У вечірньому часі спілкувалися на тему Pro-life з Русланою Погляд (гладіатори життя) та Інною Рудзик (представник БФ "Дар життя").
Гості розповіли про свою працю і акції на захист життя, поділилися відомостями про боротьбу за життя у світі та відкрили світло на ряд можливостей, які допомагають кожному із нас по-іншому сприймати дар життя.
"За офіційною статистикою в Україні за годину роблять 14 абортів, - розповідає Руслана Погляд.
- Якщо порахувати за добу, то виходить до 336 абортів. Це ще не враховано приватні клініки, медикаментозні та анонімні аборти, які також на жаль відбуваються.
У Німеччині існує чудова практика. Вагітна жінка перед тим, як йти на аборт обов'язково має зробити УЗД, де вона чує як б'ється серце її дитини. Саме тоді мама розуміє зміст власного вчинку".
"На четвертому тижні розвитку в дитини, довжина якої становить близько 2 мм, вже є серце, кровоносні судини, зачатки органів чуття, нервової системи тощо. А якщо подивимося на дванадцятий тиждень, тіло дитини повністю сформоване: є всі органи,
м’язи, кістки, можна розрізнити пальці рук та ніг, добре розвинуті статеві
органи.
Немовля набуває здатності до руху. Починається
ріст волосся, у тому числі брів та вій. Розвиваються візерунки на шкірі пальців,
ростуть нігті на руках та ногах, рука міцно стискається. За час вагітності, що залишився, дитина
здебільшого росте", - розповідає Інна Рудзик.
Як важливо здобувати святість і жити Євангелієм, щоб отримати духовну радість, - про це говоримо з отцем Василієм Іванівим, монахом Чину Найсвятішого Ізбавителя УГКЦ.
Вчитель та вихователь Бучацького ліцею, отець Теодор Дутчак, ЧСВВ, розповідає про учнів ліцею, а також про принципи спільноти католицької школи.
Про урочистість празника Введення в храм Пресвятої Богородиці говоримо з митрополитом Тернопільським та Кременецьким Нестором Писиком ПЦУ
Важливість католицької школи та співпраці з батьками, говоримо у програмі з вчителем та вихователем Бучацького колегіуму святого Йосафата отцем Теодором Дутчаком, ЧСВВ УГКЦ
Про урочистість празника Покров Пресвятої Богородиці говоримо з митрополитом Тернопільським та Кременецьким Нестором Писиком, ПЦУ