Слухати Радіо

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

Зцілення: що треба знати?

Що таке хвороба та як Бог дивиться на уздоровлення? Третя програма про дари надприродного зцілення. Гість ефіру душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський. Серія катехиз про дари сили.
ЗЦІЛЕННЯ. Що треба знати?
ХВОРОБА – це зародок смерті. Хвороба призводить до смерті. Хвороба з'являється проти нашої волі. Тому Господь Ісус зцілював усіх, хто приходив до Нього, зцілював усіх, хто перебував під тиском хвороби і хто перебував під тиском (якимось володінням) диявола. 

Явне зцілення неспроможне здійснитися до того часу, поки дух, що став причиною цієї хвороби, не покине людини. Спочатку треба розібратися з конкретним духом немічі та хвороби, тобто з коренем проблеми, з можливою причиною хвороби і тільки потім молитися за зцілення. Насамперед нам необхідно пізнати істинне джерело захворювання, а лише потім зруйнувати його прояви, його симптоми. Ми повинні намагатися отримати діагноз захворювання так у фізичному, як і духовному плані. Якщо ви не отримали діагноз про можливі духовні причини хвороби, то коли молитиметеся про зцілення, швидше за все зникнуть лише симптоми хвороби, наприклад астми, раку, артриту, хронічних чи родових захворювань, тощо та хвороба колись повернеться.Бог прагне зцілити Вас! Просто довіртеся Йому, довіртеся Його Слову і … прийміть Його Дар зцілення.

У Біблії сказано, що зцілення є частиною Божої природи. Ось у Книзі Виходу (15,26) Він відкрився людям, як Ягве-Рафа, тобто Господь наш ЦІЛИТЕЛЬ.

В Євангелії від Матвія (14,14) сказано, що спонукало Ісуса зцілювати хворих. Це було велике співчуття до знедолених, це була досконала любов до стражденних. «Ісус побачив багато народу, і змилосердивсь над ними, і їхніх слабих уздоровив.» Бог проявляє милосердя, тому що Він завжди добрий.  Милосердя — це діяльне прагнення допомогти кожному, хто має в цьому потребу. Це є втіленням високої любові до людини, яка такої благодаті не в змозі заслужити. .Тому й зцілення завжди є проявом Божої ласки, Божого милосердя.

Господь хоче кожного з вас зцілити, тому що Він сьогодні такий самий, яким був тоді на землі. Така Його воля. « Ісус Христос учора, сьогодні й навіки Той Самий!» (Євреям 13,8)

«Кара, що нас спасає, була на ньому, і його ранами ми вилікувані.» (Ісая 53,5)За допомогою медицини можна довести, що говоріння іншими мовами ПОЗИТИВНО ЗМІНЮЄ НАШ МОЗОК, ПІДСИЛЮЄ НАШУ ІМУННУ СИСТЕМУ, РОБИТЬ НАС ЕМОЦІЙНО БІЛЬШ СТАБІЛЬНИМИ.

ЛЮДИ, ЯКІ РЕГУЛЯРНО МОЛЯТЬСЯ НА ІНШИХ МОВАХ РІДШЕ СТРАЖДАЮТЬ ВІД МЕНТАЛЬНИХ РОЗЛАДІВ, АНІЖ ЛЮДИ, ЯКІ НЕ МОЛЯТЬСЯ ІНШИМИ МОВАМИ.

Дослідження Університету Пенсільванії говорить, що ЛОБОВА ЧАСТКА МОЗКУ НЕ ПРАЦЮЄ, КОЛИ ЛЮДИНА МОЛИТЬСЯ У СВЯТОМУ ДУСІ НА ІНШИХ МОВАХ. Іншими словами: МОВНИЙ ЦЕНТР МОЗКУ НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД КОНТРОЛЕМ СУБ'ЄКТІВ, ЯКІ ГОВОРЯТЬ ІНШОЮ МОВОЮ.» Це доводить, що молитовний дар інших мов не від мозку, а від Божого Духа.

