Слухати Радіо

10:00

Розарій

В ефірі

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

"Моя втіха - це не мати жодного втішення тут, на землі", - свята Тереза з Лізьє

"Так пише людина, яка точно знає, що скоро зустрінеться з Господом". Про рукопис "М" сестри Терези з Лізьє де описуються її цінності розповідає настоятель Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві, отець Віталій Козак.
Коли читав останні сторінки щоденника Терези з Лізьє то згадав, як служив волонтером в онколікарні. Пам'ятаю, що люди, перед лицем смерті намагалися максимально розповісти про своє життя, гріхи, болі, радості... Гортаючи рукопис, я помітив, що Тереза пише по іншому, і розповідає про те, що не розкривала раніше. Фахівці, які досліджували цей щоденник, стверджують, що один рядок з останніх сторінок рукопису дорівнює 8 сторінкам. Тобто, так може писати людина, яка точно знає, що скоро зустрінеться з Господом, - розповідає отець Віталій Козак.

Їй було 24 роки і за цей час вона досягнула єдності з Господом. 
Останні сторінки щоденника Терези читаються важко. Саме тому, я вирішив провести ще одну програму про святу, адже це може допомогти комусь із радіослухачів змінити своє ставлення до хвороби, страждань, болю...

Особисто мене Тереза надихає мислити. Досліджуючи, помічаю, що потребую простоти, легкості та щирості, як у неї. Тереза стверджувала, що Господь потребує від нас довіри малої дитини в житті. 

Настоятель Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві, отець Віталій Козак.

Цитати зі щоденника святої Терези з Лізьє:

- Кінець земного життя ближче ніж здається...
- Моє втішення - це не мати жодного втішення тут, на землі;
- Його Слово приходить, щоб утішити мене;
- Знання любові - це слово солодко звучить у моїй душі;
- Тільки любов може зробити нас приємними Господу. Це єдине благо, яке я шукаю;
- Ісус вказав мені єдиний шлях до горна своєї любові: це шлях довіри немовляти, що засинає у мирі в батьківських обіймах попри усі негаразди;
- Доброта — моя провідна зоря. В її світлі я мандрую безпечно з єдиним своїм девізом: «Жити любов’ю!»;
- Господь має стати моєю першою надією на кожен день;

Слухати інші програми
Чоловік у Божому задумі: Антропологія Едити Штайн | о. Віталій Козак

Чоловік у Божому задумі: Антропологія Едити Штайн | о. Віталій Козак

Запрошуємо вас до прослуховування нової катехези отця Віталія Козака, присвяченої антропології Едити Штайн. У центрі уваги — не біологічні функції чи соціальні ролі, а внутрішній образ чоловіка згідно з божественним задумом. Ця розмова допоможе жінкам краще зрозуміти своїх чоловіків, а чоловікам — віднайти свій внутрішній стержень і стати «співтворцями» у цьому світі.
2026-01-07 00:00:00
"Різдвяні свята вказують нам на те, що Бог хоче нас врятувати", - о.Микола Бєлічев

"Різдвяні свята вказують нам на те, що Бог хоче нас врятувати", - о.Микола Бєлічев

Як ми переживаємо різдвяний час між святами Богоявлення та Хрещення Господнього, для чого святкуємо ці події, і куди вони нас ведуть? Отець Микола Бєлічев, головний редактор журналу "Слово між нами", запрошує до роздумів, які допоможуть нам свідомо переживати дні свят, у яких до нас об'являється Господь.
2026-01-07 00:00:00
Джерела нашої побожності до Діви Марії

Джерела нашої побожності до Діви Марії

Про різні аспекти вшанування Діви Марії розповідає теолог-бібліст, священник Львівської архидієцезії Римо-Католицької Церкви, викладач біблійних дисциплін в інституті Святого Томи Аквінського, автор книги "Світ Біблії: подорож батьківщиною Ісуса Христа", отець Володимир Кусьнєж.
2026-01-05 00:00:00
"Читайте твори отців Церкви. Вони пізнали Бога не теоретично, а всім своїм серцем", - отець Олег Кіндій

"Читайте твори отців Церкви. Вони пізнали Бога не теоретично, а всім своїм серцем", - отець Олег Кіндій

Про користь дослідження творів отців Церкви та подвижників слухайте у програмі «Історії життя». Гість прямого ефіру - отець Олег Кіндій, священник парафії святих Володимира та Ольги УГКЦ, викладач богослов’я Українського католицького університету (м. Львів).
2026-01-05 00:00:00
Різдво як вихід із хаосу. "Це орієнтир життя, і кожен наш крок тепер має вагу у вічності", - о. Олександр Могильний

Різдво як вихід із хаосу. "Це орієнтир життя, і кожен наш крок тепер має вагу у вічності", - о. Олександр Могильний

Про те, як Різдво впливає на нашу віру, дізнаємося від отця Олександра Могильного - священника парафії Матері Божої Ангельської у м. Вінниці.
2026-01-02 00:00:00