Слухати Радіо

Зараз в ефірі

02:00

Катехиза

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

Пошана та зневага. Ми маємо поважати людей, які не відвідують Церкву, - отець Міхал Бранкевич

Поділитись з друзями
Про прояв поваги та зневаги розповідає отець Міхал Бранкевич
Повага - це нормальне вираження визнання та пошани до людини та її діяльності. Але повага може бути й небезпечною та привести до надмірної гордості людини.
Ми маємо пам'ятати, що несемо образ Ісуса Христа. Особливо це стосується священників, які повинні усвідомлювати, що вони публічні особи та постійно перебувають під спостереженням інших, - розповідає отець Міхал Бранкевич.


Зневага. Про людей, які згіршують інших Христос говорить, що краще такій особі почепити камінь на шию та кинутися в море. Інколи, до парафії приходять люди на підпитку. Їх можна осудити, але насправді вони також потребують поваги, адже саме випивши алкоголь мають відвагу прийти до Церкви та покаятися.

Суспільство знає нас як католиків - людей, які мають моральний кодекс та ведуть себе згідно з Божим Законом. Ми своєю поведінкою можемо привести до Христа, а також можемо стати й причиною їхнього згіршення.

Самоповага. Це важлива якість, яка формує почуття власної гідності. Часом людина не поважає себе та порушує правило самоповаги. Я зустрічав деяких священників, які своєю поведінкою, словами, зневажають себе оцінюючи негативно інших. Християнин має шанувати та пишатися що він католик, а також одночасно має поважати інших. Не забувайте, що ви Божі діти.


Завищена самооцінка веде до гордині. Тому тут варто бути уважним щодо себе. Якщо я осуджую інших людей, що вони не ходять до Церкви чи не такі як я, то це знак мого падіння.


Усвідомлення, що я Божа дитина породжує в мені вдячність та радість і відповідно з'являється повага до інших. А коли знецінюють вас, Церкву чи те, що ви любите - важливо зберігати спокій. У такому випадку просіть у Господа покори, щоб перебувати без злих почуттів та ненависті.

Ісус Христос говорив: "Блаженні переслідувані". Тут варто відноситися спокійно до проявлення інших людей. Нагадуйте у подібних ситуаціях, коли вас засуджують чи обвинувачують, що Христос у таких випадках був покірним та спокійним.

Отець Міхал Бранкевич

Слухати програми на тему повага та зневага
Як поводити себе з людьми інших конфесій
Жінці важлива увага, а чоловіка - повага
Якщо не слухаємо ближнього то чи зможемо чути Бога?
Стан безпорадності призводить до смерті
Завдання Церкви. 



Відгуки

"Не відпускайте Розарій з рук та єднайтеся з Богом у безнадії", - брат Збігнєв Савчук

"Не відпускайте Розарій з рук та єднайтеся з Богом у безнадії", - брат Збігнєв Савчук

Про надію на підставі псалма 126 розповідає брат Збігнєв Савчук з ордену братів менших капуцинів (м. Красилів). "Навіть при безнадії та в сльозах продовжуйте читати Біблію. Великою підтримкою є щоденна участь у Службі Божій".
"Чоловік перестав пити коли я змінила своє занедбане життя" - свідчення спільноти Ал-Анон

"Чоловік перестав пити коли я змінила своє занедбане життя" - свідчення спільноти Ал-Анон

Як система 12 кроків допомогла кардинально покращити власне життя розповідає пані Софія - членкиня спільноти Ал-Анон. "Змінити в своїй поведінці те, що тільки погіршує ситуацію, і знайти здоровий спосіб реагування на проблему – це цілком реальні завдання. Збори Ал-Анон дають можливість вчитися на досвіді інших людей, які стикалися зі схожими проблемами".



"Тотальне марновірство та забобони - супутники тяжких періодів", - отець Микола Орач

"Тотальне марновірство та забобони - супутники тяжких періодів", - отець Микола Орач

"Забобонні люди схильні до інфантильності, адже так зручно перекласти власну відповідальність на стихії, явища та інші чинники". Про марну віру та магічне мислення розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль. 
"Символ віри допомагає розпізнати чи ми належимо до Церкви Христової", - отець Григорій Рассоленко

"Символ віри допомагає розпізнати чи ми належимо до Церкви Христової", - отець Григорій Рассоленко

"Перший, Апостольський символ віри було прийнято на Єрусалимському соборі",- духовний отець семінарії у Ворзелі, Григорій Рассоленко.
"Школа Марії - це школа Любові, це справа Божа", -  Юлія Скубій.

"Школа Марії - це школа Любові, це справа Божа", - Юлія Скубій.

Як я переживаю своє учнівство? Як я переживаю любов Божу? Як я переживаю свій гріх? Про Божу справу, зцілення і "світло зсередини" на Школі Марії розповідає відповідальна за Київську філію ШХЖіЄ Юлія Скубій.