Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

ДУХОВНА СЛІПОТА. Про Різдво без Христа та викриття власної гріховності

Поділитись з друзями
"Для багатьох, святкування Різдва триває без вшанування Новонародженого. Запрошені прийшли на святкування, але не помітили Іменинника". Священник парафії Преображення Господнього УГКЦ, (с. Преображенка, Дніпропетровська обл) та лідер харизматичної спільноти "Галилея", отець Роман Братковський.
Що проповівдував Ісус, коли жив на землі та чому Він єдина правдива дорога? Чому саме Він є виходом для людства? Більшість людей знають Ісуса з ікон та розп'яття, але не розуміють, що він проповідував людям. Багато святкуватимуть Різдво без того, Хто народився. Спробуємо це явище зрозуміти.

Коли Бог вигнав Адама та Єву з Раю то дав обіцянку, що насіння жінки зітре голову змію. Про цю тайну, яку ніхто не знав, ми й поговоримо далі. 

Дайте відповідь. Коли людина згрішила в Раю то сатана виграв битву в Бога чи в людини? В людини. В такому разі, хто має дати відповідь та забрати свої повноваження? Бог дав владу над світом, вільну волю та відповідальність Адаму - людині, яку створив Царським священством. Таких повноважень не має сатана, але план гріхопадіння в тому, щоб людина добровільно передала свою владу сатані - це ми називаємо гріхом та беззаконням. 

Отже, людина через гріхопадіння втратила Царство Боже. Творець сказав Адаму: "Через тебе проклята вся земля". Хоч і згрішила Єва, але Господь відповідальність поклав на  Адама. З цієї миті вмикнувся час, якого не було до гріхопадіння. Людина відділилася від Бога, зʼявляється смерть та починає діяти закон гріха. 

А в чому сутність Доброї Новини? Апостол Павло каже, що це тайна закрита від людей, яку важко зрозуміти і вона полягає в тому, що Бог став людиною. Це й називається Різдвом. Адже Бог приходить у світ, щоб прожити від народження до смерті, як людина, з одною ціллю - звільнити нас від закону гріха та смерті - це і є ДНК Різдва.

Священник парафії Преображення Господнього УГКЦ, (с. Преображенка, Дніпропетровська обл) та лідер харизматичної спільноти "Галилея", отець Роман Братковський.

Слухати інші програми


Відгуки

Які пісноспіви звучать в час Великого Посту?

Які пісноспіви звучать в час Великого Посту?

Отець Руслан Грех говорив про Богослужбові наспіви Великого посту Страсного тижня.
Як діяти жінці, яка дізналася, що вагітна дитиною з невиліковною хворобою?, - відповідає с. Юстина Голубець

Як діяти жінці, яка дізналася, що вагітна дитиною з невиліковною хворобою?, - відповідає с. Юстина Голубець

В ефірі Радіо Марія с. Юстина Голубець, засновниця та голова організації "Перинатальний хоспіс – Слід Життя", Служебниця Непорочної Діви Марії,  член-кореспондент Папської академії “Pro Vita”, біоетик, медичний психолог в Обласному медико-генетичному центрі при ДУ «Інститут спадкової патології НАМН України», біолог‒генетик, викладач Школи біоетики УКУ. Тема катехези: "Служіння життю як виклик завданню і покликанню".
"Ісус Христос - тут і зараз серед нас!" - отець Валентин Матушевський

"Ісус Христос - тут і зараз серед нас!" - отець Валентин Матушевський

Отець Валентин Матушевський коментує Євангеліє від Луки 24, 35-48
Де зустрітися з Воскреслим Христом?

Де зустрітися з Воскреслим Христом?

Отець Микола Орач з Ордену Братів Менших Конвентуальних (Францисканців) провів катехизу про зустріч з Воскреслим Ісусом Христом в контексті війни в Україні.
"Мені знадобилося 4 роки, щоб прийняти рішення стати монахинею", - сестра Марія Люба

"Мені знадобилося 4 роки, щоб прийняти рішення стати монахинею", - сестра Марія Люба

"Бог не обрізає крила, а здійснює бажання": Про життєвий шлях та розпізнання покликання розповідає сестра Марія Люба зі Згромадження Служниць Святого Духа, м. Хмельницький.