Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:15

Слово на кожен день

В ефірі

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

Дім захисту життя. "Народження - це продовження сотворення", - Святий Іван Павло ІІ

Поділитись з друзями
Родовід особи. Значення цієї частини листа "До сімей" Святого Івана Павла ІІ розкриває настоятель парафії Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії, с. Писарівка, Хмельницька обл., отець Роман Казьмерчак. Гості програми: сестра Вацлава зі Згромадження сестер канонічок Святого Духа "Дім захисту життя" та отець Ян Пльотке, "Товариство Святого Духа".
Святий Іван Павло ІІ пояснює нам, що через єднання чоловіка та жінки відбувається початок сімї. Він пригадує слова апостола Павла: 

"Ось чому я згинаю мої коліна перед Отцем, від якого бере ім’я всяке отцівство на небі й на землі, щоб він дав вам за багатством своєї слави скріпитись у силі через його Духа, для зросту внутрішньої людини, і щоб Христос вірою оселивсь у серцях ваших, і ви закорінені й утверджені у любові, могли зрозуміти з усіма святими, яка її ширина, довжина, висота і глибина, і пізнати любов Христову, що вища над усяке уявлення, і, таким чином, сповнились усякою Божою повнотою". Ефесян 3:14-20

Одна вагітна жінка, яку переконували народити, пояснювала свої сумніви, що не може народжувати через скрутне становище. Вона говорила, як людина невіруюча та бачила вирішення проблеми по своєму. Їй було тяжко зрозуміти, що в цій ситуації діє Бог, який дає кожній дитині від зачаття свій образ та подобу.

Святий Іван Павло ІІ пояснює в листі, що родовід особи та її початок життя - це не тільки те, що передали, переказали батьки, але й подоба Бога, яку Він дає людині. Він називає батьків співпрацівниками Бога, та стверджує, що в батьківстві та материнстві присутній Бог, який відображається в кожному народженні людини на землі. Народження - це продовження сотворення.

Також Святий Іван Павло ІІ нагадує нам звернення апостола Павла: 
"Чоловіки, любіть своїх жінок, як і Христос полюбив Церкву й видав себе за неї, 26 щоб її освятити, очистивши купіллю води зо словом, 27 щоб появити собі Церкву славну, без плями чи зморшки або чогось подібного, але щоб була свята й непорочна. 28. Так і чоловіки повинні любити своїх жінок, як свої тіла; бо хто любить свою жінку, себе самого любить. 29. Ніхто ж ніколи не ненавидів свого тіла, навпаки, він його годує і піклується ним, як і Христос Церквою, 30 бо ми - члени тіла його. 31 Тим то покине чоловік свого батька і свою матір, і пристане до своєї жінки, і вони обоє будуть одне тіло. 32 Це велика тайна, а я говорю про Христа і Церкву. 33 Нехай же кожний з вас зокрема любить свою жінку так, як себе самого, а жінка нехай поважає чоловіка". Ефесян 5:25-33

Дитина покликана до існування з Богом, щоб жити в правді та любові. Це покликання до життя вічного та до Царства Божого. Дивитися на зачату дитину потрібно, як на особу призначену жити з Богом. Наш Отець хоче бачити людину як подібну до Нього істоту. Він, окрім іншого, доручає людину сім'ї та суспільству.
 
Настоятель парафії Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії, с. Писарівка, Хмельницька обл., отець Роман Казьмерчак.


Функціонування Дому захисту життя скероване на допомогу вагітним та матерям з новонародженими дітьми, які опинилися у важкій життєвій ситуації.

Місце знаходження:
вул. Єп. Яна Ольшанського 12, с. Писарівка, Волочиський р-н, Хмельницька обл.

Призначення:
для вагітних та матерів з новонародженими дітьми

Кошт за перебування:
безкоштовно

098 799-60-81 - настоятелька Дому захисту життя, сестра Вацлава.

Слухати інші програми

Відгуки

"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

Про покликання до священства та роль неокатехуменальної спільноти на життєвому шляху розповідає вікарій парафії Успіння Пресвятої Діви Марії отець Андрій Педай (м. Київ).
Військова освіта: "Наші випускники працюють в усіх силових структурах України", - підполковник Антон Ланко

Військова освіта: "Наші випускники працюють в усіх силових структурах України", - підполковник Антон Ланко

В Україні триває вступна кампанія, а в умовах повномасштабної війни особливо актуальними залишаються військові спеціальності. Які престижні професії можна здобути у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут розповідає заступник начальника факультету телекомунікаційних систем, підполковник Антон Ланко.
"Богородиця має особливу духовну владу", - Матеуш Годек

"Богородиця має особливу духовну владу", - Матеуш Годек

Отець Матеуш Годек говорить про Богородицю Діву, як Царицю святого Розарію.
Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

В інтернеті та засобах масової інформації можна зустріти багато заголовків на кшталт "Найсильніша молитва" або "Молитва, якою ти обовʼязково ти маєш молитися". Що говорить Святе Писання та Ісус Христос про молитву та як молитися, щоб твоє прохання було почуте Богом? На ці питання відповідає о. Олексій Самсонов.
Святий Бенедикт - покровитель Європи

Святий Бенедикт - покровитель Європи

"Благословляти все, що зустрічаємо та приймаємо у житті". Про Покровителя Європи - святого Бенедикта, з нагоди урочистості 11 липня, розповідає абатиса Клара Свідерська. Абатство сестер Бенедиктинок, м. Житомир.