Слухати Радіо

Зараз в ефірі

02:50

Біблійні читання

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

"Коли переживаєте тяжкі наслідки хвороби - зверніться до священника", - отець Микола Орач

Поділитись з друзями
"Я знаю багато випадків, коли людина, після обряду єлеопомазання отримувала надію та прощення гріхів, зʼявлялися духовні та душевні сили. Отже, виходом із тяжкого стану можуть стати: Слово Боже, Церква, спілкування з християнами та Єлеопомазання". Брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
Серед народу прийнято говорити тільки про хороше, щоб не накликати біду розмовами про погане. Але, на мою думку, уникання складних тем тільки шкодить людині. Сьогодні, поговоримо про переживання хвороби, болю, страху та інших тяжких станів.

Психологи кажуть, що боротьба з недугою розпочинається в духовному світі людини. Отже, зосередимося на Біблії та дізнаємося, що про це говориться у Книзі книг. Слово Боже часто поєднує хворобу з гріхом. У старозавітних текстах бачимо, як автори в тяжкому стані благають Господа про помилування та прощення.

У Новому Завіті читаємо про зцілення Ісусом хворого. "А коли Він ішов, то побачив чоловіка, сліпого від народження. Його учні запитали Його, кажучи: Учителю, хто згрішив: він чи батьки його, що сліпим народився? Ісус відповів: Ні він не згрішив, ні його батьки, але щоб виявилися на ньому Божі діла". (Івана 9: 1-3)

Часто, в стані хвороби, люди обвинувачують Бога у своїх стражданнях. Але й через це приходить певна мудрість. І навіть складні запитання о Господа, згодом, перетворюються на пошук сенсу в житті. Відповідь на свою муку ми можемо знайти в Христі, котрий взяв на себе усі болі людства.
 
Будьте обережними та не обвинувачуйте Бога у стражданнях. У таких обставинах, моя особиста молитва стає щирішою, а багато хто тільки так починає шукати Його. Звісно, це не найкращий спосіб пошуку Христа, але ліпше Його знаходити в щасливому стані. 

Коли переживаєте тяжкі наслідки хвороби чи депресію - зверніться до священника. Я знаю багато випадків, коли людина, після обряду єлеопомазання отримувала надію та прощення гріхів, зявлялися духовні та душевні сили. Отже, виходом із тяжкого стану можуть стати: Слово Боже, Церква, спілкування з християнами та Єлеопомазання.

Читаємо в книзі Якова: "Якщо хтось із вас занедужав, то нехай покличе старійшин із церкви, щоб вони помолилися за нього, помазавши його оливою в ім’я Господнє". Якова 5:14

Брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.

Слухати інші програми:Відгуки

Як спілкуватися з духовними особами?

Як спілкуватися з духовними особами?

Часто від світських людей можна почути, що вони не знають, з чого розпочати розмову з духовною особою, і взагалі, як з нею вести діалог. Сестра Наталя Вакулішина в програмі "У Ваших намірах" розвінчує стереотипи, пов'язані з представниками духовного світу, і радить просто бути собою.
Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Про об'явлення Діви Марії в Руанді, розповідає Духовний отець семінарії у Ворзелі, Григорій Рассоленко.Дар надприродного зцілення

Дар надприродного зцілення

Розпочинаємо серію катехиз про дари сили. У цій програмі дізнаємося про дар надприродного зцілення. Гість ефіру - душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.
Ми не відчуваємо спеки, лише радість!

Ми не відчуваємо спеки, лише радість!

Група паломників на чолі з отцем Збігнєвом Савчуком ділиться переживанням від прощі до Бердичівської Божої Матері.
"При знесиленні опирайтеся на цінності та сенси життя", - отець Олег Саламон

"При знесиленні опирайтеся на цінності та сенси життя", - отець Олег Саламон

Як не вигоряти та де брати сили для життя? На запитання відповідає психолог, психотерапевт, отець Олег Саламон. Парафія Святого Архангела Михаїла. м. Львів, Малехів.