Слухати Радіо

Зараз в ефірі

10:00

Розарій

В ефірі

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму Христа Царя (Хмельницький)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

Стратегія сатани. "Якщо в Старому Заповіті Бог каже: "НЕ РОБИ", то в Новому Завіті Ісус каже: "НАВІТЬ І НЕ ДУМАЙ", - отець Роман Братковський

Поділитись з друзями
Про падіння людини. В ефірі Радіо Марія священник парафії Преображення Господнього УГКЦ, (с. Преображенка, Дніпропетровська обл) та лідер харизматичної спільноти "Галилея", отець Роман Братковський.
У попередніх програмах ми говорили про: Що проповідував Ісус про духовний світ та падіння люцифера? Про створення Богом світу та дізналися для чого Він створив людину. Ми дізналися, що Бог не контролює людину, але дає їй вибір. Сьогодні поговоримо про причини падіння людини. Наша мета - побачити тактику ворога та дізнатися чому так сталося. 

Книга Буття2:15-17

"Узяв Господь Бог чоловіка й осадив його в Едемському саді порати його й доглядати його. Та й дав Господь Бог чоловікові таку заповідь: "З усякого дерева в саду їстимеш; з дерева ж пізнання добра й зла не їстимеш, бо того самого дня, коли з нього скуштуєш, напевно вмреш."

Отже Бог дає людині заповідь, а потім і попередження, що після порушення вступить в дію закон, що Він уже не змінить.

Чи ви бачили трансформатор на який наліплюють блискавку з написом "Не влізай - бо вб'є"? Саме це попередження на щитку і є ЗАПОВІДЬ, ПОПЕРЕДЖЕННЯ бо інакше в дію вступає закон смерті.

Колись в Преображенці один парубок поліз до трансформатора і його спалило електричною дугою. Хто ж винен у цьому: парубок, електромеержа, батьки чи Бог? Ми ж добре розуміємо, що сам чоловік знехтував попередженням про небезпеку за що поплатився життям. Так і Бог попереджав людину, що коли та порушить Його закон ... помре.

Отже, в Раю було дерево пізнання добра та зла. Тоді диявол уже був скинений на землю куди приніс зло про яке людина ще не знала. Адам і Єва не знали чому Він забороняє їсти із дерева пізнання добра та зла. Вони мали 100%-ву довіру до Отця.

Вся влада є в людині, а послухом Творцеві є виконання заповідей Божих. Бог делегує владу та дає людині сили те виконати.

Бог сотворив чіткі духовні закони порушення яких призводить до смерті. У сатани є сила, але він не має влади над людиною і тому намагається відібрати владу обманом. Лише перейшовши межу дозволеного людина віддає свою владу лукавому. Якщо зрозуміємо, що Бог піклується про нас, а всі заповіді дані з позиції безпеки то будемо підкорятися Богу добровільно, без примусу. Кожен гріх у нашому житті відбувається через цілу стратегію ворога. Отже, сатана складає простий план - підірвати довіру Богу.

І стратегія царства темряви знаходиться в нашій голові. Але вибираємо завжди МИ. Отже лукавий підриває авторитет Бога. Він перекручує Слово Боже та сіє сумнів. Брехня, напівправда - це головна зброя сатани та найбільший гріх. В контексті російсько-Української війни ми бачимо це, як окупанти називають себе визволителями.

Все що хотів Бог - це щоб людина довірилася на 100% Йому. Бог цінує твій вибір, вільну волю твою. Коли Адам та Єва скуштували плід то перейшли на територію ворога. Тоді відкрилися у них очі та вступив у дію дух закон - смерть. З цього моменту людство було передано новому володарю - сатані. Все що може робити Бог сьогодні - це просити нас: не кради, не бреши, тощо

Стратегія сатани - посіяти сумнів. Будьте вірні Творцеві та перегляньте 10 заповідей. Якщо в Старому Заповіті Бог каже: "НЕ РОБИ", то в Новому Завіті Ісус каже: "НАВІТЬ І НЕ ДУМАЙ"!

Священник парафії Преображення Господнього УГКЦ, (с. Преображенка, Дніпропетровська обл) та лідер харизматичної спільноти "Галилея", отець Роман Братковський.

Слухати інші програми

Відгуки

Хто придумав Пресвяту Трійцю та як Її зрозуміти

Хто придумав Пресвяту Трійцю та як Її зрозуміти

Одна з найбільших таємниць Божого життя — це Пресвята Трійця. Церква вірить в єдиного Бога в трьох особах — Отця, Сина і Святого Духа. Отець Олексій Самсонов у своїй катехезі розповідає про таїнство Пресвятої Трійці та пояснює основи нашої віри.
Де знайти підтримку під час випробувань? - відповідає брат Микола Орач.

Де знайти підтримку під час випробувань? - відповідає брат Микола Орач.

"Все, що відбувається навколо можна порівняти із хвилями, які накривають людину. Опору, підтримку, настанову та втіху, ми можемо віднайти в Слові Божому, Службі Божій, сповіді, молитві та дотриманні інформаційної гігієни". Про мир та спокій під час випробувань розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
"Говоріть із Богом про свої рани, адже через них Він хоче вилікувати вашу душу", — отець Станіслав Свурка

"Говоріть із Богом про свої рани, адже через них Він хоче вилікувати вашу душу", — отець Станіслав Свурка

Про убогість духом розповідає настоятель парафії Пресвятої Діви Марії з гори Кармель, смт. Томашпіль, модератор руху Назаретських родин, отець Станіслав Свурка.
Як радіти в Господі у час війни? - катехиза отця Тараса Фітьо

Як радіти в Господі у час війни? - катехиза отця Тараса Фітьо

Отець Тарас Фітьо продовжує цикл сімейних катехез, коментуючи лист святого Апостола Павла до Филип'ян у якому він закликає завжди радіти у Господі.
"Апостоли подолали страх завдяки надії, яку їм дала Марія", — о. Матеуш Годек

"Апостоли подолали страх завдяки надії, яку їм дала Марія", — о. Матеуш Годек

Отець Матеуш Годек, настоятель парафії Архангела Михаїла в Павлограді, провів катехезу на Радіо Марія. Тема програми: "Марія — Мати надії". Катехеза поділена на чотири частини. У першій частині слухачі дізнаються про християнське розуміння надії, у другій — про надію в житті Марії. У третій частині священник практично пояснює, як людина може розвивати в собі християнську надію, а четверта частина катехези присвячена книзі отця Матеуша "Запитання про Марію".