Слухати Радіо

Зараз в ефірі

10:30

У ваших намірах

В ефірі

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму Христа Царя (Хмельницький)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

ТИ ДОБРИЙ! "Злість, заздрість та бажання заподіяти біль - це відображення страждання диявола", - брат Олександр Могильний

Поділитись з друзями
"Ми маємо вірити, що прийде велика перемога. Це проявляється в усвідомленні істини, що я є добрий". Про образ Бога в людині розповідає брат-капуцин Олександр Могильний.
Все вже було сказано на хресті Ісусом Христом. Все інше - це смакування головної події життя - Розп'яття та Воскресіння. Сьогодні, в умовах війни, ми досвідчуємо страждання, а диявол переконує людство, що Бог не добрий до нас. 

Ми страждаємо бо не знаємо обличчя Бога милостивого. Річ у тім, що яким уявляє людина свого Творця то так вона дивиться і на себе. Пізнаючи світ та все, що є у ньом, людина стає тим, що пізнала. Саме тому лукавий хоче поцупити образ правди, а війна - це прояв страждання диявола

Злість, заздрість та бажання заподіяти іншим біль - це відображення страждання диявола, адже через мУку закривається образ Бога. Ісус став людиною та пережив страждання, щоб вказати на смерть, яка не є кінцем, але частиною дороги до Царства Божого.

Який я маю образ світу такий і маю образ Бога.
Бог створив людину для добра, але диявол намагається поширити наратив, що Творець не бореться за людину, але просто страждав на хресті, як багато інших. 

Господь прийшов, щоб врятувати. Бог є найбільшим добром та досконалістю для дітей своїх. Якщо ж добрий Бог приходить, щоб врятувати особу то вона є також доброю. Ось у цьому вимірі ми й маємо вірити, що прийде велика перемога. Це проявляється в усвідомленні істини, що я є добрий.

Бог переконує, що ТИ Є ДОБРИЙ, адже Він не чинить зла.
Також, зазначу, що поразка чи перемога відбувається у мисленні людини. 

Брат капуцин Олександр Могильний.

Слухати інші програми

Відгуки

Хто придумав Пресвяту Трійцю та як Її зрозуміти

Хто придумав Пресвяту Трійцю та як Її зрозуміти

Одна з найбільших таємниць Божого життя — це Пресвята Трійця. Церква вірить в єдиного Бога в трьох особах — Отця, Сина і Святого Духа. Отець Олексій Самсонов у своїй катехезі розповідає про таїнство Пресвятої Трійці та пояснює основи нашої віри.
Де знайти підтримку під час випробувань? - відповідає брат Микола Орач.

Де знайти підтримку під час випробувань? - відповідає брат Микола Орач.

"Все, що відбувається навколо можна порівняти із хвилями, які накривають людину. Опору, підтримку, настанову та втіху, ми можемо віднайти в Слові Божому, Службі Божій, сповіді, молитві та дотриманні інформаційної гігієни". Про мир та спокій під час випробувань розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
"Говоріть із Богом про свої рани, адже через них Він хоче вилікувати вашу душу", — отець Станіслав Свурка

"Говоріть із Богом про свої рани, адже через них Він хоче вилікувати вашу душу", — отець Станіслав Свурка

Про убогість духом розповідає настоятель парафії Пресвятої Діви Марії з гори Кармель, смт. Томашпіль, модератор руху Назаретських родин, отець Станіслав Свурка.
Як радіти в Господі у час війни? - катехиза отця Тараса Фітьо

Як радіти в Господі у час війни? - катехиза отця Тараса Фітьо

Отець Тарас Фітьо продовжує цикл сімейних катехез, коментуючи лист святого Апостола Павла до Филип'ян у якому він закликає завжди радіти у Господі.
"Апостоли подолали страх завдяки надії, яку їм дала Марія", — о. Матеуш Годек

"Апостоли подолали страх завдяки надії, яку їм дала Марія", — о. Матеуш Годек

Отець Матеуш Годек, настоятель парафії Архангела Михаїла в Павлограді, провів катехезу на Радіо Марія. Тема програми: "Марія — Мати надії". Катехеза поділена на чотири частини. У першій частині слухачі дізнаються про християнське розуміння надії, у другій — про надію в житті Марії. У третій частині священник практично пояснює, як людина може розвивати в собі християнську надію, а четверта частина катехези присвячена книзі отця Матеуша "Запитання про Марію".