Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:30

Катехиза

В ефірі

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

"Сьогодні, найнебезпечнішим місцем для людини є ліжко", - отець Григорій Рогацький

Поділитись з друзями
"Не нарікай на темряву - запали свічку!" Про Боже милосердя в період Пасхи розповідає отець Григорій Рогацький зі згромадження Воплоченого Слова, місто Івано-Франківськ, УГКЦ. 
Завдяки смерті та Воскресінню Ісуса Христа ми можемо черпати Боже милосердя. Співаючи "Христос Воскрес із мертвих" ми проголошуємо підняття людини зі смерті. Що ж змінює в особі Воскресіння Христове? В Євангелії ми читаємо, що учні були розчарованими та страшилися від розп'яття Спасителя. Основним же даром жертви Ісуса Христа є утвердження нас у вірі. Саме через лагідність Божого милосердя ми стаємо учнями Христовими.

Крокуючи за Христом, через обставини життя ми можемо зупинитися. Учні також зупинялися коли прийшли страждання, вони зрадили та відреклися Христа. Як каже Іван: "Апостоли були закритими через страх перед юдеями".

В час випробувань ми можемо переживати сумніви та зневіру
... саме сюди приходить Христос. Він бачить та досвідчує нашу жорстокість, слабкість та зневіру. Насправді, такі наші принципи - це зконструйований нами ж хрест. Вони (ці принципи) приносять біль Господу. Але Він однаково приходить до людини, яка відкидає його, ще боїться та залишається сама.

Господь дарує нам своє милосердя не лише помноженням хлібів, але й смертю на хресті. Тому призначення Ісуса - закликати нас до місії та до користання Божих благ, щоб ділитися з іншими.  Саме проходячи через страх у нашому серці народжується утвердження у вірі.

Саме дотик Христа робить із Хоми невіруючого - віруючого. Христовий дотик до нас призводить до перемін для того, щоб і ми стали апостолами милосердя. Ми знаємо, що він розуміє за якими дверима ми знаходимося. Він знає всі перешкоди через котрі ми проходимо та маємо пройти.

Падіння людини - це немов довга історія туги за небом. Так людина відкриває та згадує, що вона втратила. А внизу ми можемо переосмислити своє перебування з Богом, свої болі, які зцілити може тільки Він і таким чином отримаємо Його підтримку.

Випробування - це нагода нашому народові стати рішучими у вірі та розвинути стійкість у Бозі. Щоб досвідчити милосердя рекомендую самим проявити його. Можна відвідати тих, хто втратив близьку людину та переживає сильний біль. Не обов'язково, щось говорити в цьому випадку, а можна навіть підтримати ділом чи обіймами.

Найнебезпечніше місце для людини - це ліжко.
Оскільки духовна людина не взмозі сама себе перемінити, то як же вона може змінювати когось? Тільки в смиренні ставши перед Господом ми можемо дозволити Христу її змінювати. Хтось колись сказав: "Не нарікай на темряву - запали свічку!". Тому не сходьмо до ліжка смертельного, що є нарікання, а самі вставаймо до добрих справ. Труднощі - це нагода побачити дію Бога тож зберігаймо терпеливість, як це робили багато Святих. Вони активно чекали відповіді від Бога та не стояли на місці, а діяли.

Настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ, місто Вінниця, отець Григорій Рогацький.

Слухати інші програми

Відгуки

Чи щось роз'єднує християн з юдеями?

Чи щось роз'єднує християн з юдеями?

Отець Олександр Кушта продовжив цикл катехиз про юдео-християнські відносин. В епіцентрі програми: Які найважливіші декларації підписували католики з юдеями?
“Все залежить аід жертовності священника, а не від його сімейного стану", - отець Тарас Фітьо

“Все залежить аід жертовності священника, а не від його сімейного стану", - отець Тарас Фітьо

Отець Тарас Фітьо з УГКЦ говорить про одружених та не одружених священників. 
До чого тебе сьогодні закликає Бог? "Працюй так, щоб бути прикладом для інших, а не вимагай від них", - отець Микола Бєлічев

До чого тебе сьогодні закликає Бог? "Працюй так, щоб бути прикладом для інших, а не вимагай від них", - отець Микола Бєлічев

Друга програма на тему "Вчинки милосердя" в контексті книги "Містична Святиня Бога" авторства Святого отця Станіслава Папчинського. Досліджуємо разом з отцем Миколою Бєлічевим - маріанином, головним редактором журналу "Слово між нами". Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.
Забутий Бог. "Коли Дух Святий сходить на людину то творить через неї неможливе", - отець Микола Бистрицький

Забутий Бог. "Коли Дух Святий сходить на людину то творить через неї неможливе", - отець Микола Бистрицький

Про зіслання та дію Духа Святого в нашому житті говоримо з директором дієцезіального душпастирства молоді в Кам'янець-Подільскій дієцезії, отцем Миколою Бистрицьким.

"Родини, допомагайте душпастирям у своїх парафіяльних спільнотах"!, - О.Вальдемар Павелець

"Родини, допомагайте душпастирям у своїх парафіяльних спільнотах"!, - О.Вальдемар Павелець

Незабаром відбудеться IV Всеукраїнська зустріч осіб які задіяні у душпастирство родин. Дана програма є анонсом цієї події. Автор катехези, отець Вальдемар Павелець наголошує, що до цієї зустрічі запрошені усі родини, які готові поділитися своїм досвідом. Катехит заохочує родини допомагати пресвітерам у своїх парафіяльних спільнотах у вихованні молодих сімей.