Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

Дім захисту життя. "Народження - це продовження сотворення", - Святий Іван Павло ІІ

Поділитись з друзями
Родовід особи. Значення цієї частини листа "До сімей" Святого Івана Павла ІІ розкриває настоятель парафії Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії, с. Писарівка, Хмельницька обл., отець Роман Казьмерчак. Гості програми: сестра Вацлава зі Згромадження сестер канонічок Святого Духа "Дім захисту життя" та отець Ян Пльотке, "Товариство Святого Духа".
Святий Іван Павло ІІ пояснює нам, що через єднання чоловіка та жінки відбувається початок сімї. Він пригадує слова апостола Павла: 

"Ось чому я згинаю мої коліна перед Отцем, від якого бере ім’я всяке отцівство на небі й на землі, щоб він дав вам за багатством своєї слави скріпитись у силі через його Духа, для зросту внутрішньої людини, і щоб Христос вірою оселивсь у серцях ваших, і ви закорінені й утверджені у любові, могли зрозуміти з усіма святими, яка її ширина, довжина, висота і глибина, і пізнати любов Христову, що вища над усяке уявлення, і, таким чином, сповнились усякою Божою повнотою". Ефесян 3:14-20

Одна вагітна жінка, яку переконували народити, пояснювала свої сумніви, що не може народжувати через скрутне становище. Вона говорила, як людина невіруюча та бачила вирішення проблеми по своєму. Їй було тяжко зрозуміти, що в цій ситуації діє Бог, який дає кожній дитині від зачаття свій образ та подобу.

Святий Іван Павло ІІ пояснює в листі, що родовід особи та її початок життя - це не тільки те, що передали, переказали батьки, але й подоба Бога, яку Він дає людині. Він називає батьків співпрацівниками Бога, та стверджує, що в батьківстві та материнстві присутній Бог, який відображається в кожному народженні людини на землі. Народження - це продовження сотворення.

Також Святий Іван Павло ІІ нагадує нам звернення апостола Павла: 
"Чоловіки, любіть своїх жінок, як і Христос полюбив Церкву й видав себе за неї, 26 щоб її освятити, очистивши купіллю води зо словом, 27 щоб появити собі Церкву славну, без плями чи зморшки або чогось подібного, але щоб була свята й непорочна. 28. Так і чоловіки повинні любити своїх жінок, як свої тіла; бо хто любить свою жінку, себе самого любить. 29. Ніхто ж ніколи не ненавидів свого тіла, навпаки, він його годує і піклується ним, як і Христос Церквою, 30 бо ми - члени тіла його. 31 Тим то покине чоловік свого батька і свою матір, і пристане до своєї жінки, і вони обоє будуть одне тіло. 32 Це велика тайна, а я говорю про Христа і Церкву. 33 Нехай же кожний з вас зокрема любить свою жінку так, як себе самого, а жінка нехай поважає чоловіка". Ефесян 5:25-33

Дитина покликана до існування з Богом, щоб жити в правді та любові. Це покликання до життя вічного та до Царства Божого. Дивитися на зачату дитину потрібно, як на особу призначену жити з Богом. Наш Отець хоче бачити людину як подібну до Нього істоту. Він, окрім іншого, доручає людину сім'ї та суспільству.
 
Настоятель парафії Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії, с. Писарівка, Хмельницька обл., отець Роман Казьмерчак.


Функціонування Дому захисту життя скероване на допомогу вагітним та матерям з новонародженими дітьми, які опинилися у важкій життєвій ситуації.

Місце знаходження:
вул. Єп. Яна Ольшанського 12, с. Писарівка, Волочиський р-н, Хмельницька обл.

Призначення:
для вагітних та матерів з новонародженими дітьми

Кошт за перебування:
безкоштовно

098 799-60-81 - настоятелька Дому захисту життя, сестра Вацлава.

Слухати інші програми

Відгуки

"З Богом будь яке терпіння - не страшне!" - отець Андрій Немченко

"З Богом будь яке терпіння - не страшне!" - отець Андрій Немченко

Сьогодні РКЦ відзначає урочистість святого Андрія Первозванного. 
Катехит розповідає про місійність святого і суть священнства.
Катехеза від о.Вальдемара Павельця про три види покликання людини.

Катехеза від о.Вальдемара Павельця про три види покликання людини.

В ранковій катехезі, отець Вальдемар Павелець SAC говорить про три види покликань людини: до духовного життя (чернецтва, священства), до життя в шлюбі (чоловік, дружина), та про покликання до самотності. Священник розкриває цю тему у світлі проблематики, якою є криза породжена секуляризацією суспільства
Катехеза про стосунки святої Терези від Дитяти Ісус з її рідною сестрою, яка на той час була настоятелькою чернечої спільноти

Катехеза про стосунки святої Терези від Дитяти Ісус з її рідною сестрою, яка на той час була настоятелькою чернечої спільноти

Хранитель Національного Санктуарію матері Божої з гори Кармель, що в Бердичеві, отець Віталій Козак, під час своєї чергової катехези на Радіо Марія розповідає про життя святої Терези від Дитяти Ісус. Увага катехита сконцентрована на стосунки святої Терези з її кровною сестрою, яка на той час була обрана настоятелькою спільноти. Які емоції переживає Тереза, та про те як бути в послусі рідній сестрі, слухайте в 40-хвилинному ефірі.
Остерігайтеся духовного протухання. Не вийде бути християнином окремо, у себе вдома, - отець Віктор Маковський

Остерігайтеся духовного протухання. Не вийде бути християнином окремо, у себе вдома, - отець Віктор Маковський

Про історію покликання та випробування протягом життя розповідає настоятель парафії Святого Вацлава, м. Житомир, отець Віктор Маковський.

ІСПИТ СУМЛІННЯ. "Це слухання Бога та розпізнання Його присутності у моєму житті", - отець Кшиштоф Бузіковський

ІСПИТ СУМЛІННЯ. "Це слухання Бога та розпізнання Його присутності у моєму житті", - отець Кшиштоф Бузіковський

Іспит сумління - частина 1. "Гріх буде нас постійно оскаржувати, осуджувати, адже сатана постійно займається цим перед Богом", - місіонер-облат Непорочної Діви Марії, отець Кшиштоф Бузіковський (м. Обухів).