Слухати Радіо

22:00

Катехиза

В ефірі

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

"Духовне керівництво потрібно людині, щоб подолати страждання на шляху до чистоти", - отець Григорій Рассоленко

Про важливість та значимість духовного керівництва розповідає настоятель парафії Святого Духа м. Боярка, отець Григорій Рассоленко.
Духовне керівництво потрібно для провадження людини та її душі на до святості. Духовне керівництво виникло коли з'явилося чернецтво. З історії Церкви знаємо, що перші 3 століття християн жорстоо переслідували в Римській Імперії. Наближення до Ісуса Христа в ті части було простим - засвідчивши віддати своє життя за Нього.

Під час переслідувань християн примушували відректися від Бога. Це відбувалося в присутності урядовця перед ідолом. Потрібно було кинути на тліюче вугілля щіпку ладану. Тоді урядовець підписував акт про визнання особою імператора Римської Імперії божеством, а коли християнин не визнавав імператора божетсовм то на нього чекала смерть. Люди, які вірили в Ісуса Христа знали, що в цьому випадку віра має бути зрілою. Особа, яка не відреклася, а віддала своє життя вважалася святою - називалося це явище "мартирос", що означає свідки віри.

Чим ближче ми наближаємося до світла тим більше видно наші недоліки. Саме при наближенні до Господа стає видно маленькі плями, які потрібно очистити. Коли на тканині це зробити легкто то з душею важче. Саме для цього потрібен супровід духовного керівника, який допоможе подолати тягар страждань на шляху до чистоти, адже особа, яка бачить свою недосконалість та своїх демонів може розчаруватися, зневіритися, впасти в депресію тощо.

Настоятель парафії Святого Духа РКЦ, м. Боярка, отець Григорій Рассоленко.

Слухати інші програми
"Найбільша трагедія сучасної людини — те, що вона втратила здатність стояти навколішки" - архієпископ Фултон Шін

"Найбільша трагедія сучасної людини — те, що вона втратила здатність стояти навколішки" - архієпископ Фултон Шін

Представниця видавництва «Святого Павла» Юлія Берт розповідає про новинку – книгу американського архієпископа Фултона Джона Шіна «Шлях до миру серця». За словами Юлії, ця книга допомагає віднайти джерело надії у складні й темні періоди життя. Автор ділиться духовною мудрістю, яка не втрачає актуальності, попри час. Також Юлія Берт зачитує деякі цитати з творчості Шіна – автора понад 60 книг, багато з яких уже перекладені українською мовою.

2025-07-11 00:00:00
Хто такі вбогі духом? На кого я покладаюсь у житті?

Хто такі вбогі духом? На кого я покладаюсь у житті?

У межах циклу катехиз на тему восьми блаженств о. Григорій Рассоленко заглиблюється у Слово першого блаженства – «вбогі духом» – і запрошує до роздумів. Важливо розуміти, що вбогий, за словами отця, не означає бідний матеріально.
2025-07-10 00:00:00
"Нічого немає більшого, ніж бути дитиною Бога", - о.Леонід Міхалець

"Нічого немає більшого, ніж бути дитиною Бога", - о.Леонід Міхалець

В ефірі брат-капуцин Леонід Міхалець, священник римсько-католицької парафії у місті Красилів. Темою катехитичної науки є протиставлення християнського персоналізму сучасному індивідуалізму. Головна думка отця Леоніда полягає в тому, що кожна людина покликана стати дитиною Божою і увійти в життя Бога – а це можливо лише через любов. Християнський персоналізм, на його думку, не знецінює особистість, але навпаки – розкриває її гідність у спільноті та у взаєминах любові з Богом та ближніми.

2025-07-10 00:00:00
"Жінки, вертайтеся до жіночності", - о.Віталій Козак

"Жінки, вертайтеся до жіночності", - о.Віталій Козак

У програмі отця Віталія Козака розглядається тема чутливості, інтуїції та внутрішньої цілісності жінки. Саме ця остання якість, як наголошує священник, і є проявом так званого «жіночого генія». Автор звертає увагу на приклади святих жінок, які зуміли повноцінно розкрити та втілити ці риси у своєму житті. На його думку, в сучасному світі особливо важливо, щоб жінка не втратила своєї жіночності та духовної глибини.

2025-07-09 00:00:00
Як говорити з дітьми про ангелів?

Як говорити з дітьми про ангелів?

З дітьми потрібно говорити про віру серйозно — так само, як і з дорослими. У катехезі сестра Юлія Заводовська зі Згромадження Сестер від Ангелів (м. Вінниця) ділиться порадами, як доступно й водночас глибоко вести розмову з дітьми про ангелів. 

2025-07-09 00:00:00