Слухати Радіо

Зараз в ефірі

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

БОГ ДАВАВ МЕНІ ДОРОГОВКАЗИ, - брат-капуцин Юрій Зелінський

Поділитись з друзями
Про історію життя та покликання до священства розповідає душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.
Я народився в центральній Польщі, в невеличкому місті Кельце. У мене є на три роки старша сестра, яка наразі проживає біля стареньких батьків. Завжди з радістю відвідую дім де відбулася моя найважливіша молитва - віддання свого життя Ісусу на віки вічні.

Після школи закінчив загальний ліцей, а потім вступив до Політехнічного Інституту на факультет електротехніки та автоматики. В 1983 році, закінчив інститут та мріяв заснувати християнське подружжя, знайти хорошу роботу. Але під час сповіді священник запитав: "Чим ти зараз займаєшся?". Я відповів, що шукаю роботу. Тоді ксьондз сказав: "А ти знаєш, що маєш навчатися в духовній семінарії на священника?"... Це був перший сильний дотик Святого Духа, в який мені було важко повірити. Потім пішов в армію де голос покликання в моєму серці продовжував звучати.

Ісус постійно був у моєму полі зору. Оскільки моя дівчина не приїхала на військову присягу то я розірвав із нею стосунки. Вже після служби записався на навчання для мирян в богословський інститут. Під час лекцій священники закликали примиритися з Богом і одного разу Господь, через отця, промовив, що я маю навчатися в духовній семінарії. Через місяць я запитав у Бога: "Ти знаєш мої плани на моє життя, але яке бачення у Тебе?"...

Душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.

Слухати інші програми 

Відгуки

Церква - моя найбільша любов, - брат Матвій Стибурський

Церква - моя найбільша любов, - брат Матвій Стибурський

Про покликання до священства та Божу допомогу в служінні розповідає у програмі "Люди Справи" брат-капуцин Матвій Стибурський,
Чому християни не вірять в реінкарнацію? - відповідь святого Іринея

Чому християни не вірять в реінкарнацію? - відповідь святого Іринея

Восьма катехиза із серії програм "Святий Іриней. Доказ апостольського проповідування". Роздумуємо над 11 -12-м пунктами Епідейксису: "Створення Адама та Єви в Раю". Автор програми, отець Енріке Лопес Імбернон.
Шукай мир Божий. Будь відважним!, - отець Сергій Кіппа

Шукай мир Божий. Будь відважним!, - отець Сергій Кіппа

Історія зустрічі з Богом та покликання до священства монаха капуцина Сергія Кіппи. "Шукайте шалом - мир в Бозі! Якщо Бог дає благодать, то це найпрекрасніше, що може бути".
Дар тлумачення мов

Дар тлумачення мов

Про дар тлумачення мов розповідає душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.
Тривожність та захисні механізми психіки

Тривожність та захисні механізми психіки

Cерія програм "Міць в слабкості" сестри Тетяни Богославець. У цій катехизі дізнаємося про захисні механізми психіки. "Проекція - це коли людина приписує зовнішньому середовищу свій внутрішній стан".