Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:00

Ангел Господній

В ефірі

Розарій

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

Бути поруч і не нашкодити. Корпус військових капеланів проводить душпастирське служіння в шпиталях

Поділитись з друзями
Керівниця шпитального напрямку та коуч шпитальних капеланів Корпусу військових капеланів Християнської Служби порятунку, ШУРА ВЯТРЖИК. "Ми проводимо душпастирське служіння в шпиталях. Тільки на бажання самого військовослужбовця ми можемо розповісти про Бога". 

Структурний підрозділ “Корпус Військових Капеланів”

Корпус військових капеланів (КВК) створений як структурний підрозділ Християнської Служби Порятунку. КВК є правонаступником Міжконфесійного батальйону військових капеланів, що з початку російсько-української війни здійснював душпастирське служіння у різноманітних військових підрозділах на лінії розмежування і був трансформований у КВК у березні 2016 року (МБВК налічував більше 100 капеланів з шести християнських конфесій та деномінацій).

КВК не є військовим формуванням, не використовує зброю, не застосовує силу або будь які елементи фізичного, психологічного чи іншого примусу. Капелани КВК здійснюють своє служіння у визначених підрозділах на контрактній основі, на волонтерських засадах за ротаційним принципом, або у складі мобільних груп, що працюють у відповідних секторах.

Пріоритетним завданням КВК є здійснення душпастирської опіки, психологічної підтримки та євангелізаційної діяльності в середовищі  Збройних Сил України, Національної гвардії, Прикордонної служби України, Служби безпеки України, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Служби зовнішньої розвідки, особливо стосовно підрозділів, що знаходяться в зоні війни.

Крім цього, капелани КВК, зокрема, покликані:

працювати над поширенням знань та навичок серед особового складу відповідних підрозділів та цивільного населення у секторах відповідальності з метою підвищення рівня підготовки до виживання в умовах бойових дій та інших екстремальних ситуацій;

сприяти матеріально-технічному, гуманітарному, медичному, освітньому та інформаційному забезпеченню відповідних підрозділів;

надавати домедичну допомогу та сприяти медичній евакуації постраждалих внаслідок бойових дій та інших екстремальних ситуацій  у секторах відповідальності.

Діяльність КВК окрім військового капеланства може здійснюватися також у форматах лікарняного, тюремного, екологічного, освітнього та інших різновидів капеланського служіння.

Слухати інші програми Люди справи

Відгуки

Церковний спів. Псалми, гімни, поетичні роздуми

Церковний спів. Псалми, гімни, поетичні роздуми

Про церковний спів розповідає священник парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, Львів (Сихів), отець Руслан Грех.
Священномученик Григорій, просвітитель Великої Вірменії

Священномученик Григорій, просвітитель Великої Вірменії

Про Святого Григорія, просвітителя Вірменії розповідає отець Олег Кіндій, парафія  Володимира та Ольги УГКЦ, викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті. (м. Львів)
Святий Йосафат Кунцевич. Мученицькою смертю привів до з’єднання більше людей, ніж своєю тяжкою працею за життя

Святий Йосафат Кунцевич. Мученицькою смертю привів до з’єднання більше людей, ніж своєю тяжкою працею за життя

"Взірцевий апостол єдності та невтомний місіонер. Великий приклад жертовності та священства." Друга катехиза про Святого Йосафата Кунцевича. Розповідає отець Григорій Рогацький, згромадження Воплоченого Слова, УГКЦ. Івано-Франківськ.

Утішення засмучених. "Багато хто вибирає нарікати чи скиглити, але не служити людям, які в біді", - отець Микола Бєлічев

Утішення засмучених. "Багато хто вибирає нарікати чи скиглити, але не служити людям, які в біді", - отець Микола Бєлічев

"Перестань думати тільки про себе, а допомагай іншим!". Про утішення засмучених в контексті книги "Містична Святиня Бога" Святого Станіслава Папчинського говоримо з отцем Миколою Бєлічевим - маріанином, головним редактором журналу "Слово між нами". Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.
ЯК ОБЛАШТУВАТИ ТАЄМНУ КІМНАТУ ЗУСТРІЧІ З БОГОМ?

ЯК ОБЛАШТУВАТИ ТАЄМНУ КІМНАТУ ЗУСТРІЧІ З БОГОМ?

"Тут твоє тіло буде відпочивати, а душа очищуватися". Отець Юрій Зелінський розповідає, як облаштувати таємну кімнату зустрічі з Богом. Цикл програм про важливість усамітнення для спілкування з Богом. Слухати першу програму про таємну зустріч тут