Слухати Радіо

Зараз в ефірі

03:00

Меса

В ефірі

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

Зцілення: що треба знати?

Поділитись з друзями
Що таке хвороба та як Бог дивиться на уздоровлення? Третя програма про дари надприродного зцілення. Гість ефіру душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський. Серія катехиз про дари сили.
ЗЦІЛЕННЯ. Що треба знати?
ХВОРОБА – це зародок смерті. Хвороба призводить до смерті. Хвороба з'являється проти нашої волі. Тому Господь Ісус зцілював усіх, хто приходив до Нього, зцілював усіх, хто перебував під тиском хвороби і хто перебував під тиском (якимось володінням) диявола. 

Явне зцілення неспроможне здійснитися до того часу, поки дух, що став причиною цієї хвороби, не покине людини. Спочатку треба розібратися з конкретним духом немічі та хвороби, тобто з коренем проблеми, з можливою причиною хвороби і тільки потім молитися за зцілення. Насамперед нам необхідно пізнати істинне джерело захворювання, а лише потім зруйнувати його прояви, його симптоми. Ми повинні намагатися отримати діагноз захворювання так у фізичному, як і духовному плані. Якщо ви не отримали діагноз про можливі духовні причини хвороби, то коли молитиметеся про зцілення, швидше за все зникнуть лише симптоми хвороби, наприклад астми, раку, артриту, хронічних чи родових захворювань, тощо та хвороба колись повернеться.Бог прагне зцілити Вас! Просто довіртеся Йому, довіртеся Його Слову і … прийміть Його Дар зцілення.

У Біблії сказано, що зцілення є частиною Божої природи. Ось у Книзі Виходу (15,26) Він відкрився людям, як Ягве-Рафа, тобто Господь наш ЦІЛИТЕЛЬ.

В Євангелії від Матвія (14,14) сказано, що спонукало Ісуса зцілювати хворих. Це було велике співчуття до знедолених, це була досконала любов до стражденних. «Ісус побачив багато народу, і змилосердивсь над ними, і їхніх слабих уздоровив.» Бог проявляє милосердя, тому що Він завжди добрий.  Милосердя — це діяльне прагнення допомогти кожному, хто має в цьому потребу. Це є втіленням високої любові до людини, яка такої благодаті не в змозі заслужити. .Тому й зцілення завжди є проявом Божої ласки, Божого милосердя.

Господь хоче кожного з вас зцілити, тому що Він сьогодні такий самий, яким був тоді на землі. Така Його воля. « Ісус Христос учора, сьогодні й навіки Той Самий!» (Євреям 13,8)

«Кара, що нас спасає, була на ньому, і його ранами ми вилікувані.» (Ісая 53,5)За допомогою медицини можна довести, що говоріння іншими мовами ПОЗИТИВНО ЗМІНЮЄ НАШ МОЗОК, ПІДСИЛЮЄ НАШУ ІМУННУ СИСТЕМУ, РОБИТЬ НАС ЕМОЦІЙНО БІЛЬШ СТАБІЛЬНИМИ.

ЛЮДИ, ЯКІ РЕГУЛЯРНО МОЛЯТЬСЯ НА ІНШИХ МОВАХ РІДШЕ СТРАЖДАЮТЬ ВІД МЕНТАЛЬНИХ РОЗЛАДІВ, АНІЖ ЛЮДИ, ЯКІ НЕ МОЛЯТЬСЯ ІНШИМИ МОВАМИ.

Дослідження Університету Пенсільванії говорить, що ЛОБОВА ЧАСТКА МОЗКУ НЕ ПРАЦЮЄ, КОЛИ ЛЮДИНА МОЛИТЬСЯ У СВЯТОМУ ДУСІ НА ІНШИХ МОВАХ. Іншими словами: МОВНИЙ ЦЕНТР МОЗКУ НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД КОНТРОЛЕМ СУБ'ЄКТІВ, ЯКІ ГОВОРЯТЬ ІНШОЮ МОВОЮ.» Це доводить, що молитовний дар інших мов не від мозку, а від Божого Духа.

Наукові тести доктора медицини Карла Пітерсона на Університеті Орала Робертса в Тулсі в штаті Оклахома стверджують, що ЯКЩО РЕГУЛЯРНО ТА ДОВГО МОЛИТИСЯ НА ІНШИХ МОВАХ (не просто 15 секунд або кілька хвилин і не кілька разів на тиждень), то мозок визволяє дві хімічні речовини, які направляються в нашу імунну систему та зміцнюють її на 35 - 40 відсотків!

Говоріння іншими мовами РОБИТЬ НАС СТАБІЛЬНІШИМИ В ЕМОЦІЙНОМУ ПЛАНІ.У День П'ятидесятниці БОГ ЗЦІЛИВ НАШУ МОВУ, даруючи нам пряме спілкування зі Святим Духом через молитву іншими мовами. Це для того, щоб ми мали прямий зв'язок із райським деревом вічного життя.

Душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський. Серія катехиз про дари сили.

Слухати інші програми 


Відгуки

Історія Ноя: чому Бог допускає катастрофи?

Історія Ноя: чому Бог допускає катастрофи?

Дванадцята катехиза із серії програм "Святий Іриней. Доказ апостольського проповідування". Роздумуємо над 19-21 пунктом Епідейксису: "Ной". Автор програми — отець Енріке Лопес Імбернон.

"Дійте та не бійтеся помилок, адже вони мають бути", - отець Петро Тереля

"Дійте та не бійтеся помилок, адже вони мають бути", - отець Петро Тереля

"Сьогодні маємо три фронти: духовний, волонтерський та фронт майбутнього. Перемогти нам допоможе наполегливість", — говорить священник Мукачівської греко-католицької єпархії, адміністратор парафії Пресвятої Євхаристії в селі Верхні Ворота Мукачівського району (Воловецький деканат), отець Петро Тереля.
Авраам був ТАКОЮ ж людиною, як і ми

Авраам був ТАКОЮ ж людиною, як і ми

Піар-менеджер Видавництва Святого Павла, пані Юлія Берт презентує нову книгу отця Аркадіуша Пасьніка "Авраам".
Йти до всіх народів: Про важливість служіння та розпізнання покликання розповідає брат Микола Орач

Йти до всіх народів: Про важливість служіння та розпізнання покликання розповідає брат Микола Орач

"Зробіть перший крок. Очищуйте свої наміри від гріха іспитом сумління та сповіддю". Про служіння та покликання розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
"Ікона - це дуже потужний спосіб євангелізації, а написати ікону не так складно", - о.Андрій Стебівка

"Ікона - це дуже потужний спосіб євангелізації, а написати ікону не так складно", - о.Андрій Стебівка

Катехезу, присвячену богослов’ю ікони в католицькій традиції, на Радіо Марія проводить отець Андрій Стебівка із Закарпаття. Священник володіє особливим даром — він пише ікони. У програмі отець Андрій розповідає про свої перші кроки на шляху іконописця. Він підкреслює, що для нього іконопис — це спосіб виразити любов, а також через ікону він євангелізує.