Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:15

Слово на кожен день

В ефірі

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

"Духовне керівництво потрібно людині, щоб подолати страждання на шляху до чистоти", - отець Григорій Рассоленко

Поділитись з друзями
Про важливість та значимість духовного керівництва розповідає настоятель парафії Святого Духа м. Боярка, отець Григорій Рассоленко.
Духовне керівництво потрібно для провадження людини та її душі на до святості. Духовне керівництво виникло коли з'явилося чернецтво. З історії Церкви знаємо, що перші 3 століття християн жорстоо переслідували в Римській Імперії. Наближення до Ісуса Христа в ті части було простим - засвідчивши віддати своє життя за Нього.

Під час переслідувань християн примушували відректися від Бога. Це відбувалося в присутності урядовця перед ідолом. Потрібно було кинути на тліюче вугілля щіпку ладану. Тоді урядовець підписував акт про визнання особою імператора Римської Імперії божеством, а коли християнин не визнавав імператора божетсовм то на нього чекала смерть. Люди, які вірили в Ісуса Христа знали, що в цьому випадку віра має бути зрілою. Особа, яка не відреклася, а віддала своє життя вважалася святою - називалося це явище "мартирос", що означає свідки віри.

Чим ближче ми наближаємося до світла тим більше видно наші недоліки. Саме при наближенні до Господа стає видно маленькі плями, які потрібно очистити. Коли на тканині це зробити легкто то з душею важче. Саме для цього потрібен супровід духовного керівника, який допоможе подолати тягар страждань на шляху до чистоти, адже особа, яка бачить свою недосконалість та своїх демонів може розчаруватися, зневіритися, впасти в депресію тощо.

Настоятель парафії Святого Духа РКЦ, м. Боярка, отець Григорій Рассоленко.

Слухати інші програми

Відгуки

"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

Про покликання до священства та роль неокатехуменальної спільноти на життєвому шляху розповідає вікарій парафії Успіння Пресвятої Діви Марії отець Андрій Педай (м. Київ).
Військова освіта: "Наші випускники працюють в усіх силових структурах України", - підполковник Антон Ланко

Військова освіта: "Наші випускники працюють в усіх силових структурах України", - підполковник Антон Ланко

В Україні триває вступна кампанія, а в умовах повномасштабної війни особливо актуальними залишаються військові спеціальності. Які престижні професії можна здобути у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут розповідає заступник начальника факультету телекомунікаційних систем, підполковник Антон Ланко.
"Богородиця має особливу духовну владу", - Матеуш Годек

"Богородиця має особливу духовну владу", - Матеуш Годек

Отець Матеуш Годек говорить про Богородицю Діву, як Царицю святого Розарію.
Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

В інтернеті та засобах масової інформації можна зустріти багато заголовків на кшталт "Найсильніша молитва" або "Молитва, якою ти обовʼязково ти маєш молитися". Що говорить Святе Писання та Ісус Христос про молитву та як молитися, щоб твоє прохання було почуте Богом? На ці питання відповідає о. Олексій Самсонов.
Святий Бенедикт - покровитель Європи

Святий Бенедикт - покровитель Європи

"Благословляти все, що зустрічаємо та приймаємо у житті". Про Покровителя Європи - святого Бенедикта, з нагоди урочистості 11 липня, розповідає абатиса Клара Свідерська. Абатство сестер Бенедиктинок, м. Житомир.