Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

"Сьогодні, найнебезпечнішим місцем для людини є ліжко", - отець Григорій Рогацький

Поділитись з друзями
"Не нарікай на темряву - запали свічку!" Про Боже милосердя в період Пасхи розповідає отець Григорій Рогацький зі згромадження Воплоченого Слова, місто Івано-Франківськ, УГКЦ. 
Завдяки смерті та Воскресінню Ісуса Христа ми можемо черпати Боже милосердя. Співаючи "Христос Воскрес із мертвих" ми проголошуємо підняття людини зі смерті. Що ж змінює в особі Воскресіння Христове? В Євангелії ми читаємо, що учні були розчарованими та страшилися від розп'яття Спасителя. Основним же даром жертви Ісуса Христа є утвердження нас у вірі. Саме через лагідність Божого милосердя ми стаємо учнями Христовими.

Крокуючи за Христом, через обставини життя ми можемо зупинитися. Учні також зупинялися коли прийшли страждання, вони зрадили та відреклися Христа. Як каже Іван: "Апостоли були закритими через страх перед юдеями".

В час випробувань ми можемо переживати сумніви та зневіру
... саме сюди приходить Христос. Він бачить та досвідчує нашу жорстокість, слабкість та зневіру. Насправді, такі наші принципи - це зконструйований нами ж хрест. Вони (ці принципи) приносять біль Господу. Але Він однаково приходить до людини, яка відкидає його, ще боїться та залишається сама.

Господь дарує нам своє милосердя не лише помноженням хлібів, але й смертю на хресті. Тому призначення Ісуса - закликати нас до місії та до користання Божих благ, щоб ділитися з іншими.  Саме проходячи через страх у нашому серці народжується утвердження у вірі.

Саме дотик Христа робить із Хоми невіруючого - віруючого. Христовий дотик до нас призводить до перемін для того, щоб і ми стали апостолами милосердя. Ми знаємо, що він розуміє за якими дверима ми знаходимося. Він знає всі перешкоди через котрі ми проходимо та маємо пройти.

Падіння людини - це немов довга історія туги за небом. Так людина відкриває та згадує, що вона втратила. А внизу ми можемо переосмислити своє перебування з Богом, свої болі, які зцілити може тільки Він і таким чином отримаємо Його підтримку.

Випробування - це нагода нашому народові стати рішучими у вірі та розвинути стійкість у Бозі. Щоб досвідчити милосердя рекомендую самим проявити його. Можна відвідати тих, хто втратив близьку людину та переживає сильний біль. Не обов'язково, щось говорити в цьому випадку, а можна навіть підтримати ділом чи обіймами.

Найнебезпечніше місце для людини - це ліжко.
Оскільки духовна людина не взмозі сама себе перемінити, то як же вона може змінювати когось? Тільки в смиренні ставши перед Господом ми можемо дозволити Христу її змінювати. Хтось колись сказав: "Не нарікай на темряву - запали свічку!". Тому не сходьмо до ліжка смертельного, що є нарікання, а самі вставаймо до добрих справ. Труднощі - це нагода побачити дію Бога тож зберігаймо терпеливість, як це робили багато Святих. Вони активно чекали відповіді від Бога та не стояли на місці, а діяли.

Настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ, місто Вінниця, отець Григорій Рогацький.

Слухати інші програми

Відгуки

"Дійте та не бійтеся помилок, адже вони мають бути", - отець Петро Тереля

"Дійте та не бійтеся помилок, адже вони мають бути", - отець Петро Тереля

"Сьогодні маємо три фронти: духовний, волонтерський та фронт майбутнього. Перемогти нам допоможе наполегливість", — говорить священник Мукачівської греко-католицької єпархії, адміністратор парафії Пресвятої Євхаристії в селі Верхні Ворота Мукачівського району (Воловецький деканат), отець Петро Тереля.
Зцілення: що треба знати?

Зцілення: що треба знати?

Що таке хвороба та як Бог дивиться на уздоровлення? Третя програма про дари надприродного зцілення. Гість ефіру душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський. Серія катехиз про дари сили.
Авраам був ТАКОЮ ж людиною, як і ми

Авраам був ТАКОЮ ж людиною, як і ми

Піар-менеджер Видавництва Святого Павла, пані Юлія Берт презентує нову книгу отця Аркадіуша Пасьніка "Авраам".
Йти до всіх народів: Про важливість служіння та розпізнання покликання розповідає брат Микола Орач

Йти до всіх народів: Про важливість служіння та розпізнання покликання розповідає брат Микола Орач

"Зробіть перший крок. Очищуйте свої наміри від гріха іспитом сумління та сповіддю". Про служіння та покликання розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
"Ікона - це дуже потужний спосіб євангелізації, а написати ікону не так складно", - о.Андрій Стебівка

"Ікона - це дуже потужний спосіб євангелізації, а написати ікону не так складно", - о.Андрій Стебівка

Катехезу, присвячену богослов’ю ікони в католицькій традиції, на Радіо Марія проводить отець Андрій Стебівка із Закарпаття. Священник володіє особливим даром — він пише ікони. У програмі отець Андрій розповідає про свої перші кроки на шляху іконописця. Він підкреслює, що для нього іконопис — це спосіб виразити любов, а також через ікону він євангелізує.