Слухати Радіо

08:10

Житія святих

В ефірі

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Царице Неба

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

Навертайтеся самі! Черпайте від Євхаристії великі блага. Сьогодні найкращий час, - отець Андрій Немченко

Про важливість Хреста в нашому житті говоримо з отцем-францисканцем Андрієм Немченком, який служить вікарієм в одеському катедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії.

Не тільки безбожникам потрібно навернутися. НАМ в першу чергу потрібно навернутися та нести благу звістку. Бажаю вам не зректися, а як апостоли Христові служити людям. Переповнюйтеся добром.
"Сьогодні, в період війни Одесити все більше активно моляться. Хочу нагадати слухачам, що Бог не планує війни, але Бог рятує від війни. Він знає, як людина буде діяти і може втрутитися в її життя, якщо особа просить Його. Він дає вибір людині. Але я все більше переживаю я про те, чи змінимося ми після війни?

Я закликаю слухачів цінувати кожен день. Якщо ви достойно живеш та стримуєш себе то здобудеш мудрість - так говорить Слово Боже. Закликаю слухачів цінувати день та не марнувати свій час сьогодні і зараз - так будеш цінувати життя.

Чи зкористаємося ми з попередження Неба та історії?  Україну сьогодні береже тільки Бог та молитви праведних душ. Також варто памятати та молитися за наших військових, які перші стають на захист держави та помирають першими за нас.  А чого варті наші волонтери, які жертвуючи своїм життям часто їдуть на окуповані теритовії, щоб допомогти людям. Це добродії, які мобілізувавшись на всіх рівнях допомагають людям.
Часто ставлю людям запитання про їхній сенс життя і люди часто дуже довго думають над відповіддю.То яка ж вартість Хреста у вашому житті? Коли Ви плакали перед Хрестом? 

Отець Піо якось сказав: "Я терплю коли не терплю". Недарма Бог нагородив його стигматами. Уявіть собі той біль, що триває цілодобово. Через нього та цей феномен Бог говорив цілому світові. Отець Піо охоче терпів, адже бачив багато проявів легковажного християнства. Проте, друзі, кожен має пережити терпіння. Зазвичай ми думаємо про Хрест коли нам тяжко. 

Щастя - це не тільки жити з Богом, але й померти з Богом. А Господь завжди готовий допомагати нам нести хрест. Дивує та вражає властивість Бога завжди, в будь який час, слухати людей. Тож, починай говорити з Творцем!

Ми маємо почесне та велике завдання для активних Християн у наверненні країни. Адже ті, які далекі та не знають про Бога через ваше слово можуть прийти до Бога та змінити своє життя. Доброта, яка йде від щирого серця спасе світ. Це наш час! Не бійтеся говорити про Бога.

Не одним безбожникам потрібно навернутися. НАМ, у першу чергу, потрібно навернутися та нести благу звістку. Бажаю вам не зректися, а як апостоли Христові служити людям. Переповнюйтеся добром!
Коли ми позбавлені земної радості - тоді Бог до нас дуже близько.

Отець-францисканець Андрій Немченко, вікарій Одеського катедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії 

Слухати інші програми:

"Диявол хоче нас ізолювати через ЗМІ та розваги. Залишайтеся вірними у молитві", - о. Олександр Халаїм

"Диявол хоче нас ізолювати через ЗМІ та розваги. Залишайтеся вірними у молитві", - о. Олександр Халаїм

«Не ставтеся вороже до своїх внутрішніх переживань, а приходьте до Бога такими, якими ви є. Наші внутрішні стани не є випадковими», — о. Олександр Халаїм, директор Реабілітаційного центру святого Івана Павла ІІ у Шаровечці на Хмельниччині.
2026-04-14 00:00:00
«Віра прийшла до мене через бабусю»: шлях покликання отця Дмитрія Присяжного

«Віра прийшла до мене через бабусю»: шлях покликання отця Дмитрія Присяжного

Про шлях до покликання та священничого служіння розповідає капітан капеланської служби, капелан військової частини повітряного командування «Центр» отець Дмитрій Присяжний (Православна Церква України).
2026-04-14 00:00:00
"Психологічна неготовність є однією з головних причин розлучень в Україні", - психолог Мирон Шкробут

"Психологічна неготовність є однією з головних причин розлучень в Україні", - психолог Мирон Шкробут

«Наскільки добре ми пізнали одне одного у стосунках — це може стати ключовим чинником міцності шлюбу», — практичний психолог, магістр психології, травматерапевт Мирон Шкробут.
2026-04-13 00:00:00
Гжегож Рись: особливість говорити складні речі просто

Гжегож Рись: особливість говорити складні речі просто

В ефірі Радіо Марія представниця видавництва "Святого Павла" у м.Львові Юлія Берт презентувала нові книги польського кардинала Гжегожа Рися "Дорога Світла" та "Візьми і слухай. Як почути Біблію". Автор заохочує до літургійної практики XX ст. після Воскресіння Христового в першій книзі та ділиться роздумами через тексти Євангелія і проповіді над складними темами сумнівів і тиші, висловлюючись простою мовою, у своїй другій книзі він поєднує традицію і відкритість на сучасність та сучасну людину.
2026-04-10 00:00:00
"Песах і Пасха - це запрошення вийти зі свого «Єгипту» і зробити крок до свободи", - с. Наталія Гальцова

"Песах і Пасха - це запрошення вийти зі свого «Єгипту» і зробити крок до свободи", - с. Наталія Гальцова

"Пасха Нового Завіту виростає з Песаху, але водночас відкриває нову перспективу — визволення не лише від зовнішньої неволі, а й від гріха, страху та смерті", - сестра Наталія Гальцова зі Згромадження Сестер Служниць Святого Духа.
2026-04-09 00:00:00