Слухати Радіо

Зараз в ефірі

03:40

Розарій

В ефірі

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Наближаючись до православ'я

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Ранок з Олексієм Самсоновим

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Св. Літургія з храму св. Флоріана (Шаргород)

13:00

Резонанс

14:00

Духовні читання

14:20

Дайджест від Credo

"Я побачив світло, що світило яскравіше сонця, але не обпікало очей!" - Ремон Надір

В студії Радіо Марія  - місіонер, ліванець, який пережив містичне переживання Божої присутності за посередництвом святого Шарбеля.

"Якщо дитина істерить і падає на землю - потрібно лягти поруч!" - Олег Следь

Про теорію Джона Боулбі, чотири види привязаності та важливість правильної побудови емоційного звязку матері і дитини протягом першого року життя  розмовляли з психологом-психотерапевтом.

"Велика субота - це день, коли ангели вже оспівують Воскресіння, але ми ще його не виявили", - отець Петро Лопатинський

У спецвипуску програми "Наближаючись до православ'я" говорили на тему "Богослужіння Великої суботи". Всі дні страсного тижня є насичені великою кількістю літургійних особливостей. Значне місце в цьому циклі займає Велика субота. 
В даній програмі автор пояснює значення цих особливостей і також тлумачить символи, які вміщає в себе Великоднє Богослужіння.

"Коли під час аборту підключили вакуумний насос, аби вхопити дитину, УЗД показало, як дитина намагалася втекти, врятуватися", - отець Юрій Блажиєвський

Посилаючись на актуальність останнього номеру журналу "Скинія", в цій катехезі говоримо на тему: "Народжувати чи ні?" Також автор програми орієнтується на фільм під назвою "Незаплановане". І цей фільм є екранізацією книги про жінку, яка, побачивши як під час аборту дитина в лоні матері намагалася вберегтися, переосмисливши все своє життя, почала боронити ненароджених дітей. В результаті героїня стала активісткою руху "За життя".

Смерть, що дає життя!

Цикл програм "Правди віри" продовжився темою зішестя Ісуса Христа до відхлані.

"Ви такі молоді, усиновіть дитину! - Порадили нам отці-францисканці після безрезультатного 15 річного очікування власного чада". - Дмитро та Світлана Пилипчуки

Гостями програми "Рецепти життя" була сім'я Пилипчуків  (парафія Народження Пресвятої Діви Марії, село Мацьківці, Хмельницького району). Подружжя переживало важкі часи, очікуючи на власну дитину. Весь цей час вони не втрачаючи надію продовжували лікуватися і молитися. Дякуючи духовним отцям, сім'я наважилася усиновити двох дітей.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2019

Місяць, що минув, був плідним на молитви та підтримку Радіо Марія, адже 9-11 квітня відбувався Маріафон — спеціальний радіомарафон, під час якого ми просили заступництва Богородиці для Її радіо...

"Маємо шукати насамперед Ісуса, а не чудеса" - коментар Євангелія дня

Після того, як Ісус нагодував п’ять тисяч людей, учні побачили Його, як ішов морем. А наступного дня юрба, яка стояла на другому боці моря, побачила, що іншого човна там не було, крім одного, і що Ісус не входив до човна зі своїми учнями, а відправилися лише самі Його учні. 

"Кар'єра для Пилата була всім, тому не знайшлося місця Істині", - отець Кшиштоф Пельц

Продовжуючи цикл "Церква - є нашим домом", священник розповідав про дім Пилата.

"Нам хочуть заморочити голову!" - Отець Олександр Чумаков про тих, хто звинувачує Папу Франциска у єресі

Обговорили важливі теми за минулий тиждень: Річницю Голокосту 1933-1945 років, пієтетного ставлення росіян до Сталіна, 5-ту річницю трагедії в Одесі, архієпископа Петра Мальчука і відомого українського актора Миколу Яковченка.

"Я є дорога, правда і життя" - коментар Євангелія дня

Ісус промовив до Томи: «Я – путь, істина і життя! Ніхто не приходить до Отця, як тільки через мене. Якщо б ви мене пізнали, то й Отця мого пізнали б. Відтепер знаєте його і бачили». 

Діалог Пресвятої Діви Марії з Архангелом Гавриїлом

Ірена Сашко, маріолог, доктор екуменічного богослов’я, філолог продовжує розкривати постать Пресвятої Діви Марії.