Наукові тести доктора медицини Карла Пітерсона на Університеті Орала Робертса в Тулсі в штаті Оклахома стверджують, що ЯКЩО РЕГУЛЯРНО ТА ДОВГО МОЛИТИСЯ НА ІНШИХ МОВАХ (не просто 15 секунд або кілька хвилин і не кілька разів на тиждень), то мозок визволяє дві хімічні речовини, які направляються в нашу імунну систему та зміцнюють її на 35 - 40 відсотків!

Говоріння іншими мовами РОБИТЬ НАС СТАБІЛЬНІШИМИ В ЕМОЦІЙНОМУ ПЛАНІ.У День П'ятидесятниці БОГ ЗЦІЛИВ НАШУ МОВУ, даруючи нам пряме спілкування зі Святим Духом через молитву іншими мовами. Це для того, щоб ми мали прямий зв'язок із райським деревом вічного життя.

Душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський. Серія катехиз про дари сили.

Слухати інші програми 


"Найбільша трагедія сучасної людини — те, що вона втратила здатність стояти навколішки" - архієпископ Фултон Шін

"Найбільша трагедія сучасної людини — те, що вона втратила здатність стояти навколішки" - архієпископ Фултон Шін

Представниця видавництва «Святого Павла» Юлія Берт розповідає про новинку – книгу американського архієпископа Фултона Джона Шіна «Шлях до миру серця». За словами Юлії, ця книга допомагає віднайти джерело надії у складні й темні періоди життя. Автор ділиться духовною мудрістю, яка не втрачає актуальності, попри час. Також Юлія Берт зачитує деякі цитати з творчості Шіна – автора понад 60 книг, багато з яких уже перекладені українською мовою.

2025-07-11 00:00:00
Хто такі вбогі духом? На кого я покладаюсь у житті?

Хто такі вбогі духом? На кого я покладаюсь у житті?

У межах циклу катехиз на тему восьми блаженств о. Григорій Рассоленко заглиблюється у Слово першого блаженства – «вбогі духом» – і запрошує до роздумів. Важливо розуміти, що вбогий, за словами отця, не означає бідний матеріально.
2025-07-10 00:00:00
"Нічого немає більшого, ніж бути дитиною Бога", - о.Леонід Міхалець

"Нічого немає більшого, ніж бути дитиною Бога", - о.Леонід Міхалець

В ефірі брат-капуцин Леонід Міхалець, священник римсько-католицької парафії у місті Красилів. Темою катехитичної науки є протиставлення християнського персоналізму сучасному індивідуалізму. Головна думка отця Леоніда полягає в тому, що кожна людина покликана стати дитиною Божою і увійти в життя Бога – а це можливо лише через любов. Християнський персоналізм, на його думку, не знецінює особистість, але навпаки – розкриває її гідність у спільноті та у взаєминах любові з Богом та ближніми.

2025-07-10 00:00:00
"Жінки, вертайтеся до жіночності", - о.Віталій Козак

"Жінки, вертайтеся до жіночності", - о.Віталій Козак

У програмі отця Віталія Козака розглядається тема чутливості, інтуїції та внутрішньої цілісності жінки. Саме ця остання якість, як наголошує священник, і є проявом так званого «жіночого генія». Автор звертає увагу на приклади святих жінок, які зуміли повноцінно розкрити та втілити ці риси у своєму житті. На його думку, в сучасному світі особливо важливо, щоб жінка не втратила своєї жіночності та духовної глибини.

2025-07-09 00:00:00
Як говорити з дітьми про ангелів?

Як говорити з дітьми про ангелів?

З дітьми потрібно говорити про віру серйозно — так само, як і з дорослими. У катехезі сестра Юлія Заводовська зі Згромадження Сестер від Ангелів (м. Вінниця) ділиться порадами, як доступно й водночас глибоко вести розмову з дітьми про ангелів. 

2025-07-09 00:00:00