Слухати Радіо

Зараз в ефірі

05:00

Головред

В ефірі

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та поздоровлень

13:00

Голос народу, голос Божий

14:00

Духовні читання

14:20

Обережно, магія!

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

"Путін - зле закінчить! Але, молимось, щоб Господь дав йому розкаяння!", - Отець Олександр Чумаков (+текст)

В об'єктиві нашої  програми було дві теми: обгрунтованість воєнного стану і спільний календар для святування Різдва і Пасхи.

"Момент пробудження життя - відбився і на традиції писання писанок до Різдва" - Зоя Сташук

  Ми всі звикли вважати, що писанки - традиційний атрибут саме великодніх свят. Але, виявляється, не все так просто. Зоя Вікторівна Сташук - майстриня з писанкарства, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений майстер народної творчості України розповіла про традицію різдвяної писанки.

"Кожен, хто прагне зрозуміти, що таке містика - має прочитати цю книгу", - отець Віталій Козак

Священик підбив певні підсумки книги святого Йоана від Христа "Сходження на гору Кармель"

"Людина насправді володіє лише тим, до чого не прив'язана", - отець Петро Лопатинський

Чергова програма від отця Петра Лопатинського, присвячена гріху сріблолюбства. Під час ефіру автор говорить про залежність від речей.

Тріо Трьохсвятительської Духовної Семінарії завітали на Різдво до студії Радіо Марія зі своїм новим альбомом "Засвіти, зірко"

До студії Радіо Марія на Різдво завітали брати семінаристи Київської Трьохсвятительської Духовної семінарії. Вони презентували різдвяний альбом колядок "Засвіти, зірко". 
Поміж колядками кожен з присутніх розповів свою різдвяну історію.

"Різдво - це найбільша революція в історії космосу", - маріолог Ірена Сашко

В переддень Урочистості Різдва Христового в денній катехезі разом з автором програми Іреною Сашко говорили про те як Слово може стати тілом

"Ісус народжується на землі, щоби ми народилися в небі" - коментар Євангелія дня

У той час Ісус сказав своїм Апостолам: «Стережіться людей, бо видаватимуть вас на суди і по своїх синагогах будуть вас бичувати; поведуть вас заради Мене до володарів і царів для свідчення і їм, і язичникам. Коли ж видаватимуть вас, не журіться, що і як казати: дасться вам в ту хвилину, що казати, бо не ви будете говорити, а Дух Отця вашого, котрий говорить у вас. Брат брата видаватиме на смерть і батько дитину; і повстануть діти проти батьків, і вбиватимуть їх. Вас будуть усі ненавидіти за Моє Ім’я, але хто вистоїть до кінця, той спасеться».

Нунцій Клаудіо Гуджеротті: "Бог хоче говорити з людиною!"

Архієпископ сьогодні (25 грудня) в часі святкової літургії виголосив проповідь у конкатедральному соборі святого Олександра

Єпископ Віталій Кривицький: "Христос приходить в цей світ, щоб ми не відчували себе сиротами"

Різдвяна гомілія ординарія Київсько-Житомирської дієцезії проказана 24 грудня у конкатедральному соборі святого Олександра (фото: ewtn.org.ua)

"Хлів у якому народився Ісус Христос - символізує наше серце", - Сергій Іваницький

Сьогоднішнє Євангеліє (Лк 2, 15-20) надає нам безліч символів, які дають змогу зрозуміти містерію Різдва

Папа: "Нехай Новонароджений Господь принесе полегшення любій Україні, яка прагне досягти тривалого миру"

В сьогоднішньому святковому посланні Urbi et Orbi Папа особливим чином згадав про Україну

Владика Ян Собіло: "Найбільшу близькість нечистого відчуваєш тоді, коли чуєш, що маєш право на задоволення, так само, як інші" (+текст)

У третій день реколекцій єпископ говорив про Святе сімейство, співав годинки і щиро ділився душпастирським досвідом.

"Ми маємо величезну владу сказати Богу: "Так, або ні", - отець Лаврентій Жезіцький

Священик говорив про Адвент, Різдво Христове в контексті зустрічі Діви Марії і Єлизавети

"Моя мама була дуже віруючою. Народила 10 дітей, я наймолодший. Для мами Господь був самим головним в житті - вона вимолила все що ми мали" - поділився владика Ян Собіло

Разом зі слухачами Радіо Марія єпископ Ян Собіло роздумував про Святі Тайни в контексті родини. Розглянули Тайни: Хрещення, Миропомазання, Причастя, Єлеопомазання, Священства та Подружжя. Як ці Таїнства Церкви ми маємо прийняти в наших домівках та подружжях.

