Слухати Радіо

04:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

"Сьогодні, найнебезпечнішим місцем для людини є ліжко", - отець Григорій Рогацький

"Не нарікай на темряву - запали свічку!" Про Боже милосердя в період Пасхи розповідає отець Григорій Рогацький зі згромадження Воплоченого Слова, місто Івано-Франківськ, УГКЦ. 
Завдяки смерті та Воскресінню Ісуса Христа ми можемо черпати Боже милосердя. Співаючи "Христос Воскрес із мертвих" ми проголошуємо підняття людини зі смерті. Що ж змінює в особі Воскресіння Христове? В Євангелії ми читаємо, що учні були розчарованими та страшилися від розп'яття Спасителя. Основним же даром жертви Ісуса Христа є утвердження нас у вірі. Саме через лагідність Божого милосердя ми стаємо учнями Христовими.

Крокуючи за Христом, через обставини життя ми можемо зупинитися. Учні також зупинялися коли прийшли страждання, вони зрадили та відреклися Христа. Як каже Іван: "Апостоли були закритими через страх перед юдеями".

В час випробувань ми можемо переживати сумніви та зневіру
... саме сюди приходить Христос. Він бачить та досвідчує нашу жорстокість, слабкість та зневіру. Насправді, такі наші принципи - це зконструйований нами ж хрест. Вони (ці принципи) приносять біль Господу. Але Він однаково приходить до людини, яка відкидає його, ще боїться та залишається сама.

Господь дарує нам своє милосердя не лише помноженням хлібів, але й смертю на хресті. Тому призначення Ісуса - закликати нас до місії та до користання Божих благ, щоб ділитися з іншими.  Саме проходячи через страх у нашому серці народжується утвердження у вірі.

Саме дотик Христа робить із Хоми невіруючого - віруючого. Христовий дотик до нас призводить до перемін для того, щоб і ми стали апостолами милосердя. Ми знаємо, що він розуміє за якими дверима ми знаходимося. Він знає всі перешкоди через котрі ми проходимо та маємо пройти.

Падіння людини - це немов довга історія туги за небом. Так людина відкриває та згадує, що вона втратила. А внизу ми можемо переосмислити своє перебування з Богом, свої болі, які зцілити може тільки Він і таким чином отримаємо Його підтримку.

Випробування - це нагода нашому народові стати рішучими у вірі та розвинути стійкість у Бозі. Щоб досвідчити милосердя рекомендую самим проявити його. Можна відвідати тих, хто втратив близьку людину та переживає сильний біль. Не обов'язково, щось говорити в цьому випадку, а можна навіть підтримати ділом чи обіймами.

Найнебезпечніше місце для людини - це ліжко.
Оскільки духовна людина не взмозі сама себе перемінити, то як же вона може змінювати когось? Тільки в смиренні ставши перед Господом ми можемо дозволити Христу її змінювати. Хтось колись сказав: "Не нарікай на темряву - запали свічку!". Тому не сходьмо до ліжка смертельного, що є нарікання, а самі вставаймо до добрих справ. Труднощі - це нагода побачити дію Бога тож зберігаймо терпеливість, як це робили багато Святих. Вони активно чекали відповіді від Бога та не стояли на місці, а діяли.

Настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ, місто Вінниця, отець Григорій Рогацький.

Слухати інші програми
"Материнство - це не завжди про дітонародження", - о.Віталій Козак

"Материнство - це не завжди про дітонародження", - о.Віталій Козак

Чергова катехеза від монаха-кармеліта Віталія Козака.
Нагадаємо, отець Віталій вже пів року виголошує цикл катехез на тему «Антропологія святої Едити Штайн».

У цьому випуску слухачі дізнаються, що свята Тереза Бенедикта від Хреста (Едита Штайн) говорить про покликання до материнства та до духовного життя.
Катехит пояснює, чому ми часто помилково ототожнюємо материнство лише з дітонародженням, забуваючи про його глибший духовний вимір.

2025-07-02 00:00:00
"Якщо у священника немає духовного супроводу, його "з'їдять"біси", - о.Михайло Станчишин

"Якщо у священника немає духовного супроводу, його "з'їдять"біси", - о.Михайло Станчишин

До вашої уваги — катехеза монаха-єзуїта, отця Михайла Станчишина.
Отець Михайло вже понад два роки провадить цикл програм під назвою «На шляху до дружби з Ісусом». У черговому випуску він зосереджує увагу слухача на феномені духовного супроводу.

Автор пояснює, хто найперше потребує духовного проводу, і наголошує: саме через супровід можна навести, збудувати й поглибити живу дружбу з Ісусом Христом.

2025-07-01 00:00:00
Святий Йоан Хреститель: більше ніж Пророк

Святий Йоан Хреститель: більше ніж Пророк

Хто такий Пророк? Якою є його місія? Як Йоан Хреститель вказав на найвищого Пророка та чому став "мостом" між Старим і Новим Завітом, розповідає о.Марек Рудзь, настоятель парафії Св.Йоана Хрестителя у м.Біла Церква, Київської області.
2025-06-30 00:00:00
Як Євангелізувати самого себе в умовах війни

Як Євангелізувати самого себе в умовах війни

"Зміна буде тоді, коли ми зненавидимо гріх", - о.Олександр Могильний, священник РКЦ парафії Матері Божої Ангельської у м. Вінниця запрошує дивитися на ті новини, які нас оточують з перспективою Доброї Новини у часі історії спасіння. 
2025-06-27 00:00:00
Як Надія "працює" в Ісусі Христі

Як Надія "працює" в Ісусі Христі

"Ми говоримо про Божу чесноту, яку може подарувати лише Бог", - о.Костянтин Морозов, настоятель парафії Матері Божої Ангельської у м.Вінниця, виголошує катехизу про Надію, яка є благодаттю Божою. 
2025-06-26 00:00:00