Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:40

Біблійні читання

В ефірі

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

Ветеранська спільнота допомагає військовослужбовцям досягнути успіху після служби

Поділитись з друзями
У програмі Люди Справи кейсменеджери Благодійного Фонду "Після Служби" Анна Глушкова та Олександр Війцан. БФ "Після Служби" сприяє українським ветеранам у досягненні успіху після закінчення служби. Бачення організації - забезпечити ресурси, підготувати та просувати успішну адаптацію українських ветеранів і зменшити кількість самогубств серед військовослужбовців. 

Українські ветерани боронили свої домівки, сім'ї та вільний світ від тиранії. Вони проливали кров для захисту, а деякі з них пожертвували своїм життям. Українські ветерани заслуговують на підтримку, яка допоможе їм досягти успіху, покращити рівень життя після служби й знизити ризик самогубств.

Мабуть, сьогодні кожен із нас розуміє проблеми, з якими стикнеться суспільство після завершення останньої фази війни, вклад українських воїнів важко переоцінити. І кожен із нас має змогу долучитись до процесу відновлення та адаптації ветеранів у цивільному житті.

Хто? Українські ветерани, особливо ті особи, які отримали фізичну або психічну травму, поранення чи захворювання під час проходження військової служби.

Найскладніше адаптуватись тим військовим, хто зазнав великих втрат, отримав складну травму та має адаптуватись до життя, яке ніколи вже не стане як раніше. Дуже складно пережити втрати близьких та побратимів. Важко починати життя, якщо втратив дім, роботу та можливість заробляти. Коли від колишнього життя не залишилось нічого.

Як: Інтегровані підходи, які передбачають залучення мереж та ресурсів громад, національного, міжнародного й приватного секторів. 

Організація "Після Служби" залучатиме максимум партнерів та ресурсів для виконання своєї мети та допомоги якомога більшій кількості людей, що цього потребують.

Що: Легкодоступні та комплексні ресурси й можливості для українських ветеранів, які допоможуть їм адаптуватися у цивільному  житті. Підтримка українського бізнесу у створенні спеціальних програм працевлаштування українських ветеранів.

Адаптація має охоплювати як психологічну та адаптаційну допомогу, так і фізичну у вигляді особистого розвитку, освіти, працевлаштування, пошуку житла тощо. Ми плануємо залучати освітні ресурси, навчальні заклади та професійну підготовку для підключення для своєї комплексної програми допомоги українським ветеранам. А гідне працевлаштування буде наймасовішою проблемою для ветеранів після завершення війни, підґрунтя для якого треба готувати заздалегідь.

Запрошуємо на серпневі Щасливі Години для ветеранів від "Після Служби" 30.08.2023 о 17:00

Сайт БФ "Після Служби"

Фейсбук БФ "Після Служби"

Слухати інші програми Люди справи

Відгуки

Безпечне середовище для дітей в ліцеї "Всесвіт" та навчання в умовах війни

Безпечне середовище для дітей в ліцеї "Всесвіт" та навчання в умовах війни

Про навчання дітей під час війни та створення безпечного середовища у навчальному закладі розповідає Анна Омельчук - вчителька англійської мови та аніматор ораторію в салезіянському ліцеї "Всесвіт", м. Житомир.

Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Про об'явлення Діви Марії в Руанді, розповідає Духовний отець семінарії у Ворзелі, Григорій Рассоленко.Дар надприродного зцілення

Дар надприродного зцілення

Розпочинаємо серію катехиз про дари сили. У цій програмі дізнаємося про дар надприродного зцілення. Гість ефіру - душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.
"При знесиленні опирайтеся на цінності та сенси життя", - отець Олег Саламон

"При знесиленні опирайтеся на цінності та сенси життя", - отець Олег Саламон

Як не вигоряти та де брати сили для життя? На запитання відповідає психолог, психотерапевт, отець Олег Саламон. Парафія Святого Архангела Михаїла. м. Львів, Малехів.
"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

Про покликання до священства та роль неокатехуменальної спільноти на життєвому шляху розповідає вікарій парафії Успіння Пресвятої Діви Марії отець Андрій Педай (м. Київ).