Слухати Радіо

Зараз в ефірі

22:40

Житія святих

В ефірі

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

"Сьогодні, найнебезпечнішим місцем для людини є ліжко", - отець Григорій Рогацький

Поділитись з друзями
"Не нарікай на темряву - запали свічку!" Про Боже милосердя в період Пасхи розповідає отець Григорій Рогацький зі згромадження Воплоченого Слова, місто Івано-Франківськ, УГКЦ. 
Завдяки смерті та Воскресінню Ісуса Христа ми можемо черпати Боже милосердя. Співаючи "Христос Воскрес із мертвих" ми проголошуємо підняття людини зі смерті. Що ж змінює в особі Воскресіння Христове? В Євангелії ми читаємо, що учні були розчарованими та страшилися від розп'яття Спасителя. Основним же даром жертви Ісуса Христа є утвердження нас у вірі. Саме через лагідність Божого милосердя ми стаємо учнями Христовими.

Крокуючи за Христом, через обставини життя ми можемо зупинитися. Учні також зупинялися коли прийшли страждання, вони зрадили та відреклися Христа. Як каже Іван: "Апостоли були закритими через страх перед юдеями".

В час випробувань ми можемо переживати сумніви та зневіру
... саме сюди приходить Христос. Він бачить та досвідчує нашу жорстокість, слабкість та зневіру. Насправді, такі наші принципи - це зконструйований нами ж хрест. Вони (ці принципи) приносять біль Господу. Але Він однаково приходить до людини, яка відкидає його, ще боїться та залишається сама.

Господь дарує нам своє милосердя не лише помноженням хлібів, але й смертю на хресті. Тому призначення Ісуса - закликати нас до місії та до користання Божих благ, щоб ділитися з іншими.  Саме проходячи через страх у нашому серці народжується утвердження у вірі.

Саме дотик Христа робить із Хоми невіруючого - віруючого. Христовий дотик до нас призводить до перемін для того, щоб і ми стали апостолами милосердя. Ми знаємо, що він розуміє за якими дверима ми знаходимося. Він знає всі перешкоди через котрі ми проходимо та маємо пройти.

Падіння людини - це немов довга історія туги за небом. Так людина відкриває та згадує, що вона втратила. А внизу ми можемо переосмислити своє перебування з Богом, свої болі, які зцілити може тільки Він і таким чином отримаємо Його підтримку.

Випробування - це нагода нашому народові стати рішучими у вірі та розвинути стійкість у Бозі. Щоб досвідчити милосердя рекомендую самим проявити його. Можна відвідати тих, хто втратив близьку людину та переживає сильний біль. Не обов'язково, щось говорити в цьому випадку, а можна навіть підтримати ділом чи обіймами.

Найнебезпечніше місце для людини - це ліжко.
Оскільки духовна людина не взмозі сама себе перемінити, то як же вона може змінювати когось? Тільки в смиренні ставши перед Господом ми можемо дозволити Христу її змінювати. Хтось колись сказав: "Не нарікай на темряву - запали свічку!". Тому не сходьмо до ліжка смертельного, що є нарікання, а самі вставаймо до добрих справ. Труднощі - це нагода побачити дію Бога тож зберігаймо терпеливість, як це робили багато Святих. Вони активно чекали відповіді від Бога та не стояли на місці, а діяли.

Настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ, місто Вінниця, отець Григорій Рогацький.

Слухати інші програми

Відгуки

Хто придумав Пресвяту Трійцю та як Її зрозуміти

Хто придумав Пресвяту Трійцю та як Її зрозуміти

Одна з найбільших таємниць Божого життя — це Пресвята Трійця. Церква вірить в єдиного Бога в трьох особах — Отця, Сина і Святого Духа. Отець Олексій Самсонов у своїй катехезі розповідає про таїнство Пресвятої Трійці та пояснює основи нашої віри.
Де знайти підтримку під час випробувань? - відповідає брат Микола Орач.

Де знайти підтримку під час випробувань? - відповідає брат Микола Орач.

"Все, що відбувається навколо можна порівняти із хвилями, які накривають людину. Опору, підтримку, настанову та втіху, ми можемо віднайти в Слові Божому, Службі Божій, сповіді, молитві та дотриманні інформаційної гігієни". Про мир та спокій під час випробувань розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
"Говоріть із Богом про свої рани, адже через них Він хоче вилікувати вашу душу", — отець Станіслав Свурка

"Говоріть із Богом про свої рани, адже через них Він хоче вилікувати вашу душу", — отець Станіслав Свурка

Про убогість духом розповідає настоятель парафії Пресвятої Діви Марії з гори Кармель, смт. Томашпіль, модератор руху Назаретських родин, отець Станіслав Свурка.
Як радіти в Господі у час війни? - катехиза отця Тараса Фітьо

Як радіти в Господі у час війни? - катехиза отця Тараса Фітьо

Отець Тарас Фітьо продовжує цикл сімейних катехез, коментуючи лист святого Апостола Павла до Филип'ян у якому він закликає завжди радіти у Господі.
"Апостоли подолали страх завдяки надії, яку їм дала Марія", — о. Матеуш Годек

"Апостоли подолали страх завдяки надії, яку їм дала Марія", — о. Матеуш Годек

Отець Матеуш Годек, настоятель парафії Архангела Михаїла в Павлограді, провів катехезу на Радіо Марія. Тема програми: "Марія — Мати надії". Катехеза поділена на чотири частини. У першій частині слухачі дізнаються про християнське розуміння надії, у другій — про надію в житті Марії. У третій частині священник практично пояснює, як людина може розвивати в собі християнську надію, а четверта частина катехези присвячена книзі отця Матеуша "Запитання про Марію".