"Рана мироточила кров'ю і водою 43 рази!" - Еліас Сасін

4-го травня до Києва (17:30, прокафедральний собор святого Олександра) прибуде саркофаг з мощами святого Шарбеля.  Маронітська спільнота в Україні планує проводити паломництво зі свідченням чуда за посередництвом святого Шарбеля над ліванцем Ремоном Надіром. В часі молитви на руці молільника з'явився вогняний знак, який починаючи від 1994 року кривоточив 43 рази! Розповідає організатор заходу - засновник маронітської спільноти в Україні.

"Йосип багато мовчав, не тому, що йому не було чого сказати!" - Отець Кшиштоф Бузіковський

Настоятель Санктуарію святого Йосипа у місті Гнівань говорив про віру земного батька Ісуса Христа.

"Міжрелігійні стосунки в Ізраїлі залишають бажати кращого. Те саме стосується цін на квартири, продукти і рівень зарплат. Нам до Європи ще далеко!" - Олексій Желєзнов

9 травня Держава Ізраїль святкуватиме День Незалежності. Про всі аспекти життя на Землі Обіцяній говорили з відомим воєнним експертом та блогером.

"З любові до Христа - маємо інколи обирати найбільші прикрості", - отець Віталій Козак

Священик продовжив цикл програм присвячених книзі святого Йоана від Христа "Сходження на гору Кармель".

Оксана Семенець: "Ми не можемо вийти з Церкви, обтрусити ноги і змішатися з світом!"

Гостею програми була координатор Християнської Соціальної Платформи.

"Ми не забуваємо брати із собою смартфон, на відміну від Біблії", - отець Юрій Зелінський

Священик говорив про дружбу з Богом вконтексті циклу програм про стратегію євангелізації.

Тиврів - місто чудес!

Отець Рафал Стжижевський - настоятель парафії святого Архангела Михаїла розповів про дивовижне місто, в якому відбувалося багато знаків Божої присутності. Сьогодні Тиврів відомий християнськими молодіжними зустрічами, які регулярно звертають на себе увагу вірників зі всієї України. Священик запросив на черговий захід - 4 травня відбудуться Марійні Дні! Формаційна аудиція покликана зосередити учасників довкола теми подружжя.

"Я б вам не радив нюхати святих! - Відповів кардинал Любомир Гузар на моє пафосне запитання про аромат святості". - Отець Олександр Чумаков про Благодатний вогонь, Туринську Плащанницю і страждання, як дар

В динамічному ефірі обговорили проблемні питання щодо спільного календаря, наслідків прийняття закону про державну мову та вірогідної анексії Донбасу.

Що насправді сказала Богородиця дітям у Фатімі?

В новому циклі програм священик говорить про Розарій. В конкретному ефірі мова пішла про Фатімські об'явлення у яких Богородиця особливо просила молитися Вервицю за спасіння людей від облуди комунізму, який ширився Росією на увесь світ.

"Ворожіння на чаї - древній і дуже небезпечний китайський спосіб віщування", - отець Сворад Дуда

Священик застерігає займатися магічними ритуалами, які ведуть до рушійних наслідків.

"Закинути сіті праворуч" - коментар Євангелія дня

Того часу Ісус явив себе знову учням біля Тиверіадського моря. А явив так: були разом Симон-Петро й Тома, прозваний Близнюком, і Натанаїл, який був з Кани Галілейської, і сини Зеведеєві, й інші два Його учні. Каже їм Симон-Петро: «Іду рибу ловити!» 

Хресна дорога з Радіо Марія

Оригінальна молитва хресної дороги написана та зачитана редакторами Радіо Марія.

Які наслідки другого народження мови?

Верховна Рада ухвалила закон про функціонування державної мови. Його розгляд у парламенті тривав майже 2 місяці.

Отець Юстин Бойко про Пасху, мову, моральні цінности політиків і те, за яких умов погодився б стати духівником Путіна (+текст)

Говорили про свято Пасхи, вірогідність спільного календаря, та видачу паспортів РФ на Донбасі.

Глава УГКЦ Святослав Шевчук про Пасху, відмови від передвиборчих обіцянок політиків та перше чудо за посередництвом Блаженнішого Любомира Гузара

У великому інтерв'ю Його Блаженство відповів на ряд запитань, які стосуються сьогодення: грядущої Пасхи за юліанським календарем, виборів в Україні та стосунків з ПЦУ після ситуації довкола прощі до Софії Києвської.


"Світовий мир опирається на силі, Христос же говорить про інші речі", - отець Міхал Бранкевич

Продовжуючи цикл катехез про блаженства, в цій програмі говорили на тему сьомої заповіді "Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться". 
Катехит пояснював, що таке правдивий мир і від кого він походить, а також яка різниця між миром людським та миром Божим.