Владика Мар'ян Бучек: "Нас було 5 дітей в родині, у сусідів по 10 і 12! Всі чудово жили, ніхто не нарікав і всім вистачало рівно настільки, наскільки було потрібно!"

Його преосвященство мав проводити реколекції на Радіо Марія, але травма ноги завадила цим планам. Не дивлячись на таку обставину, його преосвященство увійшов в ефір та розповів про проблему родин в Україні і Папу Франциска

Якщо знаєш, що не хочеш одружуватись з цією особою, залиш її. Бо інакше ти крадеш її час!

Пан Антун Лісєц продовжує інформувати про дошлюбну чистоту, цнотливість та наводить моральні, психологічні, біологічні пояснення, чому не можна провадити сексуальне життя до шлюбу, який Господь благословить на все життя

Пророцтва про Емануїла в Книзі пророка Ісаї

Продовжуємо катехези з о.Володимиром Кусьнежем в циклі "Постаті Старого заповіту". Говоримо про пророка Ісаю.

"Почув багато цікаво від відомого екзорциста отця Яна Білецького про Фен-шуй!" - отець Сворад Дуда

Кожної суботи, о 14:20 на Радіо Марія, священик застерігає слухачів від демонських практик. В цей раз мова пішла про Фен-шуй - містичне вчення про гармонію людини і Всесвіту, яке бере свій початок з Китаю.

"Більшою частиною РПЦ увійде в Православну Церкву в Україні. А інша частина, стане реліктовою", - отець Олександр Чумаков (+текст)

Поговорили про Адвент, щойно прийняту постанову ВРУ про перейменування УПЦ МП в РПЦ, призначення 2019 роком Роком сім'ї та причини зречення священства

"Вагітна жінка на вечорницях "виливала віск" і в цей момент в дитину, яку насила під серцем, вселився біс", - єпископ Ян Собіло

На Радіо Марія розпочалися трьохденні реколекції, котрі провадить єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло. Темою передріздвяних "Духовних вправ" є "Родина". Першого дня реколектант роздумував над тим, як сім'я має готуватися до народження дитини. Владика також наголосив, як себе має поводити матір, яка виношує дитину, що вона може вживати в їжу, та відвудування, яких заходів не піде на користь новонародженій дитині.

За аборти виступають ті, хто вже встиг народитися, - катехеза отця Романа Казьмерчака

Священик продовжив говорити про Захист життя в контексті енцикліки Йоана Павла ІІ

Чому так мало відомо про новообраного предстоятеля ПЦУ Митрополита Епіфанія?

В програмі "Захристія" підсумовували подію Православного Обє'днавчого Собору, який відбувся 15 грудня в соборі Софії Київської. Експертом програми в цьому питанні був богослов і релігієзнавець Ілля Бей. Спікер пояснив своє власне бачення цієї ситуації та дав певні прогнози. Важливо зазначити, що гість програми мав нагоду навчатися разом із Владикою Епіфанієм в Київській Православній Богословській Академії.

"Диявол від самого початку не злюбив людей, адже знав, що Бог прийме людську натуру", - отець Олександр Халаїм

В денній катехезі продовжували говорити про четверту правду віри. Автор цього разу зупинився над темою: "Божий Син приходить в родині і освячує працю".

"Чому священик Захарія боявся ангела?" - коментар Євангелія дня

За днів Ірода, царя Юдеї, був один священик на ім’я Захарія, з денної черги Авії, та його жінка з дочок Аарона, а ім’я її – Єлизавета. Вони обоє були праведні перед Богом, ходячи непорочно у  всіх Господніх заповідях і наказах. Та не мали вони дитини, бо Єлизавета була неплідна, й обоє постаріли в днях своїх. 

"Для мене спілкування з дітьми є особливим" - каже дитячий хірург Соломія Семенів

  Соломія Семенів - лікар-інтерн, дитячий хірург; інструктор з домедичної домопоги для дітей та дорослих в програмі "Рецепти життя" поділилась власним досвідом як творити добрі справи.