття повної втрати життя, відсутність опори та сенсу. Я не знала, навіщо мені прокидатися. Просто лежала й дивилася в стелю, ніби існувала без себе.
Я дуже багато працювала, мала маленьких дітей, яких годувала, одягала, обіймала. Але емоційно мене не було поруч. Я була виснажена. І настав момент, коли мій організм сказав: «Стоп». Я фізично не могла встати. Лежала і не могла зробити нічого. Це був крик мого тіла: «Я більше не можу!»
Тривога супроводжувала мене постійно. Це схоже на стан, коли відчуваєш, що щось не так, але не розумієш - що саме. Ти ніби постійно живеш поруч із небезпекою, й це виснажує. Тривога не завжди має обличчя, вона просто є. І її не можна ігнорувати.
Ключовим рішенням у моєму одужанні стало звернення до психолога. Я зрозуміла: це не соромно, це необхідно. Я не могла вибратися з цього стану самостійно. Це не був просто поганий настрій - це була депресія. І мені допомогли. Я навчилася по-іншому дивитися на світ, поступово почала повертатися до життя.
Пройшовши крізь усе це, я вирішила, що хочу допомагати іншим. Бо я знаю, як це - бути в темряві. Але я також знаю, що з неї є вихід. І кожен має право знайти цей вихід - свій шлях до себе.
Наталія Клейно, практична психологиня, магістерка психології, мама чотирьох дітей, топ-менеджерка та підприємниця з 30-річним досвідом.
Instagram Наталії Клейно
Гаряча лінія психологічної допомоги НПА
Гаряча лінія кризової підтримки Українського ветеранського фонду
"Для мене ця історія дуже близька, адже я був дитиною-чорнобильцем. У той час прислуговував біля вівтаря в парафії святої Софії в Житомирі й отримував допомогу від «Карітас-Спес». Сьогодні ж, коли розповідаю про локалізацію благодійності, то кажу: я був бенефіціаром, а став виконавчим директором. Це не просто шлях - це доказ того, що Церква справді служить, зростає і веде", - отець-паллотин В’ячеслав Гриневич, виконавчий директор "Карітас-Спес Україна".