Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

Значущі об'явлення Пресвятої Діви Марії у світі

Поділитись з друзями
Розпочинаємо серію програм про значущі об'явлення Пресвятої Діви Марії. Розповідає настоятель парафії Святого Духа м. Боярка, отець Григорій Рассоленко. "В об'явленнях Богородиця закликає молитися Богу не почуттями, а серцем".
У попередніх програмах ми говорили про молитву та навернення. Ми спостерігали за людьми молитви та зрозуміли, що головними молитовниками в християнстві є Ісус Христос та Діва Марія. Сьогодні ми розпочинаємо серію програм про об'явлення Богородиці.

Діва Марія не є Богом, але має унікальне покликання бути Божою матір'ю. За її згодою та участю відбулися значущі події у світі - вона виконала велику роль для спасіння людства. Зауважмо, що добро, яке вчинив через Богородицю Господь є досконалим добром. Вона піклувалася про Ісуса Христа, а через її смирення Бог уділяє їй все необхідне.

Кожне об'явлення Церква досліджує ретельно та індивідуально. В історії відомо багато випадків так званих "об'явлень", що в решті-решт виявилися галюцинаціями чи фантазіями певних осіб. До реальних обявлень Богородиці відноситься дуже малий відсоток із усіх зафіксованих.

Вірити в обявлення Богородиці не обов'язково кожній людині. На цьому наголошує Церква, адже вони не суперечать вірі. Повідомляється, що Церква перевіряє, досліджує та дає відповідь, щодо відповідності Об'явлень Слову Божому.

Богородиця завжди приходить до нас, як Мама.

Першим Святим, який пережив об'явлення Богородиці, був Святий Йоан з Дамаску. Він був сином впливового урядовця в місті. Замолоду отримав освіту ченця та був відданий християнській аскезі. Коли став урядовцем, як батько, то використовував уряд, щоб поширювати віру в Ісуса Христа. Однак переживав душевні страждання через багатство отримане від батьків. Одного разу приймає рішення зректися усього майна та вирушає в Єрусалим.

Своїм вчинком він привернув увагу суспільства. Люди почали цікавитися його вірою. Але урядовці почали дискредитувати Івана. Його обвинуватили в корупції та приговорили до покарання - відрубати правицю. Іван дуже переживав це приниження, адже люд, який йошо шанував, тепер проклинав його несправедливо... відрубану руку Івана повісили на базарній площі.

Переживаючи душевні муки, Іван звернувся до Богородиці в молитві. Рука довго не гоїлася і до душевної болі додалася ще й фізична. Одного разу він впав у глибокий сон де йому з'явилася Богородиця та відповіла, що почула його. Також Вона повідомила, що його рука буде писати справно. Коли він прокинувся то побачив, що рука була на місці, а жар зник. Лише тонка лінія на місці відрубу нагадувала про травму. Чутка про це рознеслася по околицям і багато людей навернулося.

Настоятель парафії Святого Духа м. Боярка, отець Григорій Рассоленко.

Слухати інші програми


Відгуки

"Святий Дух будує Церкву і невпинно діє у Таїнствах", — о. Вальдемар Павелець

"Святий Дух будує Церкву і невпинно діє у Таїнствах", — о. Вальдемар Павелець

В своїй катехезі отець Вальдемар Павелець говорить про Третю особу Превятої Трійці - Святого Духа.
"Якби я спиралася тільки на власні сили, то швидко "склала б зброю", — свята Тереза з Лізьє

"Якби я спиралася тільки на власні сили, то швидко "склала б зброю", — свята Тереза з Лізьє

Катехеза отця Віталія Козака розповідає про те, як свята Тереза від Дитяти Ісус аналізувала своє життя, згадуючи свої молоді роки в часі монашої формації постуляту і новіціату. 
"Пісня найбільше виражає мене та допомагає забути про все", - отець Максиміліан Подвіка

"Пісня найбільше виражає мене та допомагає забути про все", - отець Максиміліан Подвіка

"Щодня молився за своє призначення та зрозумів, що у розпізнанні покликання важливі такі складові: молитва, тиша та дослідження", — отець Максиміліан Подвіка з Ордену кармелітів босих.
"Без покаяння людина стає невільником гріха", - отець Григорій Рогацький

"Без покаяння людина стає невільником гріха", - отець Григорій Рогацький

Про єдність з Богом до якої закликає нас Богородиця розповідає отець Григорій Рогацький, зі згромадження Воплоченого Слова, УГКЦ, Івано-Франківськ. "Ми повинні постійно бути готовими з чистою душею перейти до вічності".
"Діва Марія закликає кожного побачити себе в Бозі", - отець Рафал Мишковський

"Діва Марія закликає кожного побачити себе в Бозі", - отець Рафал Мишковський

Про спомин пресвятої Діви Марії Фатімської та молитву кожного із нас розповідає отець-кармеліт Рафал Мишковський.